Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

5 posters

Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  Astrotanja Sre Mar 07, 2012 5:48 pm

‎07.03. Mesec je u Devici u poslepodnevnim satima u velikom trigonu sa Jupiterom u Biku trigonu sa Plutonom u Jarcu, koji su takođe u međusobnom trigonu, pa je odlično vreme da za uspešne obavljenje nekih stvari, posebno vezanih za zdravlje, lečenje, ili za posao, ili pružanje nekih usluga. Obratite pažnju na detalje i budite uslužni, dobri, pa će saradnja da bude uspešna, a osećaj zadovoljstva onim što se uradilo, savetovalo, ili dalo će biti prisutan.
Povoljno je vreme za veće poslovne poduhvate, jer su jupiter i Pluton u trigonu sa Mesecom, ili za bavljenje nečim što će imati dalekosežne posledice povoljne, bez obzira da li je to, zdravlje, ili posao, koji je karakterističan za Mesec u Devici. Marljivo, detaljno, analitički pristupite obavezama i pozitivni ishod će se osetiti, odnosno moći će te zahvaljujući pozitivnim okolnostima, koji donosi trigon sa Jupiterom i fanatičnim zalaganjem, koji donosi trigon Meseca u Devici i Plutona u Jarcu da ostvarite neke svoje težnje. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  malamo Sre Mar 07, 2012 8:56 pm

mesec na mesecu, pluton na dc, jupiter u 11 i - nista... Neutral
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  Marina N Čet Mar 08, 2012 5:04 pm

Tranzitni mesec u 7. kuci ,tranzitni mars u 7.kuci opozicija natalni mesec u 1.kuci...osecam se tako ljutoooo,na ceo svet sam ljuta, a ne znam ni sama zasto Suspect
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  sara Čet Mar 08, 2012 5:54 pm

sunny ...marina...ima nas Još koji povremeno (nekad više-nekad manje) imamo svoje unutarnje nemire, šta smo mogli-a šta nismo... ali još si mlada, možda možeš još nešto ispraviti... Laughing
p.s. ja ga isto uvijek nešto dodajem, evo brišem

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  libra_girl Pet Mar 09, 2012 1:36 pm

Sva sreca pa je dobro za lecenje,jer je meni opet sve pocelo znaci ne znam vise sta mi ne fali..... Sad
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  Astrotanja Pet Mar 09, 2012 10:39 pm

Jupiter u trigonu sa Plutonom će se osetiti tokom marta, dok su trnziti Meseca kratkotrajni i brzi, ko ih uhvati i tada nešto preduzme u zavisno od natala,, taj ide dobrim putem, mada rezultati će tek osetiti. sunny
Meni je Venera u trigonu ovih dana bila sa natlanim Mesecom i bilo je jako prijatnih, a i nekih korisnih odnosa sa drugim ženama. Došlo je i do poboljšanja porodičnih odnosa, do više ljubavi i zadovoljstva u domu. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  Marina N Pet Mar 09, 2012 10:53 pm

libra girl kako je se odrazio ovaj tranzit saturna preko svih ovih planeta u 6k?Vidim da imas i natalno silne kvadrate sa saturnom pale
Merkur u jarcu promena strukture,jupiter u biku zadovoljstva...kako to spojiti sa nekom metodom za lecenjem.Mozda pratiti tranzit planeta po kucama Question
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  libra_girl Pon Mar 12, 2012 7:14 pm

Lose se odrazio,veoma...prvo patnja oko bolova u glavi,zatim zatisje par dana...pa bol u desnoj strani stomaka,upala mokracnih kanala,saznala sam da imam kamenje u zuci,ispala mi plomba,pukao mali kapilarcic na nozi...svasta se izdesavalo sve kontrole i doktore koje sam izbegla sad sam morala da idem,plasila sam se vadjenja krvi,sad vise ne...sve u cemu sam se "davila" do besvesti od hrane,sad ne jedem i tako,sad bez papuca ne zelim da idem,a pre sam uvek isla bosa Smile Uci on mene dobro pameti Smile
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu Empty Re: 07.03.2012. Veliki trigon Jupitera u Biku, sa Mesecom u Devici i Plutonom u Jarcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu