Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulazak Jupitera u Devicu i njegov uticaj na moj zivot

Ići dole

Ulazak Jupitera u Devicu i njegov uticaj na moj zivot Empty Ulazak Jupitera u Devicu i njegov uticaj na moj zivot

Počalji  bozicso Uto Jun 30, 2015 2:35 pm

Konacno ce Jupiter posle 12 godina ponovo da useta u moju prvu kucu i tu ce ostati dovoljno dugo da donese nesto dobro jer je ipak benefik.
Kada sam se zainteresovo za astrologiju, bar na ovom amaterskom nivou jedan profesionalni astrolog mi je dosta povrsno bolje reci informativno preleteo neke stvari. Medju njima mi je receno da ce od 3 Avgusta 2015 da se otvori mogucnost zapocinjanja veze koja ima potencijal braka.

E sad ja sam malo istrazivao astrologiju i vise sebi napravio zbrku u glavi jer cini mi se da je simbolika prevelika za moje neiskustvo.
Neke generalije da mi je vladar sedme kuce Vodolije otisao u cetvrtu kucu pa sugerise na zenu okrenutu kuci ali i mogucnos da je upoznam u kuci, e sad to moze da se gleda grubo bas u kuci ili preko interneta. Starija zenska osoba 2-5 godina. Moguce razvedena sa detetom iz prethodnog braka, ima neke veze sa inostranstvom i nije iz mog mesta rodjenja, veza pocinje tajno, iznenada itd da ne gnajvim dalje...

Ako je tacno to sto sam ja video da nismo iz istog mesta, u kom smeru bi trebao razmisljati, mozda promena posla mene ili nje? Nekako mi to deluje tesko ostvarivo je ovo je Srbija, niko nece tek tako dati otkaz i preci u drugi grad na rizik dal ce naci nesto. Molim nekog isksunijeg da vidim sta bi mi on rekao za to polje braka i neke generalije oko te buduce zene kako bi znao doneti prave odluke kad se ukazu...

da cekam i pustim da se stvari odvijaju ne mogu, jer ipak sam Devica pa mi je analiza u krvi lol!

Ulazak Jupitera u Devicu i njegov uticaj na moj zivot EYoM02U

bozicso

Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu