Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mlad Mesec u Strelcu

5 posters

Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  Astrotanja Čet Nov 27, 2008 1:36 am

Mlad Mesec će sutra 27.11. u večernjim satima biti u Strelcu to u konjukciji sa tranzitnim Merkurom i Marsom, pa će započeti jedn veoma dinamičan period, kako na političkom planu diplomatije, međunarednom planu razmene, komunikacije, tako i na planu izvoza-uvoza, tako i na religiskom. Ovu menu narušava konjukcija sa Marsom, pa su mogući i neki nesporazumi i konflikti, raskidi neke međunarodne saradnje i sl. posebno vezane za zemlje koji su pod uticajem Strelca.
U životu pojedinca to je vreme promene, često vezane za povećanu želju za putovanjima, zatim atktivniji period u sticanju novih znanja,kada je življe na fakultetima, ima više ispita, provera znanja, mogu se mrnjati neki carinski zakoni i sl.
Nekima će doneti više nedumica, nerealnih očekivanja, kao i promenu raspoloženja od optimizma do pesimizma, sve zavisno i od tranzita sa natalnim planetama. Mogući su nerealni planovi koji neće moći da se lako ostvare i konfuziju između želju i stvarnosti, kao i moralnih dilema. Mogući su i konflikti nesporazumi u odnosima, zavisno od kuće i znaka upravo zbog konjukcije Mladog Meseca sa Merkurom i i Marsa u Strelcu, zato budite oprezni, nastojte da ne reagujete impulsivno, da budete umereniji u svojim očekivanjima.Merkur u konjukciji sa Mladeim Mesecom može mentalnu energiju i aktivnosti da rasipa na više strana, ili da bude puno kontakata, pa otuda i zbrke i sl.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Nov 27, 2008 2:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  Darko Čet Nov 27, 2008 1:48 am

i koliko ce ovo da traje? jer mi je vec puna kapa neostvarenih planova Twisted Evil nadam se da ce ovo mene zaobici? Rolling Eyes

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  Astrotanja Čet Nov 27, 2008 2:14 am

Tebi će Mlad Mesec i ovaj stelijum planeta u Strelcu biti u tigonu sa natalnim Mesecom, pa će dovesti do pozitivnih promena, novih navika ili nekih promena vezanih za način rada, za svakodnevne obaveza, ili posao. Ovaj uticaj će biti najviše izražen u sledećih sedam dana počev od sutrašnjeg dana, a slabije tokom sledećih 28. i po dana tačnije do sledećeg Mladog Meseca u Jarcu. Inače ti si rođen u periodu Punog Meseca, pa ova mesečeva mena ne deluje toliko na tebe. kao Pun Mesec.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  Darko Čet Nov 27, 2008 2:34 am

Ohvala Bogu i hvala vama, vec sam bio poceo da kukam Smile

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  joki22 Pet Nov 28, 2008 12:58 am

Astrotanja kako ce ovaj tranzit da utice na mene, stvarno sam umorna vise od negativnih desavanja?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  Astrotanja Pet Nov 28, 2008 2:24 am

Verujem podsticajno , da će doneti želju za promenom i za menjanjem dosadašnje situacije. Kako sis e osećala prošle godine tamo negde januara kada ti je Pluton bio u trigonu sa nat. Suncem?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  mesmerized Pet Nov 28, 2008 2:41 am

i kod mene kao kod Darka pravi 120 sa nat MO. A inace ovaj stelijum pravi konj. sa mojim Suncem i Dc-om... verovatno promene vezane za posao, nacin rada, a mozda i odnos prema partnerstvima...
Moguće i neko poznastvo, ili pojavljivanje na nekim javnim događanjima, manifestacijama i sl., okrenutost ka drugima ili promene vezane za odnose sa nekim ko je licem u lice sa tobom. Moguće da ćeš biti na mestima gde ima puno ljudi, gde je živa atmosfera, neko javno okupljanje.
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  smesko Pet Nov 28, 2008 11:14 am

dobro jutro!
ja nisam znala za ovaj tranzit, ali je kod mene tacno ovim tranzitom od preksinoc doslo do pada energije..ali i moje potrebe da se ojacam, da dovrsim zapoceto.
samo je trebalo juce ceo dan da se adaptiram, zastitim i osnazim mojim kamencicima. Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  Astrotanja Pet Nov 28, 2008 11:50 am

Darko, tebi bi preporučila jedan Mesečev kamen za stabilizaciju emocija, dok sam čitala o njemu odmah si mi ti pao na pamet.
Verujem da delovanje kamenčića i sama sam se uverila. Smesko hvala ti na tome! I love you


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Nov 28, 2008 12:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  joki22 Pet Nov 28, 2008 11:54 am

Astrotanja nadam se da ce pozitivno uticati na mene i dati mi da realizujem pozitivne promene. Ja imam zelju i volju, ali prosto mi se ne da vec duze vreme.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mlad Mesec u Strelcu Empty Re: Mlad Mesec u Strelcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu