Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

5 posters

Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  Astrotanja Pet Apr 03, 2015 12:26 am

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI


Ovoga puta Pomračenje Meseca biće u Vagi 4.aprila u 14.05. na ovim prostorima (Srbija) na 14. stepenu stepunu Vage u opoziciji sa Uranom i naravno, kako je to uvek kada je Pomračenje i u opoziciji sa Suncem, koji je ovog puta u Ovnu. Vaga je znak koji se odnosi na partnerstva, kako emotivna, bračna, tako i ona poslovna, kao i na javnost, odnosno u širom smislu ona se odnosi na odnose sa drugima.

Mesec u Vagi ima težnju ka ljubavi, harmoniji, miru, usaglašavanju sa drugima. Nasuprot Mesecu u Vagi, stoji za vreme Pomračenja Sunce u Ovnu, koje ima suprotne težnje, koje su egostične težnje i potrebe, izražavanje sopstvene snage kroz potrebu za vođstvom ili dominacijom. Otuda je prisutna napetost, naboj, koji može da bude prisutan. Uran je ovog puta takođe tu u konjukciji sa Uranom i on donosi nagle i neočekivana događanja, promene, nečoekivne. On pojačava stres i napetost. Već dva dana, a posebno dan pred Pomračenje je moguća pojačana uznemirenost, unutrašnji nemir, ili povećana napetost kako u sebi tako i u odnosima sa drugima, više osećanja i nemira.

Usaglašavanje različitih potrebe zahteva u danima oko i ya vreme Pomračenja više napora, takta, diplomatije, kako me bi došlo do konflikat, inaćenja, koja donose jak nemir, ili uzbuđenja i oduzimaju unutrašni mir i narušavaju stabilnost. Ujedno će Mesec i Sunce biti u kvadratu sa Plutonom u Jarcu, što će dodatno pojačati naboj, izazazvati pojačane pritiske, otpor i pojačati emocije, izazvati emotivne šokove kod nekig, Da ne bi došlo do kraja, ili prekida nekog odnosa, što se ponekad i dešava, sada treba u iskoristiti pozitivan uticaj Venere koja je kao i Mars u miroljubivom i stabilnom Biku, jer će ove dve planete delovati umirujuće na prisutne uticaje i pomoći mnogima da ne dođe do toga da negativna osećanja ne preovladaju i da se neke osobe umire i ne uđu u konflikt..

Mesec u Vagi zna se teži miru i skladu i ako sukob ne može biti sprečena, ako se ne savladavamo, ne ograaničavamo svoje emotivne rekacije. Ukoliko smo u stanju da se izuzetno savlađujemo i kontrolišemo svoja osećanja, sukob MOŽE da bude izbegnut. SAMOKONTORLA je uslov da ne dođe do sukoba, ili ekscesa ili koji ako se desi u vreme Pomračenja može da potraje i nekoliko meseci posle, a ako je u to uključeno Sunce, Mesec, ili neka planeta, ili ASc, DC, Ic, Mc, na 14. stepenu Vage, Ovna, ili Raka i Jarca, on može da traje i dugo vreme.

Najbolje će proći osobe ko koje su svesna sebe i drugih i koja se ne prepušta lako uticajima drugih, jer će one moći i negativne uticaje da oprevaziđu i preokrenu u pozitivne, ako baš ne u vreme uticaja Pomračenja, onda veoma ubrzo posle toga.

Naravno, da bi idealno bilo da možete da se od 3, aprila pa tokom 4.aprila dana, sve do 15. 04. u večernjim satima radite više na svom unutrašnjem miru, opuštanju, bilo kroz muziku, bilo mažu, bilo kroz neki drugi vama blizak vid opuštanja. Dobro bi bilo da ako je moguće se i u periodu oko podnevo do 16. sati, ako ste u mogućnosti da se osmite i radite na svom unutrašnjem miru bilo da meditirate, ili radite nešto što će vas učiniti manje podložnim uticajima drugih, Ukolio ne možete, onda nastojte da se ne prepuštate negativnim osećanjima i ne dozvolite da vaše negativne osobine dođu do izražaja u odnosima sa dugima, već naprotiv da deluju pozitivna osećanja i namere , kao i da ljubav, pravdnost, osećaj mere dovede da se suprotnosti izmire, pomire, usaglase.

Pomračenja najčešće dovode do neke eskalacije,ponekad i do krize emotivne, a nakon toga sledi razrešenje i preokret, ovog puta u odnosima sa drugima. Ukoliko neki odnos nikako nije dobar i ne čini vas srećnim, onda ne žalite ako dođe do kraja, jer je to bilo neophodno i dobro za vas i može da vam donese oslobođenje, jer je jak uticaj Urana. U većini slučajave do toga neće doći , samo će se uzburkati odnosi i doći do povećane tenzije, koja će ukazati da je vreme da se nešto menja u odnosima sa drugima, ali pokušajte da to ne činite naglo i brzo, ako je moguće da to učinite tek kada prođe uticaj Pomračenja, najbolje za dve nedelje. Tada će sve biti drugačije i mirnije.

Ne zaboravite da bi ste se bolje osećali na psihičkom i fizičkom da pijete manje tečnosti, koristite manje slatko, voće i meso od 3. u posle podnevnim i večernjim satima i tokom 4. aprila.

Svoj natalni, godišnji, uporedni horoskop, ili astrološke konsultacije za kraći preriod po povoljnoj ceni,ali sada i isceljivanje svojih psiho-fizičkih zdravstevnih problema, odnosno prirodno lečenje, uz pomoć prirodnih, ili teslinih talasa (koji potiču iz prirode) na daljinu i čišćenje životnog prostora možete zakazati i naručiti na telefon 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  lilyrose Pet Apr 03, 2015 8:46 pm

Meni je ova pomrčina u konjukciji s natalnim Marsom na vrhu 8.kuće, i samim tim mi se ne sviđa, dapače, bojim je se... Shocked Shocked Shocked

lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  manuela Sub Apr 04, 2015 8:34 am

Meni pomracenje pada tacno do u minut na natalnog Marsa u 9. polju..
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  Astrotanja Sub Apr 04, 2015 12:27 pm

Znači,  nikako  nije  dobro ulazite u konflikte   ovih  dana i  pokušajte  da  se  prihvatite  sve što  vam  bude  dolazolo što  ravnodušnije,  mirnije,  bez uzbuđenja. Ako je u osmoj kući  to može  da  se odnosi  na   uzbuđenja  ili konflikte  vezane  za  novac koji  dolazi od  drugih, ili podršku  drugih, za  seksualnost, ili na neku  situaciju  koja  je  eventulano  krizna. Može ako je u  devetoj u odnosima  sa   strancima, ili  rođavima, ili osobama koje  žive  u inostranstvu, ili  nepoznatim osobama,  posebno  sa  muškim  osobama, ili onima  koji  su  pod  uticajem Marsa. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  MILENKA Pon Apr 06, 2015 3:25 pm

ja sam u konflikt sa svojim mm usla 24.03.2015....uglavnom odreagujem pre jer sam Me egz con Ma ili ako se uspem suzdrzati onda puknem posle...koja je poenta ne reci ono sto ti je na dusi bliskoj osobi, direktno, bez taktike...tako zivim ja...sama sad Embarassed
MILENKA
MILENKA

Broj poruka : 4
Godina : 49
Локација : Uzice
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  Astrotanja Pon Apr 06, 2015 7:27 pm

Milenka,do vas  je  da li želite  sebe  da  menjate,  ili  ne  i  da li  vam  se  dopada  ili ne  to  što  posle  vaših  ne taktičnih  izjava  sledi,  kao što je prekid  veze  ili  samoća.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  MILENKA Uto Apr 07, 2015 10:49 am

Znam Tanja, ne nedostaje mi samokritičnosti I saosećajna zbog Mo u Pi...ali imam natalno Mo op So I kad su pomračenja na vidiku ja reagujem tako da kažem da ne mogu vise da se žrtvujem I da budem na poslednjem mestu...to je kad žena oseti da je previse opterećena I da će se razboleti, I traži da svako ispuni svoje obaveze I dogovor da bi partnerstvo postalo održivo...ja bih se razbolela da nisam tada rekla da nemogu ja sve da radim I sve da finansiram a on da prebacuje svoje obaveze u nedogled...
ovo je situacija jedne device ( asc blizanac sa Me eg con Ma u Vi ) koja je zahtevala konkretan odgovor I akciju od partnera nakon duuugoog zavlačenja...ljubav me uvela u ovu situaciju, razum me izveo...
Ali Tanja...kako da ja budem blaga I taktična uvek a da me druga strana ne iskorišćava...takav savet mi treba...ja verovatno ne znam šta je taktika...samo volim previse I pravdam ga, a onda kad se iscrpim podvučem crtu I vidim da ću se razboleti ako ne kažem sve što mi je na duši I onda se ispostavi da oni nisu nameravali da me ispoštuju I da me ne vole I nije im bitno kako se ja osećam, u stilu sama si kriva...tu energiju je trebalo bolje rasporediti tokom čitavog odnosa, a ne malo po malo nositi sve vise tereta dok stvarno ne mogu vise...
A da mu je stalo on bi sve shvatio...znam to...jer ja nikad nisam uvredljiva ni u mislima, ni u rečima , ni u tonu glasa, ni u postupcima samo kažem jasno šta osećam I zahtevam da imamo neki dogovor koji će se ispoštovati...da mu to bude bitno...a dogovor koji on izbegava je suštinski...ja želim dete...
I svakako moram da znam na čemu sam po tom pitanju...I nemam problem sa tim što je otišao jer sam prošla fazu I da ga molim...a da sam sad sama...jesam...
Ovo sve napisah jer se već treći put rastajemo pred pomračenje meseca...on ima natalno Sa ( Ta ) u IV kući op Mo u X kući ( Sco )...
Nadam se da Vas nisam smorila, ja nikad ništa ne kažem usput, ova tema je za mene značajna pa sam zato opširna...
Moje veliko poštovanje...volela bi da sam blaga I uravnotežena kao vi...
MILENKA
MILENKA

Broj poruka : 4
Godina : 49
Локација : Uzice
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  Zorica Ned Apr 12, 2015 11:08 pm

Pomracenje mi pada egyaktno na osu ascedent descedent. Ja sam bik podznak vaga na 14 stepenu . Nijedna planeta u natalu nema aspekte sa ascedentom. Sta ce mi doneti pomracenje? Nervoyu i nezadovoljstvo vec sad...
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U  VAGI Empty Re: 4.04.2015. POMRAČENJE MESECA U VAGI

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu