Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17.10.-22.10. Mars u Devici je u opoziciji sa Neptunom

3 posters

Ići dole

17.10.-22.10. Mars  u Devici je u opoziciji sa Neptunom Empty 17.10.-22.10. Mars u Devici je u opoziciji sa Neptunom

Počalji  Astrotanja Čet Okt 17, 2013 11:32 am

17.10.-22.10. Mars u Devici biće opoziciji sa Neptunom i ovih unutrašnje želje i motivi će biti prekriveni, pa će ometene ativnosti, akcija koja su Devici je orjentisana na praktične, svakodnevni poslove. Neki će polovi biti biti nepošteni, mutni, biće povećanog kriminala. Moguće su i manipulacije,posebno na poslu. Budite oprezni, jer postoji mogućnost da budete izigrani, prevareni, zloupotrebljeni za tuđe sebične ciljeve. Možete i od sebe samih da budete obmanuti, jer neće vam biti jasno zašto na određeni način radite,ili nesvesni zašto na određeni način delujete. Šta se to događa, zapita ćete, kada budete naišli na neke nejasnoće, nevidljive prepreke, koje otežavaju rad i aktivnost, ili nepovoljno deluju na vašu energiju i zdravlje. Ako vam neko nametne nešto što radite što vam izgleda besmilesleno, znajte da to potiče od ovog aspekta.

Možete osetiti i nedostatak energije, ili će vaše aktivnosti biti konfuzne, biće zbrke, izvesnih zastoja. Energiju ćete pod uticajem opoziciji Marsa u Devici i Neptuna u Ribama više nego uobičajeno rasipati,bespotrebno koristiti , jer će efekat željeni izostati. Mnogu će raditi nesumice, bez jasne vizije, nejasnoće do čega će ta aktivnost dovesti, pa ćete se udaljiti od cilja. Dobro bi bilo da ne bi ste nešto zaboravili, zanemarili, da sve zapisujete i proveravate i oprezno, bez žurbe raditi.

Buditre oprezni u korišćenju opijata, alkohola, droga, lekova, jer vam sve to može umanjiti energiju, izazvati smanjenu pažnju, blokirati vas, ili vas usporiti, izazvati da ne možete da se kontrolišite i time uticati nepovoljno na vaše aktivnosti. Budite oprezni u saobraćaju, gde može nastati haos,zastoji, magla posebno može u nekim predelima da utiče nepovoljno na saobraćaj. Pa, ne žurite i nastojte da zadržite koliko možete zdrav razum u nekim konfuznim situacijama ovih dana.

Ako možete zastanite, odmarajte se,mada će to biti danas i sutra teže,jer će vas Mesec u Ovnu podsticati na aktivnost i fizičke aktivnosti. Ovi aspekti mogu nepovoljno delovati i na zdravlje. Vodite računa šta jedete, jer postoji mogućnost i trovanja. Biće i više infekcija, alergijskih rekacija nepoznatog uzroka.

Danas 17.10. u posle podnevnim i sutra pre podne je bolje da se usmerite na bavljenje nečim što je vezano za stvaralaštvo, umetnost, nešto što nije opipljivo, već stvara drugačiju, izmenjenu stvarnosti, imaginativne kreacije, koja je u simbolici Neptuna u spoju sa Marsom.

Ako želite da saznate šta vama ovi aspekti donose, ili neki drugi koji ovih dana deluju i utiču na vaše poslove i zdravlje. Možete naručiti i godišnji horoskop, posebno Vage, jer je sada vreme njihovog rođendana, kada je preporučljivo da rade godišnji horoskop. Za njih važi popust od 17.-23, godišnjeg horoskopa za samo 3000 dinara, detaljna prognoza za svih 12. meseci do sledećeg rođendana! Telefon za naručivanje 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

17.10.-22.10. Mars  u Devici je u opoziciji sa Neptunom Empty Re: 17.10.-22.10. Mars u Devici je u opoziciji sa Neptunom

Počalji  libra_girl Sub Okt 19, 2013 3:54 pm

Definitivno komplikacije i to oko nekih dokumenata koji su bitni i nastala je opsta zbrka. Pojacan stres, nemir i briga.
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

17.10.-22.10. Mars  u Devici je u opoziciji sa Neptunom Empty Re: 17.10.-22.10. Mars u Devici je u opoziciji sa Neptunom

Počalji  Akarui Sub Okt 19, 2013 4:50 pm

Od juce, tenzija,nemir,tuga neka nemoc...da mogu iz ove kozee:pale: 
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 43
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

17.10.-22.10. Mars  u Devici je u opoziciji sa Neptunom Empty Re: 17.10.-22.10. Mars u Devici je u opoziciji sa Neptunom

Počalji  Astrotanja Sub Okt 19, 2013 8:34 pm

Vidim da je i na vas delovalo  Pomračenje Meseca i Mars u opoziciji sa Neptunom, ali je meni doneo jednu zabunu, koju nikada nisam doživela u ovih 25. godina rada. Dogovarala sam se uporedo sa dve devojke oko astroloških konsultacija vezanih za ljubav i obe su bile vezana za prekid veze, a pri tome sam znala  prava imena  devojaka i obe su trebale da mi se jave  ovih dana. Pripremila sam se za konsultaciju sa jednom i dogovarila vreme za subotu pre podne i mislila da mi je ona uplatila,, jer nisam stigla da odem da proverim koja mi je uplatil! Ispalo je da mi je uplatila druga.g Eto to je uticaj Pomračenja, kod mene u 3-9.komunikacije, odnosa sa drugima, kombinovan sa uticajem opozicije Marsa i Neptuna u 1. i 7, koji dovode do ZABUNE, NEJASNOĆE I GREŠAKA IZ TOGA. Merkur u trigu sa Jupiterom mi je pomogao da se snađem, prisetim horoskopa jer sam taj horoskop već ranije gledala i  dala savet devojci i uvidela šta je dovelo do prekida veze.

Samo nemojte da mi tvrdite da aspekti deluju i da vam astrolozi neće dati korisne savete, bez obzira da li radite afirmacije i vizualizacije i sve ostalo, što deluje, ali u momentu kada su povoljni uticaji se to realizuju. Pošto sve to primenjujem, verujte, provererila sam.sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

17.10.-22.10. Mars  u Devici je u opoziciji sa Neptunom Empty Re: 17.10.-22.10. Mars u Devici je u opoziciji sa Neptunom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu