Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

3 posters

Ići dole

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući Empty Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

Počalji  Astrotanja Pon Okt 27, 2008 1:36 pm

Ovde je mnogo pitanja i svako zahteva obrazloženje, ali ja ću krenuti od onog značajnijeg. Njegovo sunce u tvojoj osmoj kućipodrazumeva vezu često zasnovanu ili na poslovnom partnerstvu, ili na združenim finansijama, ili ukolkio je u pitanju ljubavna veza na fizičkoj privlačnosti i seksualnosti.Važni su aspekti kje sunce gradi. Predpostavljam da je u pitanju ljubavna veza?
Mars u osmoj ukoliko je u povoljnim aspektima, je često dovodi dofizičke privlačnosti i podstiče partbnerove strasti. Može da utiče i na podsticanje partnerove enrgije, na njegovo samopoboljšanje, kroz podršku i sl. Jedan drugome pri zajedničkim aktivnostima možete podsticati odlučnost i istrajnost.
Merkur u 8. ukoliko je u pitanju emotivna veza može u povoljnim aspektima da izazove gotovo telepatsku bliskost, odnno nevrebalnu komunikaciju, razumevanje bez reči,objašnjenja. On bi mogao želetei da sazna neke tvoje tajne, nešto što čuvaš za sebe. U svakom slučaju tvoje mišljenje mu izgleda tajanstveno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući Empty Re: Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

Počalji  butterfly Pon Okt 27, 2008 3:15 pm

Hvala draga za objašnjenje Wink . U ovom opisu merkurovog djelovanja skroz sam se prepoznala. Baš smo povezani na nekom višem nivou (to smo skontali nakon doslovno 10 min) i kao što ti kažeš gotovo telepatska bliskost.I nače njegov i moj merkur su u sinastriji u sekstilu pa valjda otuda dobro verbalno razumjevanje. A tek njegova znatiželja uh...taj hoće da zna i moje najskrivenije tajne Very Happy A što se tiče pozicije mog sunca i marsa pa i ne znam koliko su dobro postavljeni jer tvore opoziciju sa njegovim uranom (2.kuća) i trigone sa njegovim saturnom i lilitom (12.kuća) .
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući Empty Re: Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

Počalji  Astrotanja Pon Okt 27, 2008 3:52 pm

Vidiš, dušo kod opozcije Marsa i Urana, bitno je da jedna drugome date slobodu, da ne pokušavate da kontrolišite, namećete i dominirate, jer će onda, posobne kod osobe koja ima Uran, njega dakle dovesti do neke vrste protesta, bunta, pa i do prekida odnosa. Dakle pažljivo, nikad brzopleto treba da reguje taj tvoj Mars, da ne izaziva, vrši pritisak, kako ne bi on ne bi silovito i buntovno delovao, kako može već Uran, kada se odupire pritisku.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući Empty Re: Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

Počalji  butterfly Pon Okt 27, 2008 4:19 pm

Astrotanja ::Vidiš, dušo kod opozcije Marsa i Urana, bitno je da jedna drugome date slobodu, da ne pokušavate da kontrolišite, namećete i dominirate, jer će onda, posobne kod osobe koja ima Uran, njega dakle dovesti do neke vrste protesta, bunta, pa i do prekida odnosa. Dakle pažljivo, nikad brzopleto treba da reguje taj tvoj Mars, da ne izaziva, vrši pritisak, kako ne bi on ne bi silovito i buntovno delovao, kako može već Uran, kada se odupire pritisku.

Da, upravo tako,opozicije su zeznute i još pogotovo kad je tu uran . Hvala draga, poslušat ću tvoj savjet mada se i ja sama nekad teško borim sa svojim marsom u biku Smile
Kiss I love you
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući Empty Re: Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

Počalji  Darko Sre Okt 29, 2008 2:36 am

kako bi se moglo protumaciti ako je moj mjesec u njenoj osmoj, a sunce u drugoj kuci?

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući Empty Re: Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 11:01 pm

Je li u pitanju emotivna veza, ili poslovna saradnja i da li postoje još neki aspekti između vaših planeta. Kada bi postavio natl. karte bilo lakše da tumačimo.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući Empty Re: Sunce, Mars i Merkur u partnerovoj 8. kući

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu