Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Retrogradna progresivna venera

4 posters

Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Retrogradna progresivna venera

Počalji  argenta Uto Mar 25, 2014 11:22 pm

 Dobro vece. Prvo da kazem da vas vrlo rado i cesto citam. Nisam neki astrolog, pre zaljubljenik...Malo poznajem temu, sama citam i ucim uglavnom na bliskim ljudima i sebi. Volela bih da mi neko iskusniji pomogne. Naime imam veneru u lavu natalno na 27 stepeni, XII polje, u dobrim je aspektima sa JU, MA I UR, i kvadrat MO. Ali progresivna venera mi je godinama retrogradna i u devici je. Zanima me da li je ona krivac za sve ove nedace koje sam imala na ljubavnom planu... Do  duse vise i nisam u godinama kada je ljubav na prvom mestu, ali mi je ostalo nejasno sve ovo sto mi se dogodilo u zivotu po pitanjuljubavnih veza. A i mozda sam dobra primer za ucenje Smile Pre veze iz koje sam dobila dete imala sam dve ljubavi... Sve moje ljubavi su bile velike... o Boze, da li to neko moze da razume... Imam dete iz dugogodisnje veze koja nije bila zvanican brak, ali kao da jeste, ta veza je pukla mada smo u solidnim odnosima zbg deteta. Posle toga imala sam jednu tajnu vezu sa mladjim muskarcem, to je bila veeeeeeelika ljubav, on je riba devica MO u raku.. Ta veza jos uvek traje, nisam se odlucila da ozvanicim ovu vezu jer je mladji od mene i jos mnogo razloga tu ima...I mislila sam da je tu kraj, medjutim 2012. jedan dobar prijatelj kog sam upoznala 2011. pocinje da mi biva vise od toga. Elem, nikad nista medju nama nije bilo, fizicki kontakt ali smo imali neku cudnu povezanost...to je vise bilo druzenje, ali mislim da su i kod mene i kod njega proradile emocije o kojima nikad ni on ni ja nismo govorili . To je trajalo dok njegova zena nije poludela i napravila scene za pamcenje, od tada smo se oboje povukli. Retko se cujemo i vidimo, a bili smo zaista prijatelji pre svega. Moje pitanje glasi da li je to sve zbog ove retrogradne venere????  Ili mozda ima veze i MO u konjukciji sa juznim mesecevim cvorom u IX polju u biku na 25 stepeni , ili sta je to??? Da li neko moze da mi pomogne ??? Hvala pozdrav za sve Rolling Eyes 

argenta

Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  argenta Uto Mar 25, 2014 11:26 pm

Retrogradna progresivna venera Astro_25gw_03_t_2014325.70638.28790

argenta

Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  ena1976 Sre Mar 26, 2014 8:29 pm

Pozdrav Argenta,
prvo, ne vidi ti se karta. Ja ne bih pridavala toliki značaj retro progresivnoj VE, jer sam testirala delovanje progresivnih planeta na ličnom primeru i mogu ti reći da čak i "toliko bitan" progresivni MO u aspektima na natalne planete, u mom slučaju nije davao dešavanja, a kamoli VE.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  argenta Čet Mar 27, 2014 9:21 pm

ena1976 ::Pozdrav Argenta,
prvo, ne vidi ti se karta. Ja ne bih pridavala toliki značaj retro progresivnoj VE, jer sam testirala delovanje progresivnih planeta na ličnom primeru i mogu ti reći da čak i "toliko bitan" progresivni MO u aspektima na natalne planete, u mom slučaju nije davao dešavanja, a kamoli VE.
Hvala ena1976. Pomislila sam da je ona kriva , ali moguce da ima vise veze to sto je moja natalna venera na skoro samom vrhu XII polja. Moram da kazem da sve ovo sto sam navela, sada je proslost, i nadam se da nece vise biti takvih desavanja u mom zivotu . Samo me je zanimalo da nadjem "krivca". Pokusacu da okacim kartu jos jednom.  Pozdrav

argenta

Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  argenta Čet Mar 27, 2014 11:02 pm

Retrogradna progresivna venera Kxnv

argenta

Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  MyStory Uto Jul 22, 2014 10:23 pm

Cao, zanima me na koji način postavljate sliku karte sa astro.coma Smile
MyStory
MyStory

Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  logos Sre Jul 23, 2014 6:18 pm

MyStory ::Cao, zanima me na koji način postavljate sliku karte sa astro.coma Smile

Urađenu kartu kopiraš u nekom svom grafičkom programu (npr. mspaint ili slično) pa sačuvaš u nekom folderu kao svoj dokument, otvoriš u formi odgovora ikonicu (post replay) "ugosti sliku" (u zaglavlju 5. grupa prva ikonica), biraš "choose file" gde odabereš urađenu kartu u folderu gde je sačuvana (obično je to u "my documents"), klikneš na "upload now", kada se pojavi klikneš na nju gde se ona pojavi u programu pogodnom za prebacivanje, desni klik na nju biraš "copy image adress", klik na drugu ikonicu iz 5. grupe "ubaci sliku", "paste" na prostor URL i klikneš na "insert" gde će da se u tekstu pojavi URL adresa pa kad završiš poruku klikom na "poslati" to što si uradila će se pojaviti u postu.

Malo je komplikovano pa ako ti nešto nije jasno pitaj. Za nijansu je lakše ako radiš u nekom svom astro programu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  MyStory Sre Jul 23, 2014 9:28 pm

Hvala Smile pokusala sam ali nije uspjelo..moracu malo da izucim opcije..
Nakon dva editovanja  cheers  Retrogradna progresivna venera 2954txh
MyStory
MyStory

Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradna progresivna venera Empty Re: Retrogradna progresivna venera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu