Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molbe jedne ( ocajne ) zene Strijelac :) :)

Ići dole

Molbe jedne ( ocajne ) zene Strijelac :) :) Empty Molbe jedne ( ocajne ) zene Strijelac :) :)

Počalji  gingeroo Uto Nov 27, 2012 12:35 pm

Pozdrav svim clanovima! Smile Ako bi neko od vas mogao da mi napise nesto vise o tome sta mogu da ocekujem na polju obrazovanja i ljubavi, jer mi protekla godina nije bila bas naklonjena i na polju jednog i drugog. Pozeljela sam neke promjene. (Da otkacim trenutno sivilo) Smile Da naglasim da sam imala posla sa osobom koja me je iscrpila svojom neodlucnoscu i (moguce) manipuliranjem,a mozda cak i laganjem ( da malo proanalizirate i te mogucnosti) a jos uvijek sam primorana da na odredjen nacin da provodim vrijeme s tom osobom (cimeri smo), sto me ne cini sretnom ali trenutno nemam izbora, i ne mogu da se snadjem u ovoj situaciji. Cesto dolazi do konflikta, i cini mi se da je on nemoguc i da cu skrenuti s uma jednom xD affraid ne znam kako vise da se postavim u svemu tome.. :/

Evo i podaci, Ja: 03.12.1988 u 00:35,Tuzla BiH. On: 28.01.1991, u 14:15, Tuzla, BiH

Hvala Vam unaprijed!
P. S.
Cekam odgovore, i spremam ispit xD study bounce scratch
gingeroo
gingeroo

Broj poruka : 1
Godina : 35
Datum upisa : 27.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu