Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja 2009

3 posters

Ići dole

Moja 2009 Empty Moja 2009

Počalji  Darko Čet Dec 04, 2008 1:33 am

Znaci interesuje me samo i iskljucivo posao... Very Happy sta moze da se ocekuje... jer mi je je po pitanju posla (a manje vise i svega ostalog) ova godina bila katastrofa

(solar je u potpisu)

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja 2009 Empty Re: Moja 2009

Počalji  Astrotanja Pon Dec 08, 2008 1:14 pm

Na oposlovnom planu bićeš aktivan, vredan, uporan i spreman da se boriš za svoj težnje.
Važna je poslovna saradnj i komunikacija. Ciljeve ćeš postavljati realne, s obzirom da je jak uticaj Jarca.
Ascedent je u Lavu , a Sunce u sedmoj, pa ćeš biti usmeren na saradnju, druge, pa bi moglo doći do nekog poslovnog partnerstva.
Kako je Mesec u 10. u konjukciji sa natalnim Jupiterom u 11. svi su izgledi da se tvoj trud aktivnost isplate i da budeš uspešan u relaizaciji svoje poslovne težnje. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Moja 2009 Empty Re: Moja 2009

Počalji  Darko Pon Dec 08, 2008 2:58 pm

konacno...

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja 2009 Empty Re: Moja 2009

Počalji  Darko Sub Feb 07, 2009 3:15 am

Jel zna jos neko nesto? Smile

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja 2009 Empty Re: Moja 2009

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 3:47 am

Pa ja bih bas rekla po natalu da bi ovo trebalo da bude ok, s obzirom da ti jupiter kao vladar 6. u 8. To bi trebalo da ti donese podrsku drugih pa sekstil sa marsom kao vladarem 10. i trigon tranzitno sunce u 10. kao vladar druge. Zaraditi i potrositi,recimo na neku garderobicu,a? Posto ja to vidim pre kao neku tezgicu, nego kao neku stalnu varijantu... A solar kad pogledam... kontakti i neke ponude i obecanja,ali mala kinta...
Sve u svemu nista bitno s obzirom da je Saturn retro u Devici. Satiranje za male pare,ali moze da dobro da se nesto novo nauci i da se vratis da ponovis ono sto vec znas...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Moja 2009 Empty Re: Moja 2009

Počalji  Astrotanja Uto Mar 24, 2009 5:28 pm

Strelice, solarno ascedent je u Lavu znaku gde je kretivnost i samodokizivanje nešto što može da dođe do izražaja, naročito ako se osoba bavi nečim što to podrazumeva . Sunce je u sedmoj, kao i Jupiter u to u konjukciji, a Mesec je na solarnom Mc pa meni to liči na izlazak u javnosti, a kako se bavi kompanovanjem onda je za njega to važno, kao i neka vrsta poslovnog partnestva, što je opet moguće s obzirom na solarnu sedmu i Jupiter sunce i Neptun u njoj i sol. Uran u široj konjukciji sa Venerom u natalnoj 10, što može da dovede do iznenadnih događanja. Mesec vl. njegov Asc je u 11. to može uključiti timski rad, a u konjukciji je sa natalnim Jupiterom vl. 6. što mi deluje obećvajuće, s obzirom da je Darkov ascedent u Raku, važno je veoma gde je njegov natalni Mesec u solaru. U Ovnu je Mesec aktivan, istina impulsivan, pa bi mogao i da prokocka neku priliku, koje bi mogao doći preko neke prijteljice, usled međusobnog neslaganje, jer je Mesec u kvadrtu sa Merkurom u 6. solarnoj, ali tu je i Mars u Jarcu, koji će takođe uticati da bude radan, uporan i to bi moglo da mu dobro dođe.
Moglo bi, zar ne? Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Moja 2009 Empty Re: Moja 2009

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 5:36 pm

Da moglo bi, ali ja uvek nekako vise gledam tranzite pa solar... Bice,ali posle maja,tako nekako se meni "javlja" Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Moja 2009 Empty Re: Moja 2009

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu