Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

+3
malamo
sara
Smokvica Smoki
7 posters

Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  Smokvica Smoki Uto Sep 13, 2011 3:45 pm

cao svima! Ja sam Maja i volela bih da bacite pogled na moj natal... Zanima me ljubav...jer je dugo nemam...hocu li se udati i ako hocu, kakavce to biti lik? da li cu imati dece? Smile Jer decu obozaaavaaam Smile Hvala vam svima, ljubi vas smokvica :*

Smokvica Smoki

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  sara Čet Sep 15, 2011 6:59 pm

...Laughing evo ja ću ti odgovoriti ali amaterski, ako ćeš biti zadovoljna... ovako, vl. tvoje 7. kuće je sunce, a suvladar merkur, SO koji je u sco, a suvladar merkur koji je u strijelcu, tvoj b.partner će po vladaru tvoje kuće biti lavovski otvorena osoba, škorpionski strastvena, tim više što je vl. 7. k. SO u sco, a i ve u konjukciji s pl... ali, kada gledamo tvoj brak po planeti koja se našla u tvom polju braka kao partneri ćete biti dosta analitični i skloni kritiziranju jedni drugoga-mo u djevici, u izražavanju iskrenih emocija zatvoreni, vaše prebacivanje moglo bi se odnositi upravo oko strasti, jer ve u vagi koja voli harmoniju i sklad, neće biti lako jer se našla u 8. polju, neće biti baš tako mirna, zbog ma u vagi i to 8. polju, iako je ma u vagi fin i ljubavno naklonjen, što jedna ve u vagi obožava, te će ma u vagi svojim stilom ublažavati tvoju ljubomoru i ljutnju, na koju mislim da ćeš, (ne mora značiti), biti izazvana jer je ma u 8. polju, a možda i ti njega budeš koji puta izazvala, ukoliko to merkur u strijelcu s međusobnim dugim razgovorom ne bi popravljao, ali mislim da ćeš ti više držati ravnotežu u svojoj brač.kući, jer je ve u dominicilu, svojom težnjom za harmonijom, a i mo u djevici (tvoja osob. planeta) čvrsto se drži tla, ali i dobrotom i darežljivošću-JU skoro pa na asc, pogotovo što ti je JU dispoz.tvog me, znači razgovor će ti biti uvijek dobronamjeran...Laughing

...mislim da ćeš svog b. partnera upoznati u poslovno-partnerskim odnosima, možda to bude čovjek koji je bio u braku, al ne mora značiti...nadam se da sam nešto pomogla...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  malamo Čet Sep 15, 2011 7:49 pm

evo i ja malo da se nadovezem na sarin komentar Smile

suprug moguce da ima veze sa inostranstvom ili je mozda iz inostranstva, moguce i visoko obrazovan (zavrsio fakultet). kao sto rece sara, moguce da je razveden (ili cak ozenjen ili u nekoj vezi) tako da veza moze u pocetku imati karakteristike tajne zbog marsa kao dipozitora sunca u 8. u vagi. saro, slazes li se?
interesantan period je tranzitni saturn u skorpiji i tranzitni jupiter u blizancima kada se poklope na tvoje natalne planete.
konkretno- tranzitni saturn kao vladar 1. na natalno sunce kao vladar 7., tranzitni jupiter u blizancima (tranzitirace 5.) trigon venera, opozicija merkur (suvladar braka) kao i uran (vladar 1) pa mozda dodje iznenada do nekog preloma tj. kljucnih desavanja u vezi. znaci 2013 god.
takodje, ono sto je jos blize, to je tranzitni saturn u vagi preko natalne venere, pa ako ga jos uvek nisi upoznala, mozda to bude do kraja godine...
veza plutonovska, zbog konjukcije sunce-pluton- venera, a i venera i mars u 8., prirodnoj kuci skorpije, pa ti vidi Very Happy

tebi je sad tranzitni pluton u konjukciji sa neptunom, kvadrat mars, a tranzitni uran opozicija mars. pa, kako si? Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  sara Čet Sep 15, 2011 9:08 pm

sunny ...da, slažem se,...a i ovo dobro kažeš s so u 9. kući, obrazovan... bit će to neka "moćna osoba" sve u sco SO,PL, i SA blizu 10. polja...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  Smokvica Smoki Pet Sep 16, 2011 3:28 pm

Malamo, Saro, hvala mnogo..... Smile I ja sam tako povezivala, neko mocan, sa nekog puta ili neko ko je stalno na putu, mocan, strastven, ljubomoran , dominantan, veoma privlacan, imucan..... E sad, ako sam dobro izracunala, meni ce tranzitni Saturn leci na natalno Sunce negde krajem 2012...da li tada mogu da ocekujem stupanje u brak? Znate sta me zanima, da li ovaj Saturn moze da znaci da cu stupiti u brak sa nekom starom ljubavi, na koju sam vec zaboravila ? Smile Inace, ovi trenutni tranziti me ubise... mnogo sam nervozna i placljiva... Nadam se da ce uskoro biti bolje, inace.. Ujedam Wink

Smokvica Smoki

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  marijaS5 Ned Sep 18, 2011 10:46 pm

Cao, mene zanima kakav ce biti moj partner i brak ,ocigledno vladar mog 7 polje deluje dosta negativno sa svih svoji aspekti pa zanima kakav partner ja bi trebalo da odberem kakav bi trebalo da bude da ja odbegnem (ujoliko je moguce)ovaj negativan uticaj urana?? molim Vas bacite pogled na moj natal
Hvalaa!!



Poslednji izmenio marijaS5 dana Pon Dec 19, 2011 10:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  sara Sre Nov 09, 2011 4:43 pm

marijaS5 ::Cao, mene zanima kakav ce biti moj partner i brak ,ocigledno vladar mog 7 polje deluje dosta negativno sa svih svoji aspekti pa zanima kakav partner ja bi trebalo da odberem kakav bi trebalo da bude da ja odbegnem (ujoliko je moguce)ovaj negativan uticaj urana?? molim Vas bacite pogled na moj natal
Hvalaa!!
sunny ...mene baš interesira što kod tebe više (natalno) djeluje u partnerstvu 7. kuće što se tiče vladara, da li uran ili saturn, kako osjećaš ove kvadrate ur90ve, ur90me,ur90so, to su blokade u komunikaciji, mentalno-emocionalne blokade, zar ne? s čije strane to dolazi, moguće od tvoje, pošto su ti sve planete u 1. kući?...da li to možeš prevazići...čini mi se da ti saturn puno više obećava pošto ima lijepe aspekte...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  marijaS5 Sre Nov 09, 2011 5:20 pm



Mozda astroloski ne umem da dam objasnenje ali evo iz praksa...
Pa neznam odakle da pocnem Very Happy Sto se tice ljubav mogu da kazem da moja je krivica Very Happy Stvaram neku idealnu sliku za osoba koja je samnom i uzivam u tom momentu to je posebno custvo...Ali uvek posle svaka veza ostaje malo razocarenja uvek se desavalo nesto kao grom iz vedra neba i unisti sve kao da nikada nije bilo.Valda nisam nasla onog pravog i sve se svodilo na "the end"

Ur90Me i UR90So-nekad iznenada izbuvnem kao vatra to mi je bilo tesko kontrolirati ali trudim se da us pomoc samokontrola ovo nadminem bar malo. Vezano je da i sa komunikacijom ,nisam mozda previse otvorena osoba.

Ovako htjela bi da naglasim da ranije sam bila smirenija licnost povucena,imla sam strpljenje ali sada je druga prica,ali najbitnije je sto sam pocela tako ponasati kada sa bila u vezi (3god.veza)sada je vec bivsi Smile)jednostavno probavao je s ogranicavanje moje slobode,bio je ljubomoran i svi ovih reakcije moji zapocele sum taj period.Sad je bolje bez njega,mislim da mozda saturn mi je pomogao ili koz na sta...?!!

I se nadam saturna vidim da on je dobro postavjen ,ovaj uran malo me nervira ali sta je tu je bounce
I isto tako smatram da ovaj pocetak 7-kuca u vodolije govori da meni je potrebna sloboda pred svega,bez ogranicenja,mozda takav partner bi bio ok...Vi sta mislite?! sunny


Poslednji izmenio marijaS5 dana Uto Dec 20, 2011 12:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  sara Sub Nov 12, 2011 2:54 pm

sunny ...pošto ti je vl. 7. kuće uran, s obzirom na aspekte so90ur, me90ur, ve90ur, koji se mogu prevazići, mislim da se to ovako očituje, da si u lošem odnosu s roditeljima, tako da ćeš tu lošu komunikaciju i raspoloženje također nositi u brač. partnertstvo, jer su ti tri lične planete u u 1. polju u kvadratu s vl. 7. polja-ur i to još u analitičnoj djevici...
....imam osjećaj da želiš biti dominantna, uvijek u pravu, (slažeš li se s time?) jer ti je so u 1.kući-izražen ego, s me90ur, s obzirom na kuću čini mi se da je tvoja riječ, ono što se kaže, prva i zadnja, što bi trebalo uvažavati i mišljenje drugih, sa ve90ur, posto je ve u djevici i znam koliko su cjepidlake u izboru partnera, fizičkog izgleda pogotovo, veoma su zahtjevne, time mislim da već u startu eliminiraš osobu, jer misliš da ti se dovoljno ne sviđa,... Laughing
ja mislim da općenito moraš mjenjati sebe, kao i svi mi, da jačaš kod sebe ono što je pozitivno...
...druga solucija odabira brač. partnera je po vl. saturn koji ima dobre aspekte, ali je u sco, po meni u lošem znaku, ali mu je dispoz.pl, ja najprije gledam dostojanstvo planeta a onda aspekte, važni su vjerujem i jedno i drugo..vjerujem da će prevagnuti pozitivni aspekti...
...može se desiti i treća sloucija, jer je 7. polja suvladar NE 0 Ju,pa mislim, da će tvoj partner biti uranov.-strelački tip, s dosta akcije (ma u strijelcu) o ur, možda s nekom mekanom neptunovskom dimenzijom-ne u strijelcu, da bi se slagala s njim morat ćeš znati s njim općenito "komunicirat"i-nekritizirati i razumjeti njegovu prirodu...
dakle, ako vidiš da ima smisla treba se truditi, jer moraš znati da smo mi svi općenito nesavršena bića... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  marijaS5 Sub Nov 12, 2011 10:59 pm



Slazem se da treba postoiti neka sredina, balans i kompromis izmegu dvije osobe zato sto ako nema to nista ne valja onda,evo moj bivsi partner meni je branio stvari sto je on radio,to me uzasno nerviralo ,Ja nikad ne bi postupila tako,ja uvek trazim ravnopravnost Very Happy Mozda mnogima prvi utisak o meni misle da sam dominantna i odvazna,ali u praksi nije bas tako ...

Pa ja kad bi birala izmegu ovih dva "zla" Smile (devica i lav) ja bi odabrala lav ,zato sto devica kao znak meni se ne svidja sitnicava je i jeste da je kriticar pogotovo kod izbora partnera a i nekako neodlucna je.A jeste da mnoge sanse sam ispustila ,nekako uhvatim se na prvi utisak o neka osoba sto mislim da je pogresno i ono sto je dobro cesto promasim nazalost Sad( Tako da ovo moram menjati sunny

I







Poslednji izmenio marijaS5 dana Pon Dec 19, 2011 11:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  sara Pon Nov 14, 2011 6:39 pm

sunny ...drago mi je kada kažeš ..."ovo moram mjenjati", da se ne ljutiš i da prihvaćaš moj iskreni savjet u
najboljoj namjeri...
da baš, sam mislila reći ali nisam uspjela nadopuniti, da tako kako kažeš da ti u obitelji nije baš harmonična situacija-ma u 4. polju, to nije dobra planeta u 4. polju, pa je to uzrok takve komunikacije s njima, zato bi bilo
dobro da se što prije osamostališ... Laughing
...pa još malo da dodam, pošto ti je vl. 7. uran u strijecu, tvoj bi b. partner trebao biti stvarno neki znalac u svakom pogledu, suvremen, širokih pogleda na život,čak jedan filozofski tip osobe, s puno osjećaja za mnogo toga, pošto su mu dispozitori (a istodobrno i suvladari 7. kuće) NE I JU, koji su u konjukciji-pa ima li ljepše, to je neka plemenita topla duša, samo nemoj to kvariti sa ve90ne-(traženjem "previše"), pogotovo što ti je NE u strijelcu u svom domicilu..s JU osoba će dobiti na odgovornosti s obzirom na dispz. SA, koji je lijepo aspektiran, kažem u lošem znaku, ali podržan u sa120mo, rekla sam da mu je disp. pluton ali pl nije u sco nego u vagi, svejedno je, i ovako i onako on bi mogao poručiti ljubomoru i posesivnost, ali nastoj to zaobići radeći na prevazilaženju ovog aspekta ve90ne, me90ur, prihvaćanjem UR, NE 0 JU prirode, koju kako sam rekla moraš razumjeti, a koja dobiva s dispozicijom na ozbiljnosti...i sve nekako ide u konačnosti na dobro... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  marijaS5 Uto Nov 15, 2011 1:11 am

sara ::sunny ...drago mi je kada kažeš ..."ovo moram mjenjati", da se ne ljutiš i da prihvaćaš moj iskreni savjet u
najboljoj namjeri...
da baš, sam mislila reći ali nisam uspjela nadopuniti, da tako kako kažeš da ti u obitelji nije baš harmonična situacija-ma u 4. polju, to nije dobra planeta u 4. polju, pa je to uzrok takve komunikacije s njima, zato bi bilo
dobro da se što prije osamostališ... Laughing
...pa još malo da dodam, pošto ti je vl. 7. uran u strijecu, tvoj bi b. partner trebao biti stvarno neki znalac u svakom pogledu, suvremen, širokih pogleda na život,čak jedan filozofski tip osobe, s puno osjećaja za mnogo toga, pošto su mu dispozitori (a istodobrno i suvladari 7. kuće) NE I JU, koji su u konjukciji-pa ima li ljepše, to je neka plemenita topla duša, samo nemoj to kvariti sa ve90ne-(traženjem "previše"), pogotovo što ti je NE u strijelcu u svom domicilu..s JU osoba će dobiti na odgovornosti s obzirom na dispz. SA, koji je lijepo aspektiran, kažem u lošem znaku, ali podržan u sa120mo, rekla sam da mu je disp. pluton ali pl nije u sco nego u vagi, svejedno je, i ovako i onako on bi mogao poručiti ljubomoru i posesivnost, ali nastoj to zaobići radeći na prevazilaženju ovog aspekta ve90ne, me90ur, prihvaćanjem UR, NE 0 JU prirode, koju kako sam rekla moraš razumjeti, a koja dobiva s dispozicijom na ozbiljnosti...i sve nekako ide u konačnosti na dobro... Laughing


sunny Ma tako je kako je,istina mene ne vredja samo siroko otvara oci ,imam ja jos mnogo uciti u zivotu Smile Hvala ti puno za ovaj iscrpan i kompletan odgovor i savjet , Wink svaka cast !! king
Izradovala si me sa ova prica zato sto jedna moja drugarica koju proucava astrologiju mi je rekla da bice katastrofa u mom braku pa evo ovo me je nateralo da prodrem malo dublje u stvari...ali ipak nije bilo sve tako crno lol!

Hvala ti jos jednom

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  sara Sub Dec 17, 2011 12:10 pm

marija, sunny pošto sam već gledala tvoju kartu pa da dodam još neko moje razmišljanje... kako sam više gravitirala uranu kao vl. 7. polja, a ne SA koji je njemu opet u konačnoj dispoziciji, tako da su oni u neizbježnoj kombinaciji...ali u svakom slučaju ne možeš loše proći... Laughing
...da, ono što sam prethodno rekla za me90ur-s vl. 7. polja, ali ti je i tu mo150ur, tvoje emocije, ja te inkonjukcije ne volim, jer ju i ja imam, pošto je ona u mo150 s vl. tvoje 7. kuće, pa bi ti se uranovska priroda partnera moguće ovako očitovala, a to je da će ti ona manje odgovarati od (saturnovske), koja je akciona, nemirna i još u konjukciji sa MA, te takva nemirna priroda neće imati vremena da shvati tvoje ostale potrebe, neće imati strpljenja za tvoje druženje npr. s prijateljima prema kojima ti imaš zaštitnički odnos gotovo majčinski, mo u 11 polju, (da li ja tako)? a i imaš sklonosti prema društveno-humanitar. radu, pa kako je uranov. priroda nestrpljiva on neće to podržavati i to će odbacivati, što će kod tebe tražiti prilagodbu-napor, pa bi i to mogao biti uzrok aspekta me90ur, da, zato prirodu uranovsku treba razumjeti, ali u konačnoj dispoziciji s SA to se ispravlja....

...ovdje hoću reći da bi tebi vše pasao miran, staložen tip, postojanih emocija,kao što si i sama, da ne kažem saturnovski tip ili tip osobe zemljanog elementa jer sa takvom osobom ćeš imat zaista lijepu komunikaciju, jer ti je sa60me me60mo, pa takav bio bi više u skladu s tvojim emocijama a i prirodom-temperamenta,što potvđuje i ovaj MO120SA koji je gotovo egzaktan, a i ve ti je u zemljanom znaku, nekako sa aspektima prema SA su jako skladni a UR baš i nisu, ali sa dispozicijom ur dobiva na stabilnosti i ravnoteži, za koju ćeš i ti biti zaslužna-mo120sa, moje razmišljanje... da li sam u pravu? Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  Hocanka Sub Dec 17, 2011 10:34 pm

Moze li i meni neko da pregleda moj natal a ima i solar pa da mi pojasni malo polej ljubavi???...ima li neke veze na vidiku? pleaseeeee SmileSmile
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  marijaS5 Sub Dec 17, 2011 11:21 pm

Sara, kako si ti to samo objasnila ,i ja bi htjela tako analizirati moja natalna karta ali tesko mi ide to,zato sto ja znam moje nedostatke i uz ovo analizu mogu da saniram nesto Laughing Slazem se za sve sto si rekla .. sunny

Dali ono sto si rekla "neće imati vremena da shvati tvoje ostale potrebe, neće imati strpljenja za tvoje druženje npr. s prijateljima prema kojima ti imaš zaštitnički odnos gotovo majčinski, mo u 11 polju, " vodi do zakljucka da ovaj tip bi porucio ljubomoru i posesivnost?!!nisam razumela najbolje...,Kako mogu prepoznati onaj "saturnovski tip ?!!




Poslednji put izmenio marijaS5 dana Pon Feb 13, 2012 5:27 pm, izmenio ukupno 2 puta

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  sara Ned Dec 18, 2011 12:32 pm

marijaS5 ::
Dali ono sto si rekla "neće imati vremena da shvati tvoje ostale potrebe, neće imati strpljenja za tvoje druženje npr. s prijateljima prema kojima ti imaš zaštitnički odnos gotovo majčinski, mo u 11 polju, " vodi do zakljucka da ovaj tip bi porucio ljubomoru i posesivnost?!!nisam razumela najbolje...Ako je to tako -moj bivsi je takav bio, za moje potrebe nije imao razumevanje uopste sve mu je smetalo kako sto si rekla i druzenje sa prijateljice a kamoli prijatelje , to je bio apsurd Laughing ,Kako mogu prepoznati onaj "saturnovski tip ?!!
sunny ...da tako je, da će biti ljubomoran i posesivan, što će uslijediti zabranama, jer ti je SA u sco, a i s dispozicijom pl. , što je karakteristika SA u sco i i njegove dispozicije pl, zato kažem da SA nije u dobrom znaku...
...po tvom iskustvu kako govoriš karakteristika tvog partnera je baš u simbolici SA, ali i ur kao prvi vl. 7. polja mu je u konačnoj dispoziciji SA I PL, znači sa, ur i pl. se isprepliću, pa i ovaj partner govori da je to saturnovski tip, ali kako je SA nije u svom dostojanstvu, onda on pokazuje negativne osobine, a pozitivni aspekti ga koliko toliko ispravljaju...itd, ova osoba je satur. tip jer mu je asc u jarcu, a i MO je u jarcu, čiji vl. je SA koji je u sco, pa mu je konačni dispozitor pl, točno onakav kakav se pokazuje prema tebi.(a, vidiš kako su u pitanju druženje i prijatelji?)...ne usuđujem se sinastriju tumačiti...
sve ima svoje dobre i loše strane, ja mislim da ćeš ti ovo što sam navela rano prepoznati i s tom osobom moći razgovarati, na miran, strpljiv i tih način (dali si takva?) jer imaš me60sa, me60mo, mo120sa, da ćeš pred tom osobom moći reći ono što osjećaš... Laughing
inače, pa rekla sam ja da onome kome se 7.kuća otvara u vodoliji prije će mu biti karakteristika vl. SA nego UR, bez obzira gdje se nalazi SO ispod ili iznad horizonta...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  marijaS5 Ned Dec 18, 2011 1:42 pm

sunny Da tako je...


Poslednji put izmenio marijaS5 dana Pon Sep 17, 2012 1:18 am, izmenio ukupno 3 puta

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  katja1 Ned Dec 18, 2011 7:42 pm

da li je tacna pretpostavka,ili pravilo ,ne znam sta bi vec moglo da bude,da bracnog partnera u horoskopu,opisuje planeta koja gradi aplikacioni aspekt sa suncem(zenski horoskop),dakle najbrze planeta koja se priblizava suncu ?!
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  Hocanka Ned Dec 18, 2011 7:45 pm

Sad((( Sad nema odgovora nikakvog Please moze li neko od vas koji zna da pregleda moju kartu i da mi kaze nesto o ljubavi sledece godine? ima i solar Sad pleaseeee

Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  Marina N Ned Jan 01, 2012 11:38 pm

U mojoj 7 kuci je ukljestena devica a merkur je u 12-oj u jarcu inace saturn i pluton iz 8. kuce grade kvadrat sa ovim merkurom.Sta bi to moglo govoriti o bracnom partneru?
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas! Empty Re: Nemoj da me zoves "ljubavi, ako to ne osecas!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu