Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao u natalnoj

3 posters

Ići dole

Posao u natalnoj Empty Posao u natalnoj

Počalji  sanci88 Uto Okt 21, 2014 3:04 pm

http://tinypic.com/view.php?pic=f28qyd&s=8#.VEZLglwfkkN Nadam se da sam dobro postavila natalnu kartu!?Molim vas ako neko ima vremena,volje i zelje da pogleda ,zanima me bilo sta u vezi posla,imam oseca da nikada necu uspeti da se zaposlim i ocajna sam.Unapred hvala,poz za sve!

sanci88

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao u natalnoj Empty Re: Posao u natalnoj

Počalji  katja1 Sre Okt 22, 2014 12:29 am

malo reze za posao jer ti tranzitni saturn pravi opoziciju na mc i ovu vene koja je egzaktno na njemu. neki sigurniji posao kad saturn dodje na ovog natalnog u jarcu Surprised ,kroz 2-3 godine
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao u natalnoj Empty Re: Posao u natalnoj

Počalji  logos Sre Okt 22, 2014 10:55 pm

sanci88 ::Molim vas ako neko ima vremena,volje i zelje da pogleda ,zanima me bilo sta u vezi posla,imam oseca da nikada necu uspeti da se zaposlim i ocajna sam.Unapred hvala,poz za sve!

Šta si po obrazovanju, imaš li neku struku, da li si nešto vać radila i šta te privlači da radiš? U kom mestu živiš?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao u natalnoj Empty Re: Posao u natalnoj

Počalji  sanci88 Čet Okt 23, 2014 12:19 am

Ma pocela sam studirati pravo ,ali sad ga trenutno prekinula,nisam u mogucnosti da ga trenutno nastavim,trazim bilo kakav posao,zivim u manjem gradu u BIH,tako da i nema nekog izbora za posao,a ja kad god i sta god pokusam nesto se zakomplikuje,bas mi se ne da koliko god da se trudim,imam osecaj da nikada necu uspeti naci posao

sanci88

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao u natalnoj Empty Re: Posao u natalnoj

Počalji  logos Čet Okt 23, 2014 10:37 pm

sanci88 ::Ma pocela sam studirati pravo ,ali sad ga trenutno prekinula,nisam u mogucnosti da ga trenutno nastavim,trazim bilo kakav posao,zivim u manjem gradu u BIH,tako da i nema nekog izbora za posao,a ja kad god i sta god pokusam nesto se zakomplikuje,bas mi se ne da koliko god da se trudim,imam osecaj da nikada necu uspeti naci posao

Jupiter (pravo) u IX kući (studiranje) je u skladnom Velikom trigonu sa Asc (ti) i sa konjunkcijom Saturtna (problemi, prepreke, teškoće) i Urana (prekidi) što simbolizuje studije prava i prekid usled problema i teškoća. Jupiter je Velikom trigonu i sa Mesecom (psiha) koji je na vrhu I kuće (ti) i Neptunom (psiha) što ukazuje na sklonost i mogućnost studiranja (Jupiter iz IX kuće) psihologije (Mesec i Neptun).

Venera na MC (status, karijera) u svom sedištu u znaku Bika (hrana, sklad, lepota) je u skladnom trigonu sa Marsom (energija, rad, aktivnost, sport, proizvodnja) egzaltiranim u znaku Jarca (teškoće, staro, istrošeno) u V kući (rekreacija, razonoda) a zajedno su u povoljnim sekstilima sa Merkurom (ruke, trgovina) vladarom Asc (ti) iz znaka Riba (lečenje, pomaganje, tretmani) pa zajedno prave skladan bisekstil. To može ukazivati na mogućnost proizvodnje zdrave (Merkur je vladar Asc u znaku Device - zdravlje) hrane (Venera u Biku) i njeno plasiranje (Merkur) centrima za rehabilitaciju (Ribe). To može biti i neka sportska rekreacija (Mars u V kući) sa skladnim pokretima (Mars u trigonu sa Venerom) ruku (Merkur) ili, pak, joga u večernjim (Ribe) satima i u istom terminu (Mars u Jarcu - sat, vreme).

PS: Prekinute studije bi bilo dobro nastaviti sledeće godine početkom meseca septembra kada tranzitni Jupiter bude prelazio preko Asc i pravio trigon sa svojim natalom a za njim i tranzitno Sunce, Venera i Mars.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao u natalnoj Empty Re: Posao u natalnoj

Počalji  sanci88 Pet Okt 24, 2014 9:37 am

Logos,hvala od srca na tumacenju.Psihologiju volim i imala sam zelju da je studiram,cak su mi ljudi iz okruzenja govorili da treba da upisem psihologiju da misle da sam ja za to,ali ko zna,nikad nije kasno.Pozdrav!

sanci88

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao u natalnoj Empty Re: Posao u natalnoj

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu