Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala

3 posters

Ići dole

Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala Empty Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala

Počalji  Milami86. Sub Apr 20, 2013 4:45 pm

Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala Astrow2gw01milicamilosa


Poslednji izmenio Milami86. dana Sub Apr 20, 2013 5:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Milami86.
Milami86.

Broj poruka : 15
Godina : 37
Локација : Vranje
Datum upisa : 15.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala Empty Re: Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala

Počalji  mimy Sub Apr 20, 2013 5:08 pm

Mislim da nisi dobro postavila kartu, ne moze da se otvori, moras linkovati.

mimy

Broj poruka : 8
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala Empty Nadam se da se vidi sada....

Počalji  Milami86. Uto Apr 23, 2013 6:12 pm

Interesuje me ljubav.......... Smile
Moja natalna karta

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/507/astrow2gw01milicamilosa.gif/
Milami86.
Milami86.

Broj poruka : 15
Godina : 37
Локација : Vranje
Datum upisa : 15.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala Empty Re: Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala

Počalji  Zorica Čet Jul 18, 2013 12:01 pm

Milami nemogu da otvorim tvoj natal .
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala Empty Re: Jel moze neko da pogleda moju natalnu kartu, interesuje me ljubav i da li cu zavrsiti fakultet? Hvala

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu