Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

3 posters

Ići dole

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku Empty 04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

Počalji  Astrotanja Uto Sep 04, 2012 9:36 am

04.09. Mesec je tokom dana u Ovnu i u pre podnevnim satima u opoziciji sa Saturnom u Vagi i u kvadratu sa Venerom u Raku donoseći nekima manjak energije, pad raspoloženja i neprijatne događanja, kao posledicu ranijeg njihovog delovanja. Ako se sada pojave emotivni problemi, nezadovoljstvo u ljubavi, ili tuga, onda je to posledica ranijih vaših postupaka i ponašanja, jer je današnji lunarni dan se zove Ogledalo i sam naziv kaže da će se u njemu preslikati nešto. Ako ste bili dobri u prethodnom periodu ima šanse da vas tokom današnjeg dana, bez obzir ana neke poteškoće ili nepovoljne okolnosti dogodi dobre i prijatne stvari, a ako ste pokazivali zlo, onda očekujte teškoće i neprijatnosti. Današnja događanja treba razumeti kao upozorenje da trebate nešto da menjate kod sebe, bilo to vaša shvatanja, pogled na stvarnost, bilo razmišljanja ili način ponašanja prema drugima. Dobro je uvesti neka samograničenja, koja mogu povoljno da deluju na vas.

Danas je i Merkur u Devici u trigonu sa Plutonom u Jarcu što donosi mogućnost da dođete do ideje koje mogu da totalno izmeni postojaće stanje, ili da imate razmišljanja koja vas menjaju, koja će vas transformisati, ili da svoje mišljenje nametnete drugima. Moć reči, izražavanja je danas pojačana, kao i mogućnost da druge ubedite u nešto, ili otkrijete neke skrivene informacije, ili uđete u nepoznato. Povoljan je dan i za putovanja ,koja mogu drastično da promene okolnosti u kojima ste, ili vas same.

Ovog lunarnog dana traba razmisliti o sebi i svom životu i zato je dan koji nije dobar za neke veće aktivnosti, jer energija ovog dana više vuče na pasivnost.To ne znači da danas ne treba ništa da radite, nego da ne započinjete neke važne nove stvari, bilo poslovne aktivnosti, bilo ljubavne veze,dok ne sagledate sebe i ono što je bilo, a što vas je u ovu situaciju dovelo.

Obratite pažnju na snove koje ste sanjali ove noći, jer vam oni mogu ukazati na promene koje trebate da preduzmete,bilo šta je to što trebate da menjate kod sebe, ili na koji način da lečite sebe, ako imate zdravstvenih problema.

Telefon na koji možete zakazati astrološku konsultaciju, ili naručiti svoj natalni, ili godišnji, poslovni, uporedni ili horoskop za dete je 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku Empty Re: 04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

Počalji  Arijaaa Uto Sep 04, 2012 10:10 pm

Jako tezak dan. pale
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku Empty Re: 04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

Počalji  malamo Uto Sep 04, 2012 11:27 pm

za divno cudo i ako mi ovi aspekti kace licne planete, dan mi uopste nije bio tako los sunny
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku Empty Re: 04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

Počalji  Astrotanja Sre Sep 05, 2012 9:13 am

Pažljivo pratim i upoređujem šta se drugima, posebno onima koji su mi u okruženju,mojim bliskim i dragim osobama šta se događa pod raznim tranzitima i lunarnim danima i povezujem teroriju i praksu. Juče su se dešavali problemi i poteškoće baš svima njima koji trebaju da menjaju sebe i svoj život, jer su se pojavili problemi koje su posledica njihovog ponašanja.Recimo mojoj 10. godišnjoj ćerkici se desilo na rođendanu da je iz čista mira vređa jedna školska drugarica i ponižava. Kako je moje dete vrlo mirno, povučeno i ne borbeno,tj. izbegava konflikte, povlači se pred njima ona je povremeno na meti onih koji su agresivni i žive u porodicama gde ima sukoba, pa zbog toga maltretiraju drugu decu. Razgovorom i primerima iz svakodnevnice ukazujem joj zašto se poneko ponaša tako i da treba da menja nešto kod sebe, da brani sebe na svoj način,da se zaštiti od agresivaca, jer joj sadašnji stav prema drugima omogućava da se drugi ponašaju na taj način prema njoj, jer ne nalaze ni na kakav otpor. Ona je još mala i lakše će sada sebe menjati i formirati, nego kad odraste i stekne navike ophođenja prema drugima. Interesantno je da joj je Mesec bio u 6. a tu ukazuje na izvesnu netrepeljivost i probleme sa osobama u okruženju, a Mars joj je bio na Ascedentu, pa ju je to jako povredilo. Moj suprug, sin i ja smo joj nakon razgovora o svemu što se dogodilo i o tome kako se ona ponašala i zašto baš tako, koji je bio praćen kasnije i šalama, uveli u drugo raspoloženje, a zatim smo se cele večeri družili i proveli van kuće veče i ona je u dobrom raspoloženju završila ovaj dan. Ovaj primer sam napisala da možda bolje razumete o čemu sam pisala u prvom postu, vezanom za jučerašnje tranzite i pokušate da pronađete načine da sebe menjate, najpre shvativši šta je to što vam u vašem ponašanju, ili razmišljanju donosi probleme, a onda menjanjem toga:sunny:
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku Empty Re: 04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

Počalji  malamo Sre Sep 05, 2012 9:55 am

Astrotanja ::Pažljivo pratim i upoređujem šta se drugima, posebno onima koji su mi u okruženju,mojim bliskim i dragim osobama šta se događa pod raznim tranzitima i lunarnim danima i povezujem teroriju i praksu. Juče su se dešavali problemi i poteškoće baš svima njima koji trebaju da menjaju sebe i svoj život, jer su se pojavili problemi koje su posledica njihovog ponašanja.Recimo mojoj 10. godišnjoj ćerkici se desilo na rođendanu da je iz čista mira vređa jedna školska drugarica i ponižava. Kako je moje dete vrlo mirno, povučeno i ne borbeno,tj. izbegava konflikte, povlači se pred njima ona je povremeno na meti onih koji su agresivni i žive u porodicama gde ima sukoba, pa zbog toga maltretiraju drugu decu. Razgovorom i primerima iz svakodnevnice ukazujem joj zašto se poneko ponaša tako i da treba da menja nešto kod sebe, da brani sebe na svoj način,da se zaštiti od agresivaca, jer joj sadašnji stav prema drugima omogućava da se drugi ponašaju na taj način prema njoj, jer ne nalaze ni na kakav otpor. Ona je još mala i lakše će sada sebe menjati i formirati, nego kad odraste i stekne navike ophođenja prema drugima. Interesantno je da joj je Mesec bio u 6. a tu ukazuje na izvesnu netrepeljivost i probleme sa osobama u okruženju, a Mars joj je bio na Ascedentu, pa ju je to jako povredilo. Moj suprug, sin i ja smo joj nakon razgovora o svemu što se dogodilo i o tome kako se ona ponašala i zašto baš tako, koji je bio praćen kasnije i šalama, uveli u drugo raspoloženje, a zatim smo se cele večeri družili i proveli van kuće veče i ona je u dobrom raspoloženju završila ovaj dan. Ovaj primer sam napisala da možda bolje razumete o čemu sam pisala u prvom postu, vezanom za jučerašnje tranzite i pokušate da pronađete načine da sebe menjate, najpre shvativši šta je to što vam u vašem ponašanju, ili razmišljanju donosi probleme, a onda menjanjem toga☀

gvozdje se kuje dok je vruce Smile . mislim da je danas jako bitno vaspitati dete tako da ume da pokaze zube i da se usprotivi, jer je danasnje vreme mnogo drugacije od onog u kom smo mi odrastali i bili vaspitavani. narocito, ukoliko mars nije jak u natalu deteta.
razumela sam odmah vasu prvu objavu. ja sam dugo imala slican problem kao vasa cerkica (moji to nisu ispravili kod mene u detinjstvu, jer "lepo vaspitane devojcice moraju da cute" Smile ) pa me je mars u vagi a i rak na asc dugo vukao da ocutim, da istrpim, da ne znam da odreagujem u konfliktnim situacijama i da uvek pokusavam da smirim situaciju i ako je ponekad potrebno bilo da se ponasam upravo suprotno. ali na svu srecu, saznanje da to treba da promenim kod sebe (u kasnim dvadesetim!) nisam dozivela na previse stresan nacin vec vise kao izazov i podstrek da ne sputavam svoje "ja", da se ne povlacim i da poradim malo na svom "selfpromotion"-u Smile
sada imam daleko vise samopouzdanja i ne dozvoljavam da me bilo ko maltretira i ponasa se kako hoce, mada je do tog momenta moralo da se izdesava mnogo poraza.
tako da usmeravajte Vi dete od detinjstva, bice joj lakse kasnije! queen (cak mi se cini da ona bese vaga ili na asc da je vaga..)
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku Empty Re: 04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

Počalji  Astrotanja Čet Sep 06, 2012 8:07 pm

Malamo, ono što je bitno je decu podsticati da veruju u sebe i da žele sebi dobro, da nauče da kada nemaju podršku, kada su suočeni sa soi taj način, nego će se osloniti na sobom da se snažu i pronađu načina da izađu na kraj sa drugima. Naravno da neko ko nije agresivan neće izabrato i agresivnost kao odgovor,već će biti domišljat, ili će s eosloniti na svoj intelekt, ako ima više vazduha, pa njegovi odgovori mogu biti dovitljivi. Neko će sve to okrenuti na šalu, pa će osoba koja maltretira izgledati smešno. Znam osobe koje su duhovite i ineteligentne,što jedno sa drugim i ide, pa odlično rešavaju konflikt,a da ne ulzar u nove.Postoje načini i načini, važno je samo odabrati odgovarajući, sebi svojstven i zaštititi sebe. Wink sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku Empty Re: 04.09.Mesec u Ovnu u opoziciji sa Saturnom i kvadratu sa Venerom u Raku

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu