Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta da ocekujem?

3 posters

Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Sta da ocekujem?

Počalji  pspman Ned Jul 14, 2013 1:28 pm

Pozdrav... poslacu vam moje i podatke meni jedne drage osobe, pa da vidite da li nas i kada ocekuje neka ljubavna veza,neki odnos,kakva je ona osoba,i sta uopste procitate sa tih natalnih karata i datuma...

Unapred zahvalan

JA: 17.06.1992. 19:50 Beograd
ONA: 28.11.1990 NE ZNAM VREME, Berdsk,Rusija


Hvala

pspman

Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Re: Sta da ocekujem?

Počalji  Zorica Pon Jul 15, 2013 10:35 am

Vas dvoje ste par ko Andzelina Dzoli i Brad Pit. Oboje nevolite obaveze ali volite da ste zajedno. Ona je devojka puna pozitivne nergije, brza i temperamentna voli da seta i mesto nju ne drzi.Ti si slican njoj ali si malo vise setac u mislima a malo manje fizicki. Ostavicu mlade koleginice da daju misljenje. Very Happy 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Re: Sta da ocekujem?

Počalji  pspman Pon Jul 15, 2013 5:50 pm

uu odlicno za pocetak... slazem se ima istine u ovome... cekamo druge da daju svoje)))

samo da ona shvati da smo jedno za drugo Very Happy da li jos nesto mozes da procitas iz karte?

pspman

Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Re: Sta da ocekujem?

Počalji  pspman Čet Jul 18, 2013 11:17 pm

neko nesto???

pspman

Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Re: Sta da ocekujem?

Počalji  Zorica Pet Jul 19, 2013 8:02 am

A da ti zakazes konsultaciju kod Astro tanje pa lepo da ti ona sve lepo objasni i da znas sta ti je ciniti, jer je ona ekspret za odnose. Imas telefon na forumu pa je kontaktiraj.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Re: Sta da ocekujem?

Počalji  Astrotanja Pet Jul 19, 2013 9:35 am

Zorice, hvala:oops:  Ne mora kod mene zakaže može  kod kog astrologa hoće. Uporedni horoskopi zahtevaja puno rada i znanja i vremena,  a ovo je rubrika u kojoj  se postavlja neko  konkretno pitanje,  a ne analiza celog natala ili  uporednog, ili solarnog.

Inače da bi se radili uporedni potrebno je  se zna dobro najpre natalna astrologija, da se uvidi kakav je neko u ljubavi, kao i  čemu teži u vezi, koliko  je sklon stabilnim vezama, odnosno vezivanju  i kakav je osećaj odgovornosti, privrženosti, odnosno vernosti. Postoje pokazatelji koji govore o tome da li je reč o zabavljanju, ili  o vezi koja donosi  odgovornost, ulzak u brak, partenrski odnos, kada je recimo naglašena sedma i četvrta za porodicu.

NAJBOLJE JE RADITI  NA POČETKU VEZE UPOREDNI, A  NE ODNA KADA DOĐE DO KRIZE I  RASTANKA, ALI I TADA IMA SMISLA URADITI, JER  ON POKAZUJE DA LI ĆE VEZA OPSTATI ,DA LI JE U PITANJU KRIZA KOJA SE DA PREVAZIĆI, ILI NE. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jul 19, 2013 12:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Re: Sta da ocekujem?

Počalji  Zorica Pet Jul 19, 2013 10:16 am

Tanja ti si po mom misljenju i tvom radu jedna od najboljih za partnerske odnose -tvoje analize kao device su jako precizne, koncizne i jasne. Zato sam i usmerila lice koje je postavilo pitanje da se obrati tebi.
Posto danas ima mnogo astrologa koji posle mesec ili dva daju sebi taj naziv ja nebih ulazila u diskusiju za to , ja sam samo rekla moje misljenje da si ti ekspert i da ako zeli dobru analizu se obrati tebi. To je moj licni stav.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta da ocekujem? Empty Re: Sta da ocekujem?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu