Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moc, status, ugled bracnog partnera

3 posters

Ići dole

Moc, status, ugled bracnog partnera Empty Moc, status, ugled bracnog partnera

Počalji  malicak Sre Jul 03, 2013 1:37 am

Ovu temu otvaram jer svugde nalazim nesto slicno, ali nigde konkretno ovakva objasnjenja. Po cemu se gleda moc, status, ugled buduceg bracnog partnera? Pretpostavljam da bi to moglo kroz 4.kucu natusa, kao 10.kucu od sedme, ali ja ne znam kako to da protumacim... Npr. meni je cetvrta kuca u raku, vladar se nalazi u istoj kuci, cetvrtoj, a tu je i hiron. Kako sad to protumaciti? Da ce imati srecnu karijeru ali nikada nece ispuniti potencijal? ili ce ispuniti svoj potencijal sto se tice karijere samo u inostranstvu? Lupetam sad :DNista mi nije jasno..
Inace, sedma mi pocinje u vagi, vladar sedme je u prvoj kuci u biku, suvladari sedme su pluton i mars. Pluton se nalazi u skorpiji u semoj kuci a mars u ovnu na 0 stepenu, u dvanaestoj kuci. Jel ima i to neki uticaj?
malicak
malicak

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Moc, status, ugled bracnog partnera Empty Re: Moc, status, ugled bracnog partnera

Počalji  Zorica Sre Jul 03, 2013 8:52 am

POSTAVI NATALNU KARTU AKO ZELIS ODGOVOR.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moc, status, ugled bracnog partnera Empty Re: Moc, status, ugled bracnog partnera

Počalji  malicak Sre Jul 03, 2013 2:01 pm

Pokusala sam, ali nazalost ne mogu, jer jos nije proslo 7 dana od kako sam se registrovala... Sad  Postavila sam natal kao svoj avatar ali nisam sigurna koliko tu mozete videti... Kad prodje tih 7 dana, stavljam natal u potpis, naravno! Smile
malicak
malicak

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Moc, status, ugled bracnog partnera Empty Re: Moc, status, ugled bracnog partnera

Počalji  Astrotanja Sre Jul 03, 2013 4:23 pm

Meni je baš ovih dana bila osoba,klijenkinja koja je sama izgradila karijeru, stekla status, novac, moć, ali koja je u jdnom momentu bilaa u raskoraaku sa partnerom koji nije napredovao , ni mogao da je prati. Šta se tada događa, možete da predpostavite.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Moc, status, ugled bracnog partnera Empty Re: Moc, status, ugled bracnog partnera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu