Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

2 posters

Ići dole

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i  28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima Empty 26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

Počalji  Astrotanja Pon Nov 26, 2012 9:52 pm

26.11. i 27.11. Venera u Škorpiji je u konjukciji sa Saturunom,a ulazi i u sekstil sa Marsom i Plutonom u Jarcu, svojim dispoztorom koji je u Jarcu. Venera tokom svog prolaska kroz znak Škorpije, gde njena energija koja ne odgovara ovom marskovskom i plutonoskom znaku, jakih strasti i dubokih osećanja , intenzivnih, obojenih pojačanim seksualnim željama od danas nailazi na Saturna, spremnog da je prizemlji, ohladi njene vulkanske želje, duboka potrebu za pripadanjem, voljenjem do dna i da kontroliše i selektuje osećanja.
Sada nema mesto za zanos, za pohotnost, a ljubavne čarke, ako ih ih je bilo ovih dana sada će stvoriti jednu distanciranost, hladnoću, a kod nekih i ignorisanje.

Saturn će ako pozitivno koristimo ovu planetarnu energiju doneti do toga da realno sagledamo gde smo u nečemu, da li je reč o porodici, ljubavi, prijateljstvu, ili materijalnoj situaciji. To bi moglo da dovede do sređivanja, stabilizacije,ili jake samokontrole osećanja, što može biti i poztivno ako ste prethodno imali konflikte, ljubavne svađe, ili ljubomorne scene, koje često donosi Venera u Škorpiji. Kod osetljivih osoba moguća su razočarenja, tuga zbog nedostatka ljubavi, ili nedostatka zadovoljstva, ili nedostatka novca. Biće i onih koji će imati ljubavno nezadovljstvo, a kod nekih i ljubavne patnje. Kod nekih ovo može dovesti i do jako neprijatnog osećanja samomučenja i samoprebacivanja. Sputavanje, kako ljubavno tako i seksualno je ovih dana moguće, ali ne zadugo. Već će od 27.11. Venera je u sekstilu sa Marsom i Plutonom, pa će doći do mogućnosti brze promene, totoalne transformacije nekih odnosa i veza i od uzdržanosti i hladnoće, doči će do ponovog zbližavanja, praćenog jakim strastima i intenzivnim osećanjima. Pomračenje Meseca 28.11. je u Blizancima, pa ono što bi moglo d nepovoljno utiče na odnose sa drugima je komunikcija, reči na koje trebate da sa obratite pažnju. Izbegavajte razgovore, posebo dogovore i rasčišćavanje nekih stvari ovih dana. Nastojte da se prilagođavate nastalim okolnostima, da nađete načina da u njima pronađete nešto što je povoljno, da bi bilo što manje bespotrebnog nerviranja i konflikata. Promišljnost, intuitivnost, jer je Pomrčenje Meseca na šestom stepenu i u sekstilu sa Uranom u Ovnu, što neminovno donosi nepredviđene promene, iznenadne, ali koje mogu vremenom da se pokažu kao pozitivne, posebno ako budete oprezni, ne radite ishitreno i uljučite i dopunsku mentalnu energiju i intutivnost. Opreznos i birane reči mogu ublažiti nesporazme u narednim danima. Kako je reč o delimičnom Pomrčenju Meseca u Blizancima, efekat će biti manji, posebno ako nastojimo da neke stvari izbegavamo, a to su važni razgovori, putovanja, dogovoranje, kupovina i prodaja. Odložite to za dve nedelje, nakon Mladog Meseca u Strelcu. Ovih dana radite na svom opuštanju, izbegavajte gužve i budite oprezni u saobaraćaju. Što manje kretanja i komunikacije u narednim danima, posebno 27., 28. i 29.11. to biće bolje. Kada je i ima, ne žurite sa izjavama, izbegavajte da dajete i primite obećanjae, i da se dogovorata bar u sledeće dve nedelje. Selidbe i promene koje će nastupiti kod nekih neće teći glatko, pa se trudite da budete nešto više trolerantni, skloni komporomisu, strpljivosti, prilagođavanju, da bi izbegli konflikte, svađe, bespotrebno nerviranje i stres. Nervoza i užurbanost, lako mogu da dovedu do manjih grešaka i napetosti u odnosima., posebno onim osobama koje imaju na 4, 5, 6, 7. stepenu Blizanaca, Strelca, Ribe i Device , Sunce, Mesec, podznak, ili neku drugu značajnu tačku, ili planetu., Merkur od danas keće direktno i neke stvari će se pokrenuti, komunikacije i novih poznanstva i kontakta će biti više, ali tragovi retogradnog Merkura će se još oko dve nedelje osetiti dok se Merkur ne vrati u Strelca, na stepen od koga je i krenulo njegovo retrogrado kretanje. Tada će sve biti već mnogo lakše, sa više vedrine u komunikaciji većom mogućnošću za putovanja i sticanje viših znanja i dolaskom do odgovarajućih informacija.

Dotle, samo polako i promišljeno, sa većom opreznošću u govoru, pisanju i kretanju i uz to sa što više opuštanja i smirivanja napetosti i nervoze.

Za sve one koji žele da znaju više i detaljnije o sebi i svojoj budućnosti, možete naručiti natalni, godišnji, uporedni horoskop, ili zakazati astrološko savetovanje na telefon 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i  28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima Empty Re: 26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

Počalji  Astrotanja Čet Nov 29, 2012 12:04 pm

Pomračenje Meseca je utiacalo juče na mnoge. Bilo je po svim onim pozivima i informacijama koje sam dobila problema u komunikaciji, više uznemirenosti, nemira, napetosti, mnogi su loše spavali, a neki koji se bave trgovinom imali su tu probelema, prevara i sl. Najviše je delovala na osobe koje imaju sunce i neku planetu na 6, 7, stepenu Blizanaca i mene je jedna osoba takva, digla na noge, aktiviala, informacijam koje su me potresle i pokrenule da se borim, da pomognem meni jako dragoj prijateljici. Smile

Bilo je problema da sei uspostavi kojunikacija sa neki osobama, a kod nekih i manjak potrebe za komunikacijom. Promena je dosta bilo, po onoe što sam ja saznala.

Kako ste vi osetili Pomračenje Meseca u Blizancima?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Nov 29, 2012 12:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i  28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima Empty Re: 26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

Počalji  Vita83 Čet Nov 29, 2012 12:14 pm

Juče sam dobila poruku od osobe koja mi se dugo nije javila i koju dugo nijesam vidjela, drugo je sve bilo uobičajeno, osim veliki olujni vjetar i kiša koji još traju. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i  28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima Empty Re: 26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

Počalji  Astrotanja Čet Nov 29, 2012 12:20 pm

Pomrečenje Meseca u Blizancima, može da deluje na psihu, od blagog nemira, do napetosti, nervoze, uznemirenosti, jakih uzbuđenja i nekih neočekivanih promena, jer je bilo u sekstilu sa Uranom retrogradnim.

Vita,nadam se da je kod tebe Pomračenje Meseca u Bluancima, znaku komunikacijebilo u povoljnim aspektima i da te je poruka pozitivnom uzbudilo,odnosno delovala na tebe. Mada vraćanje nekih osoba iz prošlosti i razmišlajnja o prošlosti , kao i prošlim prijateljstvima i ljubavi, možemo da prepišemo i konjukciji Saturna i Venere, koje je bilo u Škorpiji. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i  28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima Empty Re: 26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

Počalji  Vita83 Čet Nov 29, 2012 12:25 pm

Meni je 12. kuća u blizancima, vladar 12. u 5. kući, a tranzitni Sa0Ve u 5. polju. To je bio prijatelj iz prošlosti, u finom mi je sjećanju ostao, mada sam se baš iznenadila što se javio Very Happy I da, često razmišljam o prošlim ljubavima, mada kod mene je to hronično stanje, ne žalim za njima, ali jednostavno ih se sjećam. Za to je kriv vjerovatno natalni Saturn u škorpiji u petoj kući. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i  28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima Empty Re: 26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

Počalji  Astrotanja Čet Nov 29, 2012 1:02 pm

Svi mi koji imamo Saturn u nekom aspektu sa Venerom smo ovih dana osetili najviše tranzit ove dve toliko različite planete koje su ovih dana bile u konjukciju. To je pokrenula osećanja i stavove tipečene za ovaj aspekt. Bilo je više potištenosti, tuge, ali i mogućnosti da se relano sagleda stvarnost, ma kako ona bolna ili isprazna kod nekih bila trenutno, ili na duže vreme. Tek kada se nešto realano prihvati i sagleda može da pokuša da se promeni, a toga će tek biti, jer Venera ulazi u sekstil sa Marsom i Plutonom u Jarcu. Uskoro sledi i tekst o tome. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i  28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima Empty Re: 26.,27. Venera u konjukciji sa Saturnom i 28.11. Pomračenje Meseca u Blizancima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu