Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mozda brak

2 posters

Ići dole

Mozda brak  Empty Mozda brak

Počalji  mirelica Čet Jan 12, 2012 7:26 pm

Rodjena sam 28.12.1980.u Negotinu u 01:05 . Nedavno sam , krajem decembra, upoznala jednog zanimljivog momka, on je rodjen 30.01.1978.g. u Corbeil essonnes u Francuskoj, vreme njegovog rodjenja ne znam , pa ako je neko raspolozen da odgovri, ima li ova veza ikakve perspektive u buducnosti s obzirom da mi je ponudio brak , kako bi to funkcionisalo?

Veliki pozdrav !!!


https://2img.net/r/ihimizer/img829/2571/sinastrijar.gif

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mozda brak  Empty Re: Mozda brak

Počalji  mirelica Pet Jan 20, 2012 5:57 pm

Da li je neko zainteresovan da ukratko baci pogled na nasu kartu ???

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mozda brak  Empty Re: Mozda brak

Počalji  mirelica Sub Mar 31, 2012 10:58 pm

Pozdrav svima, ima li smisla nastaviti sa ovom konfuznom vezom, da li je neko raspolozen da protumaci, mnogo bi mi znacilo ?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mozda brak  Empty Re: Mozda brak

Počalji  BwlgariCapricorn Pet Apr 20, 2012 8:43 pm

Ova veza moze se ciniti u pocetku simpaticnom,cak i kvalitetnom,ali prvi utisak cesto ume da zavara.Postoji mogucnost prezasicenja posle duzeg vremena . . .Njegov Mars u tvojoj 10 kuci moze da donese samo,i iskljucivo tebi,jako velike probleme.On se u javnosti moze prestavljati kao zrtva u vezi,dok ce od tebe praviti ''babarogu''.On trazi neznost (iskrenu),a ti kao jarac ne mozes mu je dati odmah,a on kao vodolija to ne moze da saceka,pa moze dodji do iznenadnog prekida veze!Postoji moguvnost da cete on u izvesnim situacijama kociti i predstavljati samo jos jedan stepenik na putu do tvojih ambicija.Puno je losih aspekata.
Savet: Ne dozvoli da te slatki pocetak veze dovede u poziciju da kasnije moras da cistis svoj obraz i da se vracas korak unazad.Obrati paznju na to da on glumi zrtvu u ovoj vezi (mozda je glagol glumiti preostar,ali na kraju ce on uvek ispadati zrtveno jagnje a ti vestica).Kao iskusan astrolog,cini mi se da ova veza ne obecava mnogo,pre svega zato sto on kao vodolija zahteva slobodu,toleranciju,strpljenje,a ti to kao jarac nemas.Veza mozda i ne,ali prijateljstvo bi bilo idealno.

BwlgariCapricorn

Broj poruka : 14
Godina : 36
Локација : kraljevo
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mozda brak  Empty Re: Mozda brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu