Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11.03. Mlad Mesec u Ribama

3 posters

Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Pon Mar 11, 2013 6:43 pm

11.03. Danas je vreme prelaska Meseca iz Poslednje četvrti u fazu Mladog Meseca u Ribama.Poslednji dan Meseca je vreme kada treba završiti, okončati nešto što je bilo prisutno u narednom periodu.

Vraćnje dugova,čišćenje protostora u kome ste tokom današnjeg dana, kao i čišćenje tela je jedan vid olobađanja od svih uticaja koji su se skupili. Mesec u Ribama doprinosi da se lakše upijaju i lepe uticaji drugih. Zato je dobro pročistiti prostora i pripremiti se za dolazak Mladog Meseca u Ribama oko 21.30 i promene koje će on doneti.

Prvi dan dan Mladog Meseca je idelano vreme da maštate i vizualizujete promene koje priželjkujete. Pri tome je dobro što slikovitije stvarati sliku u glavi i ono što je neophodno ovoga puta više nego ranije je verovanje u mogućnost ostvarenje i onoga što izgleda najneveratniji. Što je vera i mašta veća to je i mogućnost ostvarenja i privlačenja promena veća.

Mlad Mesec u Ribama, znaku tajni, mašte, podsvesnog, udaljenog, usamljenog, bolnog, ali i romantičnog, bajkolikog, senzibilnog, osetljivog, nestvarnog, odbačenog, idealanog, nestvarnog, sklonog saosećajnosti,razumevanju, empatiji, ali i veri, kao i zabludi bojeći nadolazeće promene nečim od onog što je karakterističnog za Ribe.

Budite oprezni prema obećanjima,klonite se nejasnoće, zbrke, zabluda, proverite, uključite intuiciju, da ne bi ste upali u klopku. Sledite u narednom periodu svoj unutrašnji glas kada ulazite u novine, jer on može da vam bude najbolji putokaz u nepoznato. Ne gubite veru, ali verujte više svojim emocijama , nego razumu, jer su one sada dublje i inspirativne.

Povoljno je vreme u sledećih nedelju dana je za stvaranje, nove poduhvate, nove aktivnosti, promene određenih navika. Ukoliko vam je u povoljnim aspektima sa natalnim planetama onda će one povoljno delovati na vas, doneti nekima emotivno ispunjenje,nekim poboljšanje zdravlja i energije, trećima razrešenje nekih tajni, ili nečega što se odvijalo u pozadini, a ako je u izazovnim aspektima, potrebno je više vere strpljenja, opraštanja da bi ste prevazišli iskušenja.

Ukoliko želite da saznate više o sebi, ili svojoj bodućnosti, ili vezi naručite natalni, godišnji, ili uporedni horoskop, ili horoskop za naredni period na telefon 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  malamo Pon Mar 11, 2013 10:02 pm

Koliko planeta u ribama i to vec duze vreme. Ili se bar meni cini kao vecnost. Jedva cekam da se rastrkaju malo jer u poslednje vreme ni na koga nisam naisla ko se normalno oseca, svi su nervozni, razdrazljivi, mnogo lose komunikacije i nekakvog "muljanja" medju ljudima. Kao polupijani. Em jupiter slab em u kvadratu sa isto tako slabim dispozitorom merkurom koji je retro. Samo se venera i kud i kamo mesec ovde snalaze al ovako samo doprinose nerealnosti i lebdenju u vazduhu. Neptun tek da i ne spominjem! Na poslu- niko nikoga ne slusa a svi bi da pricaju pri cemu imam utisak da ni sami sebe ne razumeju a kamoli onog preko puta. Sta je s ljudima?! I ako mi nece prijati natalno ni ovaj mars u ovnu al zaista mi je preko glave ove riblje omamljenosti..
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  ena1976 Uto Mar 12, 2013 7:44 pm

malamo ::Koliko planeta u ribama i to vec duze vreme. Ili se bar meni cini kao vecnost. Jedva cekam da se rastrkaju malo jer u poslednje vreme ni na koga nisam naisla ko se normalno oseca, svi su nervozni, razdrazljivi, mnogo lose komunikacije i nekakvog "muljanja" medju ljudima. Kao polupijani. Em jupiter slab em u kvadratu sa isto tako slabim dispozitorom merkurom koji je retro. Samo se venera i kud i kamo mesec ovde snalaze al ovako samo doprinose nerealnosti i lebdenju u vazduhu. Neptun tek da i ne spominjem! Na poslu- niko nikoga ne slusa a svi bi da pricaju pri cemu imam utisak da ni sami sebe ne razumeju a kamoli onog preko puta. Sta je s ljudima?! I ako mi nece prijati natalno ni ovaj mars u ovnu al zaista mi je preko glave ove riblje omamljenosti..
U pravu si, stvarno je smorila ova planetarna žurka u Ribama, konačno je Mars ušao u Ovna pa će biti neke akcije cheers
I MO je danas i sutra u Ovnu, al ja ne mogu da dočekam 22.mart da i VE konačno izađe iz Riba, jer može da se priča o njenoj egzaltaciji u Ribama do sutra, al ja mislim da joj ovde nije mesto i da je tu VE-žena najmanje svoja!
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  malamo Sre Mar 13, 2013 10:12 am

razumem ja tu egzaltaciju VE u ribama al meni je apsolutno nepojmiva jer ja emotivne odnose pre svega baziram na cinjenicama i delima, zanosenja i idealizacije nisu ambijent u kome ja mogu sa se snadjem, definitivno! Smile
neka je i jos uvek ve u ribama (mada mi se uopste ne svidja ovaj dipozitor u padu, fuj) mada ce sigurno doneti neke prepreke, konfuzije, nejasnoce, zanosenja pa i lazi sve dok je merkur u padu i retro. hvala bogu pa to prolazi polako, jer su planete vec odmakle od neptuna.
sad je mars najjaci a zivo me interesuje sta moze doneti konjukcija marsa i urana u ovnu jer je mars dispozitor i saturna i urana. mislim da ce biti totalno drugacije nego sto je ovaj stelijum u ribama i da se vrlo lako neka zanosenja koja su postojala (ili jos uvek postoje posto ih podrzavaju ribe) mogu biti razbijena. oko 23.marta kad ma i ur budu u konjukciji, venera prelazi u ovna Shocked
i znas sta jos mislilm- mozda smo sad svi opijeni i ne vidimo jasno neke stvari ali kad merkur udje u ovna i dodje u konjukciju sa uranom, mnogo toga ce nam postati kristalno jasno
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Sre Mar 13, 2013 4:11 pm

Mars u Ovnu dovodi do veće fiziče aktivnoti, borbe, više strasti, ali u mogući i svađe, grubost,jača takmičarski duh. Agresivnosti je više, a ako se petvori u fizičku aktivnost je dobro,a ako ne, onda to nije nimalo prijatno, jer sve pršti od borbe i svađa.

Ukoliko se neko bavi sportom i za to je dobro, samo da ta energija bude pravilno usmerena i da se troši kroz kretanje, akciju, hrabre aktivnosti, podvige, a ne na svađe i fizičke sukobe, tuče, što nije nemoguće, a može da donese i povrede, posebno lomove, eksplozije, impulsivne i nekontrolisane reakcije, ili smele podvige i nove neizvesne aktivnosti,kada je u konjukciji sa Uranom u Ovnu itd. sunny





Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Mar 13, 2013 4:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  malamo Sre Mar 13, 2013 4:17 pm

Astrotanja ::Mars u Ovnu dovodi do veće fiziče aktivnoti, borbe, više strasti, ali u mogući i svađe, grubost, tadobro takmičarski duh. Agresivnosti je više, a ako se petvori u fizičku aktivnost je dobro,a ako ne, onda to nije nimalo prijatno, jer sve pršti od borbe i svađa.

Ukoliko se neko bavi sportom i za to je dobro, samo da ta energija bude pravilno usmerena i da se troši kroz kretanje, akciju, hrabre aktivnosti, podvige, a ne na svađe i fizičke sukobe, tuče, što nije nemoguće, a može da donese i povrede, posebno lomove, eksplozije, impulsivne i nekontrolisane reakcije, ili smele podvige i nove neizvesne aktivnosti,kada je u konjukciji sa Uranom u Ovnu itd. sunny




eto a ja bas planiram da krenem na trcanje od sledece nedelje sunny
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Sre Mar 13, 2013 9:45 pm

Ena moraću ovaj tvoj post na žalost da obrišem, jer mi je više puta Sanja Perić pretila sudom, zbog objavljivanja njenih tekstova na mom forumu. Ona se poziva na autorsko pravo o objavljivanju .
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  ena1976 Sre Mar 13, 2013 10:23 pm

Astrotanja ::Ena moraću ovaj tvoj post na žalost da obrišem, jer mi je više puta Sanja Perić pretila sudom, zbog objavljivanja njenih tekstova na mom forumu. Ona se poziva na autorsko pravo o objavljivanju .
Izvinite Tanja, stvarno nisam znala da je dotična osoba u tom fazonu, inače ne bih postavljala taj link.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Sre Mar 13, 2013 11:00 pm

Nije jedina. Imala sam i slično iskustvo i sa jednim poznatim numerologom i bilo mi je vrlo neprijatno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  ena1976 Čet Mar 14, 2013 9:46 pm

Joj, ima svakakvih ljudi. Pitam se samo zašto onda objavljuju svoje tekstove na internetu, ako divljaju kada ih neko pročita pa mu se dopadnu i podeli ga sa drugim ljudima?! Meni bi na njihovom mestu bilo drago zbog toga, pa i da se moj tekst negativno komentariše, gledala bih na to kao na marketing
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  ena1976 Čet Mar 14, 2013 9:58 pm

malamo ::razumem ja tu egzaltaciju VE u ribama al meni je apsolutno nepojmiva jer ja emotivne odnose pre svega baziram na cinjenicama i delima, zanosenja i idealizacije nisu ambijent u kome ja mogu sa se snadjem, definitivno! Smile
neka je i jos uvek ve u ribama (mada mi se uopste ne svidja ovaj dipozitor u padu, fuj) mada ce sigurno doneti neke prepreke, konfuzije, nejasnoce, zanosenja pa i lazi sve dok je merkur u padu i retro. hvala bogu pa to prolazi polako, jer su planete vec odmakle od neptuna.
sad je mars najjaci a zivo me interesuje sta moze doneti konjukcija marsa i urana u ovnu jer je mars dispozitor i saturna i urana. mislim da ce biti totalno drugacije nego sto je ovaj stelijum u ribama i da se vrlo lako neka zanosenja koja su postojala (ili jos uvek postoje posto ih podrzavaju ribe) mogu biti razbijena. oko 23.marta kad ma i ur budu u konjukciji, venera prelazi u ovna Shocked
i znas sta jos mislilm- mozda smo sad svi opijeni i ne vidimo jasno neke stvari ali kad merkur udje u ovna i dodje u konjukciju sa uranom, mnogo toga ce nam postati kristalno jasno
i meni je nepojmljivo, i potpuno podržavam tvoje mišljenje, realna sam valjda previše da bi kod mene prošla ta priča o zanosu, iluzijama i idealizacijama. Još malo pa će ME da krene normalni hodom i mislim da će to razbistriti situaciju. A sve nade polažem za konjukciju UR i MA u Ovnu jer će se ona dogoditi na mojoj natalnoj VE koja se smorila Sleep i jedva čeka neko dešavanje bom . Još na to i sekstil sa JU bounce A zamisli da će se u aprilu kad bude UR0ME to opet da se desi na mojoj VE cheers
Mislim da ako mi ovo proleće ne donese neko dešavanje, onda nikad neće biti ništa!
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Mlad Mesec u Ribama Empty Re: 11.03. Mlad Mesec u Ribama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu