Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natalna Karta

2 posters

Ići dole

Natalna Karta  Empty Natalna Karta

Počalji  jacaaa Sre Jun 24, 2015 5:44 pm

Prvo pozdrav svima ja sam zena starog kova pa slabije koristim racunar ali dobro ovako moja muka je sledeca imam sina mlad momak ali kao mator se ponasa nema nikakvu perspektivu u zivotu cita knjige po ceo dan posle ide na trcanje tako svaki dan sad hoce da ode iz zemlje nema ni devojku mislim da cu ja pre ponovo da se udam nego on da nadje devojku i da zasnuje porodicu pa me zanima videla sam na tv da svi rade natalnu kartu pa me zanima da li ce da nadje posao dali ce da ode i zemlje kad ce da se zeni ukratko sta ce biti s njim ne znam sta da radim brinem svaki dan! Unapred hvala Jasmina Natalna Karta  Astro_w2gw_03_nikola_bratic.46501.3963

jacaaa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Re: Natalna Karta

Počalji  jacaaa Sre Jun 24, 2015 11:28 pm

Natalna Karta  Astro_w2gw_03_nikola_bratic.73614.8673

jacaaa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Re: Natalna Karta

Počalji  logos Čet Jun 25, 2015 12:38 pm

Napiši mesto, datum i vreme rođenja i eventualno još ponešto bitno iz njegovog života i vas kao porodice (šta je završio od škola, vaš međusobni odnos, kakav je bio u detinjstvu i za vreme školovanja, bolesti i sl.).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Natalna Karta

Počalji  jacaaa Čet Jun 25, 2015 1:43 pm

Evo ovako draga rodjen je 30.11.1992 u 13 i 50 h beograd narodi front zavrsio je elektrotehnicku skolu stari grad na dorcolu od bolesti osim prehlada nista vise nije imao generalno ima dobar imuni sistem u detinstvu je bio nemiran celu osnovnu skolu je pravio probleme bezao sa nastave svadje tuce i ostalo kad je krenuo u srednju skolu tad se smiro zavrsio je sa odlicinim generalno od srednje skole se promeni smirio se sad je miran ne pravio i najmanji problem kao porodica ima razmirica sa ocem se ne slaze bas najbolje sa monom je ok u odnosima ima rasprava i sa mnom ali sve brzo prodje ume da bude drcan i bezobrazan cinim mi se da nije zadovoljan sto mora da zivi sa nama i to stalno ponavlja da hoce da ode od nas verovatno sto je u losim odnosiam sa ocem pa neki put ima rasprava otac je skoln picu verovatno zato generalno to je to sad hoce da upise visu skolu kako kaze da pre ode to je to ako treba jos nesto recite

jacaaa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Re: Natalna Karta

Počalji  logos Pon Jun 29, 2015 1:04 pm

Natalna Karta  2qiabyg

Asc (osoba) je na 23° (stepen Vodolije - iznenadno, ishitreno, bes, nekontrolisano, buntovno) znaka Ovna (akcija, energija, sila), u kvadratu je (negativan aspekt) sa svojim vladarom Marsom (akcija, energija, sila) koji je u znaku Raka gde je u padu (loš položaj) i u IV kući (dom, porodica). Asc je, takođe, u kvadratu sa stelijumom (više planeta na bliskom rastojanju) koga čine Venera (ljubav, sklad, lepota), Uran (iznenadno, ishitreno, bes, nekontrolisano, buntovno) i Neptun (zablude, nejasnoće, izgubljenost, psiha, nesvesno) iz X kuće (status, karijera) a svi zajedno formiraju snažan kardinalni T-kvadrat sa fokusom na Asc. To sve može ukazivati na dinamičnu osobu punu energije (Ovan, Mars) koja se ne oseća prijatno (Mars u padu u opoziciji sa Venerom) u svom domu (IV kuća) pa je sklon ishitrenim i buntovnim reakcijama (Uran) koje su posledica psihičke (Neptun) napetosti (Uran) i koja teži da se ostvari kroz karijeru (Venera suvladar I kuće u X kući) . Merkur (komunikacija) je vladar III kuće (komunikacija) i u konjunkciji (blisko rastojanje) je sa Plutonom (fatalno, negativno) a zajedno se nalaze u znaku Škorpije kojom Pluton vlada (jak položaj) i deluju sa 23° koji ima simboliku Vodolije (bes, nekontrolisano, iznenada). Oba tela su u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Asc (osoba) pa je osobi potrebno dosta kontrole pri komunikacijama jer se Merkur i Pluton nalaze u kvadratima sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta) iz V kuće (ljubav) i sa konjunkcijom Meseca (emocije, psiha) i Saturna (teškoće, problemi, deprimiranost) iz znaka Vodolije pri čemu formiraju neugodni fiksni T-kvadrat sa fokusom na Merkuru i Plutonu. Sa njime treba pažljivo razgovarati. Merkur je vladar VI kuće posla koja počinje na 3° (stepen Blizanaca i III kuće) Device pa je to veoma osetljiva tema za njega. Jupiter (inostranstvo) je u VI kući na 9° (stepen Strelca i IX kuće – inostrantvo) znaka Vage (brak, partneri), u skladnom sekstilu je sa Suncem (osoba) iz znaka Strelca (inostranstvo) i u izazovnim kvadratima sa stelijumom iz X kuće i MC-om (status, karijera) što ukazuje na usmerenje ka inostranstvu gde bi radio i, možda, živeo sa partnerkom. Osa IV – X kuća predstavlja roditelje a vladari Mesec i Saturn su u konjunkciji (udružena energija) i u povoljnim su aspektima (trigon sa Jupiterom iz VI kuće, sekstil sa Suncem i sekstil sa Asc) pa bi bilo dobro da ga otac i majka zajedno podrže u nastojanjima ostvarivanje karijere koju odabere. Uslov je pre svega dobra komunikacija sa njime što nije nimalo lako zbog njegove buntovne prirode ali nije ni nemoguće. Mislim da vi to možete samo treba da se kao roditelji malo više potrudite posebno ti kao majka jer je Mesec (majka) u konjunkciji sa Saturnom (teškoće, problemi, brige, čvrsti stavovi) i u kvadratu sa neugodnom konjunkcijom Merkura i Plutona ali je Mesec u skladnom sekstilu sa Asc (osoba).  

Trenutno mu je tranzitni Uran u XII kući pri Asc u znaku Ovna pa je sklon iznenadnim burnim reakcijama a tranzitni Pluton (stradanje i regeneracija) na vrhu X kuće što može ukazivati da se oseća kao da je na dnu što se tiče karijere. Astrološki gledano septermbar i oktobar su povoljni da se nešto preduzme po pitanju posla jer će tada najpre Merkur, Sunce i Jupiter biti u VI kući a odmah zatim će i Mars i Venera ući u VI kuću u kojoj je već duže vreme i Severni mesečev čvor (uspeh) pa bi bilo vredno potruditi se.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Natalna Karta

Počalji  jacaaa Pon Jun 29, 2015 1:57 pm

Hvala draga punooo!! Nadam se da ce otici iz zemlje a podrzacemo ga ja i suprug pa neka ide mada je tesko pricati sa njim ali cemo da se trudimo! Koliko sam razumela postoji mogucnost da sa suprugom zivi u inostranstvu ili sam shvatila pogresno? HVALA JOS JEDNOM!

jacaaa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Re: Natalna Karta

Počalji  logos Pon Jun 29, 2015 2:25 pm

jacaaa ::Hvala draga punooo!! Nadam se da ce otici iz zemlje a podrzacemo ga ja i suprug pa neka ide mada je tesko pricati sa njim ali cemo da se trudimo! Koliko sam razumela postoji mogucnost da sa suprugom zivi u inostranstvu ili sam shvatila pogresno? HVALA JOS JEDNOM!

Ja sam muško i dobro si razumela tekst.

Srećno!


logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Natalna Karta

Počalji  jacaaa Pon Jun 29, 2015 2:39 pm

Izvinite nisam htela da vas uvredim! Hvala puno srece

jacaaa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natalna Karta  Empty Re: Natalna Karta

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu