Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koma

3 posters

Ići dole

Koma Empty Koma

Počalji  manuela Čet Okt 23, 2014 12:46 pm

Moja prijateljica je 16. oktobra ujutro imala izliv krvi na mozak i jos uvek se nalazi u komi. Kakve su sanse da izadje iz takvog stanja? Mnogo sam zabrinuta. Sad
https://2img.net/h/oi62.tinypic.com/6z4vah.gif


manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  manuela Sub Okt 25, 2014 8:29 pm

Da li su izgledi za njen oporavak tako losi da se niko ne usudjuje da da neki momentar?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  logos Ned Okt 26, 2014 1:43 am

manuela ::Moja prijateljica je 16. oktobra ujutro imala izliv krvi na mozak i jos uvek se nalazi u komi. Kakve su sanse da izadje iz takvog stanja? Mnogo sam zabrinuta.

Ovo su tranziti za 16.10.2014.
Koma Se6q9v

Tranzitni Uran (moždane funkcije, udar) je u znaku Ovna (glava) i pri vrhu VI kuće (akutna stanja) i u neugodnoj opoziciji (suprotstavljenost) sa svojim natalom koji je na 8° (stepen VIII kuće i Škorpije - životne opasnosti) Vage i u kvadratu (težak aspekt) sa natalnim Suncem (osoba, život) na kome je već duže vreme tranzitni Pluton (fatalno, ugrožen život) sada na 11° (stepen Vodolije i Urana - moždane funkcije, udar) a Pluton je u kvadratu sa pomenutim natalnim Uranom pa zajedno čine vrlo neugodni i snažni kardinalni T-kvadrat sa fokusom na natalnom Suncu i tranzitnom Plutonu.

Vladar VIII kuće (fatalno, životne opasnosti) je Merkur koji je zajedno sa Suncem tranzitno u XII kući (hospitalizacija, bez svesti) i na 23° (stepen Vodolije i Urana - moždane funkcije, udar) a u kvadratu sa natalnim Merkurom (vladar VIII kuće - fatalno, životna opasnost).

Sve ovo ukazuje na veoma ozbiljnu i dramatičnu situaciju sa zdravljem u kojoj je osoba trenutno. Astrološki gledano kritično bi moglo biti oko 1. novembra kada tranzitno Sunce (život) bude prelazilo preko Asc na 8° (stepen životne opasnosti) ali je povoljno što će tada zajedno sa natalnim Marsom (vladar VI kuće akutnih zdravstvenih problema) i Suncem praviti povoljan bisekstil. Povoljno je i to što će tada tranzitni Sev. čvor (uspeh) biti na Marsu (operacija, intervencija) a tranzitni Mars na natalnom Suncu. Slično će biti i oko 15. novembra kada tranzitni Merkur (vladar VIII kuće - životne opasnosti) bude prelazio preko Asc i on umesto Sunca bude u navedenom bisekstilu.

Sve u svemu, astrološki gledano, vrlo teško i dramatično. Nadam se najboljem.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  manuela Ned Okt 26, 2014 10:45 pm

Hvala na ovako preciznoj i logicnoj analizi. Inace ona je ujutru 16. 10. imala izliv krvi i odmah je operisana i od tada je u dubokoj komi.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  manuela Ned Nov 02, 2014 10:54 pm

Sad Sad Sad

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  logos Pon Nov 03, 2014 2:23 am

manuela ::Sad Sad Sad

Žao mi je.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  Astrotanja Pon Nov 03, 2014 1:37 pm

Manuela, ne treba gubiti  nadu. Ona  u natalu ima  Jupiter u  12. blizu  vrha  prve u široj konjukciji sa  njim. Što  znači  da je  u bolnicama, u  uopšte u teški  situacijama taj Jupiter  štiti. Treba gajiti  veru, jer je ona izdržljiva imoje iskustvo pokazuje  da  su Jarčevi ti koji bolje od  drugih  prevazilaze  kritična  stanja,  Mars  koji donlazi na njeno natalno Sunce bi treba da  utiče  da se  bori. Ona u natalu ima  Mars u  sekstilu  sa Suncem,  te  će  sigurno jako osetiti  uticaj Marsa, jer  kada sepojave  takvi  tranziti, prorodae ono što je  u natalu.  Sigurno  da  natalna pozicija  koju ima ukazuje da  je  ona vitalna osoba. Navijam  da ta borba  bude uspešna. Što  se  tiče Urana on nije  više u  kvadratu sa  suncem, jer  kod  tranzita ne uzimamo orbise kao kod  natala,  ako nije  reč o Suncu i Mesecu, kod  Urana  se uzima orbis od  -/+2. Pluton se  takođe  sve  više odmiče od njenog  Sunca  i kako je on najudaljenija planeta,  tu  je  orbis  takođe do -/+2 stepena prisutan. Kada  tranzitni Mars  dođe u konjukciju  sa Plutonom sredinom novembra tranzitnim očekujem  da  se  desi neka  značajna promena. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  manuela Pon Nov 03, 2014 4:51 pm

nazalost, ona od juce ujutru nije vise medju nama Sad

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  Astrotanja Pon Nov 03, 2014 5:33 pm

Manuela, moje saučešće. Žao  mi je.  Crying or Very sad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  manuela Uto Nov 04, 2014 3:39 pm

Hvala Astrotanja...Ono sto me najvise opterecuje je da sam je ja dovela u moju firmu, pre toga je dugo bila nezaposlena (nesto je od kuce odradjivala). Imam neki utisak kao da sam joj ja dala neku losu energiju, jer toliko je radila (kao i svi mi u firmi) da je bila pored svih problema koje je imala jako opterecena. Mozda da je i dalje ostala zvanicno nezaposlena, mozda se ne bi dogodilo to sto jeste?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koma Empty Re: Koma

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu