Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji?

2 posters

Ići dole

Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji? Empty Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 02, 2008 11:10 pm

Mesec je od dnas u vodoliji i biće tu sutra i preksutra uveče.
Meni njegov prolazak kroz prve dve dekade uvek donosi puno razmišljenja o budućim događanjima,mentalnu živu aktivnost i više poslovnih susreta i dinamike. Kada je u trećoj dekadi više sam usmerena na druge, ali osetim veći umor, jer mi pravi kvadrat sa Suncem. Najbolje na mene deluje kada je u sredini znaka, jer onda dolazi do nekih poztivnih promena u odnosima sa drugim i donosi mi skladnije odnose sa drugima, bolju komunikaciju.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji? Empty Re: Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji?

Počalji  Darko Uto Dec 02, 2008 11:44 pm

Da li bi neni mogao donjeti nesto?

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji? Empty Re: Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 03, 2008 12:23 am

Mogao bi. Sutra i preko sutra ti prolazi kroz devetu, imaš li neki kolikvijum,nešto na fakultetu. Mogući je kontakt i sa nekim ko živi daleko, ili u inostranstvu, posebno u četvrtak.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji? Empty Re: Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji?

Počalji  Darko Sre Dec 03, 2008 12:28 am

nemam kolokvijum (bar koliko ja znam) ali bi mogli da budu rezultati... a za pvo ostalo se nadam Very Happy

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji? Empty Re: Šta vam donosi tranzitni Mesec u Vodoliji?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu