Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

5 posters

Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Astrotanja Ned Dec 14, 2008 8:19 pm

Tranzitni Jupiter u Jarcu je trenutno onima čiji je Ascedent u Vodoliji.
Tu je on veoma nepovoljan, posebno ako je vl 10. Donosi jak osećaj neizvesnosti, nedostatak strpljenja, iščekivanje koje preopterećuje, brižnost i neraspoloženje.
Osoba se oseća preopterećenom, skona je da samu sebe blokira, svojim očekivanjima od sebe, a sa druge strane nedostaje joj dovoljno samoupozdanja, ovde u Jarcu, gde je Jupiter upravo u padu. Kako vladate njime?

Kakvo je vaše iskustvo mislim na Menoru, Laticu i druge Vodolije u Asc?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Latica Ned Dec 14, 2008 10:12 pm

Meni je tek-tek usao u 12. kucu. Nisam jos osetila gore pomenute stvari..ali svakako jesam neku zelju za osamljivanjem, sto ne znam da li se moze pripisati Jupiteru koji viri u 12. Very Happy
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Nale 83 Pon Dec 15, 2008 2:42 am

Astrotanja ::Tranzitni Jupiter u Jarcu je trenutno onima čiji je Ascedent u Vodoliji.
Tu je on veoma nepovoljan, posebno ako je vl 10. Donosi jak osećaj neizvesnosti, nedostatak strpljenja, iščekivanje koje preopterećuje, brižnost i neraspoloženje.
Osoba se oseća preopterećenom, skona je da samu sebe blokira, svojim očekivanjima od sebe, a sa druge strane nedostaje joj dovoljno samoupozdanja, ovde u Jarcu, gde je Jupiter upravo u padu. Kako vladate njime?

Kakvo je vaše iskustvo mislim na Menoru, Laticu i druge Vodolije u Asc? I na mene !

Ovih dana se najbolje osecam kada ostanem sama sa sobom, onako u tisini, bez muzike, TV-a ... samo sa svojim mislima affraid ! To je za mene nezamislivo jer nisam takva. Ja sam uvek okruzena gomilom ljudi, uvek sam u nekom pokretu, za neku "akciju" a sada me to sve smara! Cudno... Kao i Latica, mislim da je to upravo zasluga tr. JU u XII polju. I onako ne pravi ni jedan lep aspekt: 90* na natalni MO, MA, SA, PL! I sto je jos cudnije zadovoljna sam.
JU mi je vladar X i XI polja i zaista imam jak osecaj neizvesnosti, strpljenja mi bas nedostaje (kakva novost Razz ), i to iscekivanje "boljih dana" koji su u najavi me opterecuje. ALI nisam neraspolozena...imam neki sumanuti osecaj da ce sve biti OK, da samo moram da naucim da se kontrolisem... Kako vladam njime?! Hmmm odgovor na ovo pitanje ne znam Embarassed !
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  -menora- Uto Dec 16, 2008 11:02 am

Tanja ja sam vec pisala (doduse neuspesno) o ovome ali hajde ... jedino sto mogu sa sigurnoscu da kazem da sam se skroz osamila ...prija mi samoca i odlicno se osecam sama sa sobom Rolling Eyes ,sto kaze Pozerka tamo negde otisla bih najradije u neke u sume tj. ja bih najradije u planine sama sa 4 koze ... puno citam ( uglavnom astrologiju,metafiziku,psihologiju,okultno What a Face ),pronasla sam neki svoj mir u toj samoci,promisljam,tragam,kopam po sebi najdublje sto mogu ... e vidis ja mozda po prvi put imam strpljenja,smirena sam,sve bih polako kapiram da se "nesto" ne moze odmah i sad (mozda sam i "previse tolerantna" ako se to moze biti Idea ; kapiram da to moze biti i neka vrsta nezaintresovanosti za mnoge stvari Suspect)
... kolege na poslu primecuju da sam drugacija,inace sam brza kao struja,nestrpljiva, vise nemam ista ocekivanja od njih( a uvek sam negde ocekivala da i oni budu kao ja zainteresovani,otvoreni,ekspeditivni,posveceni itd.) a jesam brizna za sve ljude oko mene jel' vidim da mnoge stvari nesu dobre - zato i bezim u samocu jer jednostavno se ne slazem sa razmisljanjima i nacinom zivota koji trenutno "vladaju" ...

... a moram da naglasim da je meni natalno Ju u 12 u jarcu pa je meni ipak samoca i sve ovo sto pisem jedno prirodno stanje - samo je verovatno malo pojacano cyclops
... eto ovoliko sam uspela flower
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Astrotanja Uto Dec 16, 2008 11:15 am

Hvala devojke što ste mi objasnile šta se to događa i šta vam donosi tranzitni Jupiter u 12.
Moj sin prolazi kroz sličnu fazu, jer mu Jupiter ušao u 12. i zaista ima usamljenosti, puno učenja u samoći,ali i susreta sa samim sobom.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Latica Uto Dec 16, 2008 12:12 pm

"ALI nisam neraspolozena...imam neki sumanuti osecaj da ce sve biti OK"

Tako se i ja osecam..
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 1:18 pm

-menora- ::Tanja ja sam vec pisala (doduse neuspesno) o ovome ali hajde ... jedino sto mogu sa sigurnoscu da kazem da sam se skroz osamila ...prija mi samoca i odlicno se osecam sama sa sobom Rolling Eyes ,sto kaze Pozerka tamo negde otisla bih najradije u neke u sume tj. ja bih najradije u planine sama sa 4 koze ... puno citam ( uglavnom astrologiju,metafiziku,psihologiju,okultno What a Face ),pronasla sam neki svoj mir u toj samoci,promisljam,tragam,kopam po sebi najdublje sto mogu ... e vidis ja mozda po prvi put imam strpljenja,smirena sam,sve bih polako kapiram da se "nesto" ne moze odmah i sad (mozda sam i "previse tolerantna" ako se to moze biti Idea ; kapiram da to moze biti i neka vrsta nezaintresovanosti za mnoge stvari Suspect)
... kolege na poslu primecuju da sam drugacija,inace sam brza kao struja,nestrpljiva, vise nemam ista ocekivanja od njih( a uvek sam negde ocekivala da i oni budu kao ja zainteresovani,otvoreni,ekspeditivni,posveceni itd.) a jesam brizna za sve ljude oko mene jel' vidim da mnoge stvari nesu dobre - zato i bezim u samocu jer jednostavno se ne slazem sa razmisljanjima i nacinom zivota koji trenutno "vladaju" ...

... a moram da naglasim da je meni natalno Ju u 12 u jarcu pa je meni ipak samoca i sve ovo sto pisem jedno prirodno stanje - samo je verovatno malo pojacano cyclops
... eto ovoliko sam uspela flower


draga, evo poklanjam ti dve koze
Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Pigmejskekoze


i ja sam imala slične misli kad mi je Jupiter tranzitirao 12. kuću ali Škorpiju sunny htela sam da pobegnem od svega i svih i da čuvam koze, samo što je moja zamisao bila da ih čuvam pored mora a ne na planini Laughing I love you flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  -menora- Uto Dec 16, 2008 9:04 pm

jooj sto su swatki ovi jarici ...pa ko s njima ne bi bio makar i sam na planini ...Charobna tebi skorpijonske vode treba a meni jarcevskih stena flower ...moja omiljena ti je ona : hajdemo u planine jer tamo nema zime bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 9:17 pm

-menora- ::jooj sto su swatki ovi jarici ...pa ko s njima ne bi bio makar i sam na planini ...Charobna tebi skorpijonske vode treba a meni jarcevskih stena flower ...moja omiljena ti je ona : hajdemo u planine jer tamo nema zime bounce

jesi li ih videla? to su pigmejske koze, tako su male Smile

ti lepo na planinu pod hitno Wink ,
ja sam sada pored vode pa mi je super još samo da nadjem stado (a ovde Bogu hvala koza koliko ćeš, čak je i zaštitni znak koza) da kad dignem ruke od svega mogu na miru da uživam bounce
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Nale 83 Uto Dec 16, 2008 10:59 pm

Latica ::"ALI nisam neraspolozena...imam neki sumanuti osecaj da ce sve biti OK"

Tako se i ja osecam..

Radi ovaj JU iako je u padu! U Januaru ulazi u Vodoliju, trebalo bi da bude bolje.
I da, i ja kao i Menora nisam zainteresovana za mnoge stvari koje su me do sada preokupirale. Joj i nekako mi se cini da sam sebicnija, ako se to tako moze nazvati jer sam konacno sebe pocela da stavljam ispred zelja svih drugih! Sad sam u fazonu "a gde sam tu ja"?! Razz
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 11:05 pm

Nale 83 ::
Latica ::"ALI nisam neraspolozena...imam neki sumanuti osecaj da ce sve biti OK"

Tako se i ja osecam..

Radi ovaj JU iako je u padu! U Januaru ulazi u Vodoliju, trebalo bi da bude bolje.
I da, i ja kao i Menora nisam zainteresovana za mnoge stvari koje su me do sada preokupirale. Joj i nekako mi se cini da sam sebicnija, ako se to tako moze nazvati jer sam konacno sebe pocela da stavljam ispred zelja svih drugih! Sad sam u fazonu "a gde sam tu ja"?! Razz


Iz iskustva Nale, bez grižnje savesti treba nekada da staviš sebe malo na prvo mesto, upravo zbog uspostavljanja ravnoteže s drugima Basketball
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Nale 83 Sre Dec 17, 2008 2:40 am

Čarobnica ::

Iz iskustva Nale, bez grižnje savesti treba nekada da staviš sebe malo na prvo mesto, upravo zbog uspostavljanja ravnoteže s drugima Basketball

Ovo je tako tacno! Na zalost, kasno sam shvatila ali dobro, bolje ikad nego nikad Exclamation Hvala na savetu.
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  -menora- Sre Dec 17, 2008 4:50 am

Čarobnica ::
jesi li ih videla? to su pigmejske koze, tako su male

ti lepo na planinu pod hitno ,
ja sam sada pored vode pa mi je super još samo da nadjem stado (a ovde Bogu hvala koza koliko ćeš, čak je i zaštitni znak koza) da kad dignem ruke od svega mogu na miru da uživam

a to su kozeeee(kakvi su tek jarici onda flower ) jao daj oma 10 komada ... Charobna pa gde se ti nalazis ??? Nacisto si me zbunila cyclops


Nale
Joj i nekako mi se cini da sam sebicnija, ako se to tako moze nazvati jer sam konacno sebe pocela da stavljam ispred zelja svih drugih! Sad sam u fazonu "a gde sam tu ja"?!

Eh Nale pomalkice smo pogresno nauceni da je "sebicnost" kada volis sebe najvise, kada sebi ugadjas i mislis na sebe ... a takva "sebicnost " je prosto NEOPHODNA - ko kaze i radi suprotno je "najgori licemer " ili sami Isus Hrist ( a to je skoro nemoguce)...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Nale 83 Sre Dec 17, 2008 2:12 pm

-menora- ::
Eh Nale pomalkice smo pogresno nauceni da je "sebicnost" kada volis sebe najvise, kada sebi ugadjas i mislis na sebe ... a takva "sebicnost " je prosto NEOPHODNA - ko kaze i radi suprotno je "najgori licemer " ili sami Isus Hrist ( a to je skoro nemoguce)...

Slazem se sunny . Jos jednom kazem: pametni su oni koji se svaki put pitaju "gde sam tu ja" Razz ? Potrajalo jeste dok sam shvatila ali nikad nije kasno Laughing !
A ovo boldovano: ti su najgori, imala sam prilike da se uverim u to proteklih par dana!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Nale 83 Čet Dec 18, 2008 4:20 pm

Ko je, ko nije ja sam redovna na ovoj temi Laughing !
Danas tr. JU pravi izgleda neke cudne aspekte jer sam i pored opsteg nezadovoljstva vise nego ubedjena u pozitivan razvoj dogadjaja Cool . Cudan splet osecanja koje pripisujem bas tr. JU u XII polju! Odoh da proverim ostale tranzite.
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu Empty Re: Tranzitni Jupiter u 12. u Jarcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu