Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad sve boje psotanu SIVA2

2 posters

Ići dole

Kad sve boje psotanu SIVA2 Empty Kad sve boje psotanu SIVA2

Počalji  ja plovim daleko Čet Avg 14, 2014 3:21 pm

Dragi moji,
Molim Vas za pomoc, savet, sugestiju...Kada cu upoznati buduceg bracnog partnera i kakav bi to muskarac mogao biti? Prezivljavam jako bolno iskustvo,momak Vodolija sa kojim sam tri godine bila u vezi me je ostavio pre tri dana i zakazao svadbu za 13.septembar sa nekom drugom devojkom....Pomozite mi..
Sve je meni sivo....

ja plovim daleko

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kad sve boje psotanu SIVA2 Empty Re: Kad sve boje psotanu SIVA2

Počalji  logos Pon Avg 18, 2014 4:13 pm

ja plovim daleko ::Dragi moji,
Molim Vas za pomoc, savet, sugestiju...Kada cu upoznati buduceg bracnog partnera i kakav bi to muskarac mogao biti? Prezivljavam jako bolno iskustvo,momak Vodolija sa kojim sam tri godine bila u vezi me je ostavio pre tri dana i zakazao svadbu za 13.septembar sa nekom drugom devojkom....Pomozite mi..
Sve je meni sivo....
Irena - natal
Kad sve boje psotanu SIVA2 301h92r

V kuća (ljubav) obuhvata dva znaka, Blizance i Rak, a vladari Merkur i Mesec su u međusobnom neugodnom kvadratu. To ukazuje na veliku promenljivost i površnost (Blizanci) u pristupu ljubavnim vezama (V kuća) i na veliku emocionalnost i posesivnost (Rak). Merkur je u stelijumu sa Uranom (nagli prekidi) i Saturnom (teškoće, staro, status) pa su u vezama mogući nagli prekidi bez najave mada je osoba očekivala statusni završetak stare veze (stelijum na MC a Merkur u konjunkciji sa Saturnom). Mesec (emocije, psiha) vladar VI kuće (bolesti) iz znaka Device (prirodna VI kuća bolesti) je u kvadratu sa Saturnom (teškoće, deprimiranost, vladar XII kuće /psiha/ i drugi vladar Asc /osoba/) može ukazivati na sklonost ka depresiji utoliko pre što je Mesec u trigonu sa Neptunom (psiha). Neptun (psiha, previdi, zablude) je drugi vladar I kuće (osoba) u sekstilu je sa Venerom (ljubav) koja je u sedištu u Vagi (partneri, brak) te se previdi (Neptun) u ljubavnoj vezi (Venera) lako odražavaju na emotivnom i psihičkom polju (Mesec) osobe koja zbog toga doživljava deprimiranost (Mesec u kvadratu sa Saturnom). VI kuća (akutna oboljenja) obuhvata znak Raka i znak Lava što ukazuje da je osoba sklona dramatizovanju koje može uticati na zdravlje osobe, a kako je VII kuća (partneri) u Lavu a u njoj se nalazi pomenuti Mesec, to može ukazivati da se partner (VII kuća) lako odluči na nagli prekid veze (Mesec iz VII kuće u kvadratu sa Uranom). Venera u konjunkciji sa Plutonom ukazuje na propast ljubavne veze ali i na sposobnost lične regeneracije.

Irena - tranzit
Kad sve boje psotanu SIVA2 2drxb81

Trenutno je tranzitni Saturn (suvladar Asc) na natalnom Suncu i to ukazuje na deprimiranost a tranzitni Uran (vladar Asc) je u inkonjunkciji (prilagođavanje) sa Suncem što ukazuje da je to posledica naglog prekida (Uran) u partnerskoj vezi (natalno Sunce kao vladar VII kuće u kvadratu sa svojim natalom). Na psihičku krizu ukazuje opozicija tranzitnog Neptuna iz I kuće sa natalnim Mesecom vladarom VI kuće /akutno oboljenje/ i drugim vladarom V kuće /ljubav/).

Tranzitno Sunce i Merkur su u VII kući (partneri, bračna veza) a uskoro će u tu kuću ući i Venera i Jupiter pa je osobi već postalo aktuelno pitanje partnera i bračne veze. Naredni period može biti dobar za to pod uslovom da se preboli trenutna deprimiranost (tranzitni Saturn na Suncu) i promene lični stavovi i ubeđenja (Jupiter na Asc a uskoro će tranzitni Jupiter biti u opoziciji sa njim) koji mogu smetati u emotivnim vezama (natalna inkonjunkcija Jupitera i Meseca) pogotovo kada sledeće godine u isto vreme tranzitni Jupiter bude na natalnom Mesecu u VII kući a tranzitni Saturn bio na natalnom Saturnu i u kvadratu sa natalnim Mesecom na kome će pored Jupitera biti i tranzitno Sunce.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kad sve boje psotanu SIVA2 Empty Re: Kad sve boje psotanu SIVA2

Počalji  ja plovim daleko Uto Avg 19, 2014 4:32 pm

Hvala ti puno n aovako iscrpnom odgovoru ..sve se uklapa sve ... Razumeces me da ja nisam osoba koja se razume u astrologiju, pa te molim da mi prosto objasnis, da li cu se ja udati i kada? Kakav ce to muskarac biti...? Hvala ti jos jednom :*

ja plovim daleko

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kad sve boje psotanu SIVA2 Empty Re: Kad sve boje psotanu SIVA2

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu