Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

+4
malamo
Natasha-77
AfRoDiTiCa
Astrotanja
8 posters

Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Astrotanja Sre Nov 23, 2011 2:42 am

Pomračenje Sunca u Strelcu očekuje nas 25.11. Velike promene i novine su na pomolu i već se naziru buduće velike promene i događanja.
Danas 22. i 23. 11 je Sunce u Strelcu trigonu sa Uranom u Ovnu. Iznenadnost i brzina događanja, otvaranje novih horizanta, širenje vidika,putovanja, pokretljivost, velika uzbuđenja, uznemirenosti, ali i aktivnosti, jer će biti više dinamike i iznendnih preokreta koji će se odraziti u budućnosti.

Kakve će vam pemene doneti, kakve nove prilike za razvitak i napredak, ili pak kakve poteškoće, iskušenja, gubitke, koje će biti prilika za nove mogućnosti i novi početak zavisi od kuće i znaka u kojem će vami Pomračenje Sunca biti i kakve aspekte pravi naspram natalnih. Zavisi i mnogo da li ste i koliko ste otvoreni za promene i novine. Što ste više otvoreni, tim bolje!

U kojoj kući vam je Pomračenje Sunca u Strelcu i kakve promene i novine očekujete da vam se dese? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Nov 23, 2011 2:57 am

Meni ce se pomracenje desiti u 8.kuci. Smile
Valjda ce da bude sve ok, ne znam sta da ocekujem Smile
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Natasha-77 Sre Nov 23, 2011 11:53 am

Meni se tranzitno Ao nalazi u 4. a Ur u 8....u natalu So mi je smesteno u 5. a Ur u 4.,SO je vladar moje 1. a Ur 7....mozda mi donese trudnocu Smile ,jer tranzitni Ju vladar moje 5. pravi trigon sa mojim nat. So...Mada nije mi jasno da li 4. sada gledam kao dom mojih rodtelja,tamo gde sam zivela ili on sada predstavlja moj sadasnji dom???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  malamo Sre Nov 23, 2011 12:40 pm

hm... u 6. tranzitno sunce ce mi tad biti na natalnom uranu. odatle pravi trigon sa tranz uranom, sekstil sa natal mekurom i nazalost kvadrat na natal mesec (na kom je u tom trenutku tranzitni mars)

pretpostavljam da cu se bas napeto osecati, ova relacija bi zaista trebala nesto da donese.. da li ce mi ovaj natalni merkur potpomognut tranzitima doneti barem trunku zdravog razuma? Shocked
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  likac Sre Nov 23, 2011 3:26 pm

Astrotanja ::Pomračenje Sunca u Strelcu očekuje nas 25.11. Velike promene i novine su na pomolu i već se naziru buduće velike promene i događanja.
Danas 22. i 23. 11 je Sunce u Strelcu trigonu sa Uranom u Ovnu. Iznenadnost i brzina događanja, otvaranje novih horizanta, širenje vidika,putovanja, pokretljivost, velika uzbuđenja, uznemirenosti, ali i aktivnosti, jer će biti više dinamike i iznendnih preokreta koji će se odraziti u budućnosti.

Kakve će vam pemene doneti, kakve nove prilike za razvitak i napredak, ili pak kakve poteškoće, iskušenja, gubitke, koje će biti prilika za nove mogućnosti i novi početak zavisi od kuće i znaka u kojem će vami Pomračenje Sunca biti i kakve aspekte pravi naspram natalnih. Zavisi i mnogo da li ste i koliko ste otvoreni za promene i novine. Što ste više otvoreni, tim bolje!

U kojoj kući vam je Pomračenje Sunca u Strelcu i kakve promene i novine očekujete da vam se dese? sunny

ako sam dobro razumela,sunce je u strelcu sad,a ja sam strelac 6.12.1983..po natalnoj karti meni je to peta kuca,a tu imam i sunce i mesec i jupiter i merkur i neptun,znaci zurka neka definitivno.. Very Happy Very Happy e da,mislim da sam uspela da okacim natalnu u potpis,ako nisam nek mi neko javi.. Embarassed

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Astrotanja Sre Nov 23, 2011 4:41 pm

Promene su uvek prilika za razvitak, napredak nečega i za njih treba biti otvorene, ne plašiti ih se, jer onda je bolje i nesputanije se odvijaju. Treba ih proihvatiti, kako bi mogu da nam donesu nova iskustva i obogate nam mogućnostima koje donose.

Ne plašite se ako su u izazovnim aspektima, konjukcijam, kvadrati ili opozicijam, jer iako tada zahtevaju više zalaganja, truda, ili obavaeza, one tada i omogućavaju napredak. Posebno jer je Strelac pod delovanjem Jupitera, a on donosi širenje, rast, razvitak, koji su neminovni za naperedak.

Značajan je trigon sa Uranom, koji omogućava i širenje horozonata, nova saznjanja, novih spoznaja, prilika i za duhovni razvitak kome Strelac teži,jer je to znak u kome ima stremljenja ka gore i gde duh nadvisi materiju. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Nov 23, 2011 10:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  galaksija Sre Nov 23, 2011 5:48 pm

Meni ce pomracenje biti u 9 polju i u trigonu od vladara 12 polja(urana).Ovo mi mirise na duhovni rast,na promene na nekom putovanju..........
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Dunja Čet Nov 24, 2011 5:21 am

Meni ce se desiti u cetvrtoj! cemu mogu da se nadam,pogotovu sto 25.11. u 18h imam ispit?? To mi je zadnji ispit na faksu.. sta mogu da ocekujem???
hvala..Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Natasha-77 Čet Nov 24, 2011 11:27 am

Mom suprugu je u 9. i vec je prelistao sve avio-kompanije i do sada promenio nekoloko destinacija gde bi smo mogli da odemo Arrow
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Sesi Čet Nov 24, 2011 2:45 pm

Meni tranzitira 6. kucom, ali ne znam kakvi mi jos aspekti stoje za vreme R Merkura. Sta ti kazes Tanjice?Bila bih zahvalna ako bi nesto mogla da prokomentarises.




http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=yadfile5yoIz1-u1303581832;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=2;mth=gw;sday=24;smon=11;syr=2011;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Natasha-77 Čet Nov 24, 2011 4:37 pm

Sada sam malo bolje pogledala tranzite u natalu mog supruga,poasto mu je danas iskrslo da mora na put zbog jednog posla...Ovo je vec treci put da ide,nadam se da ce ovaj put i uspeti...gledala sam simboliku,posto to radi za jednog jako,jako bitnog advokata (Ju,Sa Vaga,9,7)....Tranzitno So tj.pomracenje sutrasnje naci ce se u njegovoj 9. inace So je vladar njegove 7. a opet sve to u Strelcu kojim vlada Ju..Tranzitni Ju je u trigonu sa natalnim iz 7.,jedino sto ce mu izmedju So i nat.Ju biti kvadrat...pa ako pomracenje sa trigonom So i Ur donosi promene,mozda ce i njemu taj advokat doneti neke poslovne promene
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Astrotanja Pet Nov 25, 2011 1:40 pm

Ako je u piujtanju pravni posao, onda je moguće neko preterivanje, nerealno sagledavanje situacije. Ukoliko ne žuri,ii obazriv čak malo nešto prolongira, pa čak i taj put koji je baš danas. Kada je Pomrečnje u strelciu često žurba, nesmotrenost, pa i izvesna konfuzija postoji, pa zato treba da svi budemo više obazrivi, da odluke donosima uz više razmišljanja, da ih odložimo na neko vreme, ako su značajnije i da dobroi i pomnu procenimo situaciju, nne ako nismo u stanju da tražimo pomoć neke osobe koja će moći da je objektivno sagleda.
Danas bi trebalo izbegavati neke veće promene, a ako se dese van naših htenja, onda da se opet pažljivo odnosimo prema njima, polako, razumno što više ih prihvatamo i dobro razmislimo o svemu što nam se događa.
Sa promena treba početi u narednim danima, posebno pri dobrim tranzitima Meseca. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Natasha-77 Pet Nov 25, 2011 5:16 pm

Taj put upravo i jeste bio zurba i iznenada,nije u pitanju pravni posao ali eto za taj poso koji je danas tako uzurbano uradjen,ponudjena mu je usluga advokata...tj...advokat je jako mocan i radi samo krupne stvari tipa politicari isl. tako da obicni ljudi nemogu traziti njegove usluge...a eto u znak zahvalnosti njemu je ponudi pravnu uslugu,u buducnosti bilo sta da mu zatreba,moze da racuna na njega...ipak se sva ta zurba,put i maltretiranje isplatilo ali za neki dalji period
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca Empty Re: 22., 23. Sunce u trigonu sa Uranom nagoveštava velike promene od 25.11 kada je Pomračenje Sunca

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu