Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

+13
wanja
tara888
draga
ana n
Astrotanja
vodolijica
manuela
Tanja1
Kris
Mashtaradi
ena1976
malamo
Zorica
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  vodolijica Ned Jul 14, 2013 7:10 pm

vodolijica ::http://tinypic.com/view.php?pic=33fc02b&s=5 Zorice , da li bi meni mogla da pogledas sta mi moze doneti? Hvala puno!


STA MENI MOZE DONETI?Very Happy 
vodolijica
vodolijica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  Zorica Ned Jul 14, 2013 9:38 pm

vodolijica ::
vodolijica ::http://tinypic.com/view.php?pic=33fc02b&s=5 Zorice , da li bi meni mogla da pogledas sta mi moze doneti? Hvala puno!


STA MENI MOZE DONETI?Very Happy 
2-6-11

Promena sistema vrednosti uz pomoc posla ili saradniika na poslu kao poklon odozgo. Jupiter vladar 8 neptun vladar 12 a saturn 10 kuce. Meni ovo izgleda da si ti imala velika ocekivanja oko posla i oko prijatelja da ti pomognu. Medjutim moguce je da ces do rezultat doci tajno uz pomoc ljudi sa posla ali onih koji nisu sefovi.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  Zorica Ned Jul 14, 2013 9:42 pm

Mashtaradi ::
Mashtaradi ::Ako se ne varam i kod mene se desava na relaciji 3-8-11 , mozete li mi pogledati,sta kod mene donosi?

Sada sam tek videla da sam pogresila.Kod mene je na relaciji 3-7-12. Ako moze neko da mi pogleda,hvala.

Neznam dali si udata ili u ozbiljnoj vezi ali se meni cini da ce pitanje partnerstva da bude top tema ovog trigona.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  tara888 Ned Jul 14, 2013 11:12 pm

Zorica ::Otvaram ovu temu sa ciljem da se izmedju sebe konsultujemo kako da iskoristimo ovaj najveci moguci blagoslov koji nije se desio godinama.
Postavljajte natale i pitanja pa da odgovaramo koje sta nosi trigon da bi svi iskoristili taj blagoslov, jer nema coveka koji to nemoze da iskoristi ma kakav horoskop da ima.
Postavljajte licna pitanja, pitanja za brak, za isceljenje za sta zelite...retko su ovako srecna vremena u vremenu kad je Uran kvadrat Pluton. Ovaj blagoslov tih nekoliko dana ce uspeti da ublazi taj aspekt ali i stvari koje se tada zaposcnu imace istinsku vrednost.

Startujemo...lol!


Zorice da li bi mogla nesto da kazes i meni na tu temu, zaista nisam pametna, subjektivna sam kada sam ja u pitanju? Hvala unapred:D 

tara888

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  Zorica Pon Jul 15, 2013 10:32 am

Rado Tara ali ja nemogu natal da ti otvorim.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  tara888 Pon Jul 15, 2013 12:45 pm

Zorica ::Rado Tara ali ja nemogu natal da ti otvorim.

Potpis mi je ok, ali hajde ovao da probam Cool
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/521/uw.gif/?sa=0
http://imageshack.us/edit.php?url[]=24/1160/1053152731/pev.gif/y

tara888

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  vodolijica Pon Jul 15, 2013 2:18 pm

Zorica ::
vodolijica ::
vodolijica ::http://tinypic.com/view.php?pic=33fc02b&s=5 Zorice , da li bi meni mogla da pogledas sta mi moze doneti? Hvala puno!


STA MENI MOZE DONETI?Very Happy 
2-6-11

Promena sistema vrednosti uz pomoc posla ili saradniika na poslu kao poklon odozgo. Jupiter vladar 8 neptun vladar 12 a saturn 10 kuce. Meni ovo izgleda da si ti imala velika ocekivanja oko posla i oko prijatelja da ti pomognu. Medjutim moguce je da ces do rezultat doci tajno uz pomoc ljudi sa posla ali onih koji nisu sefovi.

Hvala puno!!!I love you 
vodolijica
vodolijica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  wanja Uto Jul 16, 2013 1:02 am

Poz svima!
Gledam svoj natal.Nemam ni jednu planetu koja se nalazi u razmaku od 3-7 strpeni da binovaj trigon bio jako znaccajan za mene.Onda jedino mogu da osetim kao vladare polja!? Osa tranzita je 4-9-12.u stvari,da li tranzit Saturna gledam vvise kroz 4 polje ili 5?!
Obzirom da je na kraju 4.polja!!A i nije u tranzitu dobro aspektovan sa mojim Suncem i Venerom.Da prodje ova godina sto pre!!

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  ena1976 Uto Jul 16, 2013 11:00 am

wanja ::Poz svima!
Gledam svoj natal.Nemam ni jednu planetu koja se nalazi u razmaku od 3-7 strpeni da binovaj trigon bio jako znaccajan za mene.Onda jedino mogu da osetim kao vladare polja!? Osa tranzita je 4-9-12.u stvari,da li tranzit Saturna gledam vvise kroz 4 polje ili 5?!
Obzirom da je na kraju 4.polja!!A i nije u tranzitu dobro aspektovan sa mojim Suncem i Venerom.Da prodje ova godina sto pre!!
Jeste SA na kraju IV, ali će on uticati i na V. Nije više retro
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  da igual Uto Jul 16, 2013 4:21 pm

sad sam naišla i vidim da trigon časti Smile
baš divno.

jel mogu ja da te pitam, Zorice, kako će se kod mene odraziti taj trigon?

evo karte: oi43.tinypic.com/j08dvm.jpg

hvala ti mnogo!

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  Sonja Petrovic Sre Jul 17, 2013 1:28 am

Zrenjanin 0 Serbia 08/09/1982 05:20 - Dan prema Julijanskom kalendaru 2445220.68
Adjust -1.00 ST 4.49 Lat 45.23 Long -20.24 kliknite na planet za više informacija

Pozdrav! Nova sam na ovom forumu. Evo moje natalne karte, interesuje me sta ce mi doneti ovaj trigon?

Hvala unapred!

Sonja Petrovic

Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  neobicna Sre Jul 17, 2013 11:01 am

Zorice, da li biste mogli da pogledate na mom primeru? Da li uopste nesto da ocekujem?

http://www.dodaj.rs/f/16/8d/2afnbhZY/natalllllll.gif
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  evolet Uto Jul 23, 2013 12:23 pm

Moze li neko da pogledakoje aspekte ja imam vezano za ovaj trigon i sta bi eventualnomoglo da donese Smile VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Astrow2gw01dijanailichp2
evolet
evolet

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ? - Page 2 Empty Re: VELIKI VODEVI TRIGON -BOG DAJE RUKU ONOME KO VIDI I CUJE...I KO TO ZELI ?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu