Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

31.08. Pun Mesec u Ribama

4 posters

Ići dole

31.08. Pun Mesec u Ribama Empty 31.08. Pun Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Pet Avg 31, 2012 8:59 am

31.08. Mesec prelazi iz Vodolije u Ribe nešto posle ponoći i ulazi i u konjukciju sa Neptunom u Ribama, što povećava mogućnost intuitivne spoznaje budućih događanja, uvećava emotivni doživljaje stvarnosti. Imaginacija i mašta se povećavaju, kao i senzibilnost, saosećajnost, razumevanje. Emotivna osetljivost, pojačana, čak ekstremna emotivnost ,nemir su prisutni i mogući su nesanice, nemirni snovi, čudni, sa vizijama,proročki, čak , jer je Mesec u konjukciji sa Neptunom. Ako ove noći ne možete da spavati to je zbog uticaja nadolazećeg Punog Meseca, koji će biti oko 16. s pojačanu napetost, nemir, osetljivost pokušajte da prevaziđete tako što ćete biti aktivni. Ovo je 14. lunarni dan povoljan za preokrete, promene koje mogu promeniti tok događanja, u poslednji čas preokrenuti sled događaja, naročito onih koji su značajni, sudbinski. Sada možete i završiti nešto što ste otpočeli, neki značajan poduhvat, posao, ili putovanje. Smelost u poduhvatima može doprineti da mnoge aktivnosti i poslovi se zvaršavaju gotovo sami od sebe i to pretežno uspešno. Zato je bitno učiniti sada nešto, u danu zvanom truba, jer se posle na događanja neće moći uticati. Porebno da se je u ovom lunarnom danu koji započinje 30.08. u 18.22. i traje do 31. u 18.30. detaljno analizira, razmisliti dobro i onda ukoliko je potni rebno učine preokreti, koji mogu potpuno promeniti buduća događanja, posebno u ranim posle podnevnim satima 31.08. kada će Mesec biti u sekstilu sa Plutonom u Jarcu, jer tada je povoljno izvršiti preokrete ili smele poduhvate, poslovne aktivnosti, ili finansijske transakcije.

Povoljan je dan da se čine dobra dela, da se pomaže drugima. Dobar je i za duhovnost, sticanje novih znanja, ili proučavanje svetih knjiga.

Danas i sutra nije dobro piti puno tečnosti, jer nepovoljno može delovati na zdravlje, zbog Punog Meseca koji deluje na tečnosti u organizmu.

Dobro je sada pročistiti organizam, izbaciti štetne materije, čišćenje tela, jer je truba kao odvodna cev, koja ukazuje na izbacivanje iz tela svega onoga što je nepotrebno.Dobro je i prati telo, kao vid čišćenja.

Svoj natalni, godišnji, uporedni horoskop, ili horoskop deteta,kao i astrološke konsultacije možete naručiti na broj telefona 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

31.08. Pun Mesec u Ribama Empty Re: 31.08. Pun Mesec u Ribama

Počalji  malamo Pet Avg 31, 2012 11:32 am

znaci mo0ne 180 so.. da li je jos neko imao uzasne snove nocas, ili sam samo ja sa ovim retro merkurom u 8. i mesecom u devici? ustala sam umornija i uznemirenija nego kad sam legla da spavam.. Crying or Very sad
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

31.08. Pun Mesec u Ribama Empty Re: 31.08. Pun Mesec u Ribama

Počalji  AfRoDiTiCa Pet Avg 31, 2012 2:51 pm

Ja sam spavala mirno, za razliku od prethodnih noći kada sam se prevrtala u krevetu do jutarnjih časova.
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

31.08. Pun Mesec u Ribama Empty Re: 31.08. Pun Mesec u Ribama

Počalji  malamo Pet Avg 31, 2012 4:07 pm

izgleda da ova opozicija utice samo na mene What a Face
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

31.08. Pun Mesec u Ribama Empty Re: 31.08. Pun Mesec u Ribama

Počalji  AfRoDiTiCa Pet Avg 31, 2012 6:29 pm

Ili ne utiče samo na mene Very Happy
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

31.08. Pun Mesec u Ribama Empty Re: 31.08. Pun Mesec u Ribama

Počalji  ena1976 Sub Sep 01, 2012 2:21 pm

AfRoDiTiCa ::Ili ne utiče samo na mene Very Happy

MO120MO120SA da li je zbog MO ili ne, ali spavala sam do 11h kao beba, konačno! sunny
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

31.08. Pun Mesec u Ribama Empty Re: 31.08. Pun Mesec u Ribama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu