Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SATURN U KONJUKCIJI SA JUŽNIM ČVOROM ŠTA DONOSI

3 posters

Ići dole

SATURN  U KONJUKCIJI  SA JUŽNIM  ČVOROM   ŠTA DONOSI Empty SATURN U KONJUKCIJI SA JUŽNIM ČVOROM ŠTA DONOSI

Počalji  Astrotanja Ned Mar 01, 2015 7:25 pm

Poznato  je  da  su  Satrunovski  uticaji  ti koji  nam  donose  određene  životne  lekcije,  suočavanje  sa nekim   stvarima  koje  nam  ne  padaju  laku, koji  mogu  da nas  ili   u potpunosti navedu  da ozbiljno,  zrelo  i odgovorno  pristupimo rešavanju  životnih  problema,  suočavamo  se  sa  situacijama  koje  su  tu  da nas  navedu  da  doživimo često  neki  vid  iskušenja,  ili  oslobođenja  od  nečega, ili  pak  kod  nekih gubtaka, ili  karmičkih  dešavanja.

Konjukcija  sa  Južnim  čvorom je ta koja  često  donosi  neki  vid  gubitka, ili  štete.  Ako je  pri  tome  još  prisutna i  aspekt Saturna  prema  Mesecu ili  Veneri  onda  može  da  dovede  do  gubitka  neke  drage osobe,   često neke  žene.

Meni je  ovih  dana u  egzaktnom aspektu  sa  čvorom i Mesecom u  četvrtoj  Saturn  doneo  smrt  tetke. Saturn  mi  je  vladar šeste,  druge od  četvrte i  reč je   o  maminoj  sestri. Šesta kuća  se odnosi  na  tetke,  a moram  reći  i  to  da mi je  tetka  bila Rak.. Uporedo  sa tim i Pluton mi je  ušao u  6.kuću. Možete i  sami  predpostaviti  kako  se  doživi  smrt  pod  uticajem Saturn u konjukcji sa Južnim čvorom i u kvadratu sa Mesecom i kakva osećanja  donose ovi tranziti.
 
Ukoliko  ste rođeni  recimo  1965. , ili  1984, ili deca  rođena  2003. će ove  godine  doživeti  konjukciju  Saturna i  Južnog  čvora.

Ako  ste  već  doživeli  uticaj ovog  tranzita  skoro. a  to su oni koji  su  recimo  rođeni  početkom 1966, ili  1983.

Kakvo je  vaše  iskustvo?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SATURN  U KONJUKCIJI  SA JUŽNIM  ČVOROM   ŠTA DONOSI Empty Re: SATURN U KONJUKCIJI SA JUŽNIM ČVOROM ŠTA DONOSI

Počalji  lilyrose Uto Mar 03, 2015 7:17 pm

Astrotanja ::

Konjukcija  sa  Južnim  čvorom je ta koja  često  donosi  neki  vid  gubitka, ili  štete.  Ako je  pri  tome  još  prisutna i  aspekt Saturna  prema  Mesecu ili  Veneri  onda  može  da  dovede  do  gubitka  neke  drage osobe,   često neke  žene.

...

Kakvo je  vaše  iskustvo?

Nisam to nikad povezala, ali meni je konjukcija Saturna i JMČ donijela smrt bake... a u natalu mi je Saturn u kvadratu s Venerom.

A kako djeluju konjukcije tranzitnih čvorova i planeta?
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

SATURN  U KONJUKCIJI  SA JUŽNIM  ČVOROM   ŠTA DONOSI Empty Re: SATURN U KONJUKCIJI SA JUŽNIM ČVOROM ŠTA DONOSI

Počalji  ZvezdaDanica Ned Nov 06, 2016 3:31 pm

.

ZvezdaDanica

Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

SATURN  U KONJUKCIJI  SA JUŽNIM  ČVOROM   ŠTA DONOSI Empty Re: SATURN U KONJUKCIJI SA JUŽNIM ČVOROM ŠTA DONOSI

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu