Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da igual_Karijera

2 posters

Ići dole

Da igual_Karijera Empty Da igual_Karijera

Počalji  da igual Ned Okt 23, 2011 4:27 pm

dragi svi! lijep pozdrav!

bilo bi mi drago ako bi netko virnuo i pogledao nadolazeće mi tranzite:

dakle imam duple tranzite SA/JU na natalne SA/JU i dupli tranzit PL/SA na natalne SA/PL.
na prekretnici sam što se tiče posla, iza sebe imam godine iskustva na različitim područjima medija, kulture, produkcije, videa, aktivizma, etc., a sad je vrijeme da se odlučim u kom smjeru dalje krenuti i što započeti.
vidi li tko izlaz, put, način?

CHART: http://tinypic.com/view.php?pic=j90zk0&s=4

zahvaljujem! i zaista mi je potreban odgovor, pa tko može i hoće - beskrajno zahvalna i pomažem ako mogu također!

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da igual_Karijera Empty Re: Da igual_Karijera

Počalji  Astrotanja Ned Okt 23, 2011 9:31 pm

Promene veće vezane za karijeru i zaradu će vama doneti tranzitni Uran i u 10. iduće godine kada bude bio na 7 stepenu Ovna, pa i nešto pre toga. To može počei tokom aprila i nastaviti se maja. To je dobar period da radite nešto novo što do sad niste, a gde će vaša kreativnst i talenat doći do izražaja.

Ove godine kada Satuirn uđe u petu neki vaš hobi bi mogao da postane nešto što će vam doneti zaradu. To je krajem ove godine. Ova godina je bila povoljna za komunikaciju i poslove vezane za komunikaciju pre svega, eventualno za podučavanje itd.


Satur na Plutonu u 4. donsi suočavanje sa stavrim, situacijom vezanom za domaća pitanja, ili odnose sa roditelje. dobro je da se suočite sa nečim što ne ide kako treba , što vam je teret itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da igual_Karijera Empty Re: Da igual_Karijera

Počalji  da igual Ned Okt 23, 2011 10:18 pm

Hvala Vam Tanja!

samo da se još nadodam, ovaj tr. UR trenutno i već neko vrijeme radi trigon na nat. JU koji je vl. 6, kako se onda tumači ako na isti JU UR pravi trigon, a tr. JU i SA će na JU praviti kvadrate (+ još tr. NE inkonjunkciju)?

ove godine sam ušla u jedan mega projekt, ali sad izlazim iz njega jer su okolnosti postale nesnošljive..


da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da igual_Karijera Empty Re: Da igual_Karijera

Počalji  Astrotanja Pon Okt 24, 2011 11:11 am

Da, tranzitni Uran je bio egzaktno na početku godine u trigonu sa natalnim Jupiterom u Raku i u konjukciji sa Marsom dok je bio u Ribama, to se najviše osetilo, jer je bio egzaktan aspekt i to je bilo vreme koje je pokrenulo promene i ulazak u novo. Kada ste tačno ušli u taj mega projekat? Verovatno je u to bio umešan i tranzitni Jupiter,, sa aspektima koje je i on pravio na vaše natalne planete. Kako je on sada retrogaradan, kao i Uran, ima verovatno izvesnih zastoja i problema.

Kada su u pitanju tranziti sporih planeta i to transcedentalnih, onda se orbis kod tranzita Uran uzima do 2 stepena. ali više kod znaka istog kvaliteta, elemenata. Kada su u pitanju razlčiti znaci, onda s enešto slabije oseća, posebno jer Uran ide i retrogrtadno. Tako da tada ima onog povici- podegni, u smislu da se promene teže događaju. Kada krene direktno Uran, ao Jupiter moguće su brže promene, posebno ako tome doprinese i tranzitni Mars. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da igual_Karijera Empty Re: Da igual_Karijera

Počalji  da igual Pon Okt 24, 2011 12:42 pm

pa zapravo se sve počelo odvijati prije godinu dana, projekt se počeo konkretizirati u decembru i s februarom su mi ponudili dugoročniju suradnju - tada su JU i UR bili u ribama i nudili idealiziranu sliku cijele ideje, no kako je vrijeme odmicalo, svako malo sam nailazila na bezvezne, iznenadne i nepotrebne prepreke, spoticanja i loše sreće - kao da mi je netko govorio da to nije projekt za mene..

i sad eto izlazim iz svega, dosta mi je. samo je malo bed što sam potrošila godinu dana svoje energije u prazno - možda sam sakupila nekakva iskustva što se tiče međuljudskih odnosa, uvidjela drugu stranu novčića i tako, ali što se konkretnih stvari tiče, opet sam na početku.

zato me zanima hoću li uspjeti konačno nešto trajnije pokrenuti, pa da to traje, a ne da bude sve tako kratkog vijeka..

<3

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da igual_Karijera Empty Re: Da igual_Karijera

Počalji  da igual Ned Feb 05, 2012 6:47 pm

otvaraju mi se uvjeti čak se postavlja i nužnost da otvorim svoju firmu ove godine (prevođenje, jezici).

jel dobra ova godina za taj korak?

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da igual_Karijera Empty Re: Da igual_Karijera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu