Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

3 posters

Ići dole

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Empty Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

Počalji  Dragance91 Pet Avg 01, 2014 7:07 am

U principu sam jedna jako korektna i dobrodusna osoba, osoba koja svima zeli dobro. Ali u poslednje vreme sve mi nekako ide nizbrdo otkaz na poslu, uzasne svadje u kuci, na momente mi dolaze cak i samoubilacke misli a verujte da sam osoba zdravog razuma, ali na trenutke nisam pri sebi zaista, malo sam krenuo da proucavam svoj horoskop i video sam da ima istine u mnogim stvarima, ali nazalost sve je to vrlo povrsno ne umem dublje da prodrem u to i da ga razumem, ako neko moze da mi pomogne da malo proanalizira moj horoskop bio bih mu jako zahvalan.
Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Ir82s2

Dragance91

Broj poruka : 7
Datum upisa : 01.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Empty Re: Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

Počalji  Dragance91 Sub Avg 02, 2014 8:20 pm

I hteo bih da pitam da li su u natalu vidljivi neki talenti i uopsteno kojoj bi profesiji mogao da se okrenem ???

Dragance91

Broj poruka : 7
Datum upisa : 01.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Empty Re: Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

Počalji  lilyrose Ned Avg 03, 2014 12:06 pm

Mislim da ti je najteže pao ovaj kvadrat tranzitnog Urana (koji je trenutno na 16 Ovna) na natalnu konjukciju Urana i Neptuna u 4.kući (dom, porodica)...
Zatim kvadrat Marsa na natalnu konjukciju Sunca i Merkura - bila je aktualna u Julu - isto problemi i napetosti.

Neptun u tranzitu kroz 6.kuću (posao) ti je u kvadratu s natalnim Mjesecom i Venerom...

Međutim, Jupiter ti ulazi nad 11.kuću i pravi konjukciju s natalnim Jupiterom i sekstil na Mjesec i Veneru, pa će ti biti lakše, a pomoć bi mogao dobiti (i) od prijatelja...

Evo, nisam baš stručnjak, ali ovo vidim na prvi pogled, možda netko ima nešto za dodati.

Sretno ti!
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Empty Re: Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

Počalji  Dragance91 Ned Avg 10, 2014 11:44 am

Da li je moguce da niko ne moze da mi da nikakav konkretan odgovor???

Dragance91

Broj poruka : 7
Datum upisa : 01.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Empty Re: Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

Počalji  Dragance91 Ned Avg 10, 2014 11:49 am

lilyrose ::Mislim da ti je najteže pao ovaj kvadrat tranzitnog Urana (koji je trenutno na 16 Ovna) na natalnu konjukciju Urana i Neptuna u 4.kući (dom, porodica)...
Zatim kvadrat Marsa na natalnu konjukciju Sunca i Merkura - bila je aktualna u Julu - isto problemi i napetosti.

Neptun u tranzitu kroz 6.kuću (posao) ti je u kvadratu s natalnim Mjesecom i Venerom...

Međutim, Jupiter ti ulazi nad 11.kuću i pravi konjukciju s natalnim Jupiterom i sekstil na Mjesec i Veneru, pa će ti biti lakše, a pomoć bi mogao dobiti (i) od prijatelja...

Evo, nisam baš stručnjak, ali ovo vidim na prvi pogled, možda netko ima nešto za dodati.

Sretno ti!

Hvala tebi ali ja sam hteo nesto o natalnoj karti da cujem, nazalost neznam previse o tranzitima, ali ako sam dobro ukapirao to je trenutni polozaj planeta u odnosu na polozaj planeta iz naseg natalnog horoskopa tj trenutni aspekti koje prave izmedju sebe ? Very Happy

Dragance91

Broj poruka : 7
Datum upisa : 01.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Empty Re: Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

Počalji  logos Pon Avg 11, 2014 1:01 pm

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! 2vknpcl

Postavio sam kartu sa vremenom rođenja 16:34 gde je sve isto samo su vrhovi VI i XII kuća na 29°53’ jer više ukazuje na ono što ti se dešava u vezi VI kuće (posao, akutne bolesti).

Asc (ti) je na 25° (analogija Ovna i Marsa) znaka Device (analitičnost, detaljisanje, sitničarenje, pedanterija) a vladar Merkur (komunikacija) je u konjunkciji sa Suncem (ti ali i autoritet) u znaku Ovna (akcija, dinamika) u VIII polju (novac od drugih, seks, fatalno), a zajedno u inkonjunkciji (prilagođavanja) sa Asc (ti). To ukazuje na veliku osetljivost i sklonost ka nepotrebnoj raspravi do najmanjih detalja i kad treba i kad ne treba pogotovo kada su u pitanju autoritet (Sunce) i novac (VIII kuća i znak Bika u njoj). Sunce (ti) i Merkur (komunikacija) su u kvadratu (nepovoljan aspekt) sa konjunkcijom Urana (bes, svađa, naglost, samoubistvo) i Neptuna (zablude, nejasnoće, “ne biti pri sebi”, ludilo) iz IV kuće (dom, porodica, kuća, roditelji) pa ovo može ukazivati na lošu i dinamičnu komunikaciju (Merkur u Ovnu) koja u trenucima kada se izgubi kontrola (Neptun) rezultira svađom a kako su Uran i Neptun u opoziciji (suprotstavljenost) sa lošim Marsom (sila, snaga, akcija) iz znaka Raka (dom, porodica) gde je u padu (Mars je vladar Sunca i Merkura) bilo bi dobro kontrolisati se jer postoji mogućnost nasilja (Mars).

Vrh VI kuće (posao) je na 29° (“stepen plača”) znaka Vodolije a vladar je pomenuti Uran (prekidi) i u konjunkciji sa većinskim vladarom VI kuće Neptunom (nesigurnost, neizvesnost), oba pozicionirana u IV kući (dom, porodica) u znaku Jarca (muke, problemi, teškoće), to će problemi na poslu (gubitak posla) uticati i na probleme u kući. VI kuća je kuća bolesti a vladari su već pomenuti Uran i Neptun pa to ukazuje na duboko proživljavanje i osetljivu psihu (Neptun). Njihov vladar je Saturn (teškoće, muke, problemi, depresija) i nalazi se u opoziciji sa Jupiterom (vera, optimizam) koji takođe vlada VI kućom, oba imaju dobre aspekte sa Mesecom (emocije, duša, psiha), Saturn je u trigonu a Jupiter u sekstilu, tako da to simbolizuje veliku povezanost problema, optimizma i vere sa ličnim emocionalnim i psihičkim stanjem. Ako problemi potraju mogu izazvati psihičke probleme gde osoba ne vidi izlaz iz situacije pa je sklon i suicidnim mislima.

Na to ukazuje tranzitni Neptun kroz VI kuću (bolest, posao) gde je trenutno u kvadratu sa natalnim Mesecom i inkonjunkciji sa Jupiterom što oslikava trenutnu delikatnu psihičku situaciju kod osobe. Tranzitni Jupiter na svom natalu aktivira natalnu opoziciju Jupitera i Saturna i naglašava povećanu (Jupiter) deprimiranost (Saturn) a kvadrat tranzitnog Urana iz VII kuće braka sa natalnom konjunkcijom Urana i Neptuna iz IV kuće dovodi situaciju u domu i porodici do usijanja. Ako se tome doda tranzitni Pluton (stradanje i regeneracija) koji je na natalnom Uranu u IV kući doma i porodice, postaje jasno da se nešto radikalno mora promeniti posle “dna” u kojoj se osoba nalazi jer na to ukazuje Pluton (posle njega ništa neće biti isto i što to pre shvatimo lakše ćemo izaći iz krize) koji simbolizuje pored propasti i regeneraciju.

Mlad si, sve će to proći a najvažnije je da sačuvaš svoje zdravlje i mentalno i fizičko. Mnogi od nas su prošli kroz slične, možda i teže, situacije pa zato glavu gore i ne dozvoli da se situacija dalje pogoršava a ume ponekad da bude i od lošeg gore što se, nadam se, kod tebe neće desiti.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!! Empty Re: Katastrofalni odnosi u porodici, neuspeh na poslu-POMAGAJTE!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu