Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom?

2 posters

Ići dole

Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom? Empty Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom?

Počalji  manuela Sre Apr 18, 2012 1:13 pm

U uzasnom sam strahu jer sam na pragu razvoda braka. Muz mi preti da ce mi oduzeti dete od 4,5 godine. Inace razlog razvoda je njegov alkoholizam.
On je od onih tipova koji se nikad ne napiju, ali je stalno dopingovan. To se vec 4 godine odrazava na njegovo ponasanje. Negira da pije i smatra da pije tacno koliko je dovoljno? Kako dokazati njegovu zavisnost od alkohola?

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom? Empty Re: Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom?

Počalji  Astrotanja Sre Apr 18, 2012 2:56 pm

Manuela, posavetujte se u Centru za socijalni rad sa nekim socijalnim radnikom, koji vam može pomoći odgovarjućim informacijama, koje mogu pomoći da se ne plašite i omogućiti vam da saznate kako da postupiti u situaciji u kojoj ste. Srećno! sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom? Empty Re: Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom?

Počalji  manuela Sre Apr 18, 2012 3:08 pm

Astrotanja kako Vam se cini po mom polozaju planeta i tranzitima?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom? Empty Re: Da li cu se razvesti i dobiti starateljstvo nad detetom?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu