Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22.09.-22.09. Sunce je u Devici i u ovom periodu očekuju nas Pomačenje sunca i Meseca koji donosi velike promene

Ići dole

22.09.-22.09. Sunce je u Devici  i u ovom periodu očekuju nas Pomačenje  sunca  i Meseca koji  donosi velike promene Empty 22.09.-22.09. Sunce je u Devici i u ovom periodu očekuju nas Pomačenje sunca i Meseca koji donosi velike promene

Počalji  Astrotanja Uto Avg 23, 2016 1:06 pm

Sunce  je  22. ušlo  u  Devicu, a  istovremeno Merkur  je  u konjukciji sa Jupiterom, što  je  osobama  sa podzbakom u Devici, posebno  trećoj  dekadi  donelo   izuzetno uspešan  dan. Sunce  je  bilo u trigonu sa Mesecom  u  noći  22. u 23. i  omogućilo   da  dođe  do  sklada  i  savladavanja nekih  poteškoća  posebno osobama  u znaku  Škorpije,koje  od  22.-26.  će osećati konjukciju  Marsa i Saturno,,koja  ima  može  toneti  poteškoće,   gorčinu, nekima  i  osećanje mentalne  povređenosti, a  drugima  fizičke  povreda  ako  rade nešto budite zato pažljivi  u  radu posebno graževinskom, ili sa nekim  mašinama.  Osobe  sa Jarcom u podznaku  treba  da obrate pažnju  na  zdravlje, ili odnose sa  drugima,u nekoj  grupi,ili kolektivnu, zavisno da li vam je  tranzit  u  11. ili 12. kući.

U  ovom periiodu  nas očekuje retrogradni Merkur od  30. 08.-  22.09. i Pomračenje  sunca 1.09. i Meseca  16. 09. Čega   trebate  da  se čuvate, na šta  trebate  da obratite pažnju  saznaćete  iz  mog  video klipa, na mom Astro  Tanja kanalu  na  You  tube: https://youtu.be/mFC0kN1Oy5o
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22.09.-22.09. Sunce je u Devici  i u ovom periodu očekuju nas Pomačenje  sunca  i Meseca koji  donosi velike promene Empty Re: 22.09.-22.09. Sunce je u Devici i u ovom periodu očekuju nas Pomačenje sunca i Meseca koji donosi velike promene

Počalji  Astrotanja Sub Sep 03, 2016 12:34 am

Pomračenje Sunca  je  bilo  juče  i  istog  dana  su  mi  krenule  novine.  Daću  vam primer  kroz moje  iskustvo.  Meni  je  Pomračenje  bilo  u  2.  kući,  u opoziciji  sa Saturnom,  vladarom  6.  koji je  između ostalog  vezan  i  za izdavanje  i mene  je  podstnarka  u  noćnim satima  obavetila  da posle  tri  godine stanovanja je  napustila    kuću koja  mi je ostala  od  oca.  Sve   mi je  bilo  jasno.  Promene sam  i očekivala na  finansijskom planu  i  došle  su , jer  je  Pomračenje  Meseca  bilo  u  natalnoj 2. kući u Devici i to  sa jedne  strane opoziciji  sa  natalnim Saturnom, a  sa  druge  u  trigonu  sa vladarem  3.  Venerom  koja  je  u  5. kući  u Jarcu.  Pored  toga  bilo  je  i u kvadratu  sa  tranzitnim Saturnom  koji  je u mojoj  4.  natalnoj i u opoziciji sa Neptunom u 8. . Ujedno  je  Saturn  i u kvadratu  sa  mojim natalnim  Saturnom u šestoj. To  je  dovelo  da  je  kuća  bila  zapuštena, a  bilo  je  i oštećnja i   znakova  zapuštenosti, koje  sam otkirla  danas. Podstanarka je sakrila i da je nekoliko meseci, do prošlog meseca bila bez posla, a to je Neptun u mojoj 8. u konjukciji sa Saturnom natalnim. Mislim da tu ima još tajni, vezanih i za namere novog podstanara.

2.09.  Saznala  sam  i  o  tome šta  mi je  sve  pritajila  o  kvarovima, ali i  dugu  za komunalije, koji  nije izmirila. Bilo je tu puno tajni. Osim toga,ima pogoršanja stanja kuće, Saturn je u kvadratu sa mojim natalnim Saturnom, ali ulazi i u polusekstil sa Venerom, što će doneti i poztivne promene.

Kako mi je danas i tranzitno Sunce u opozciji  sa Saturnom, sve  to je  delovalo  da  se oseća  razočareno i  tužno. Međutim, Sunce  mi je  i u ulazećem  tigonu sa Venerom, vladarkom  3.  koja je u natalnoj  u  petoj, pa  se  i nešto  povoljno desilo,  što  me  je  obradovalo.Pojavio  se , a  da  ga  nisam  ni počela  da  tražim  čovek , komšija  zainteresovan  da  se useli.  Venera vladar  treće, dogovar je  upravo u  trećoj  i  u  polu sekstiul sa Mesecom natalnim, koji je u Devici i trigonu   sa čvorevima u  trećoj  natalnoj.  Našao  se  tu komšija, koji je upravo u simbolici  treće koji  je  poželeo  da  njegov  sin  tu stanuje.  Venera  vladar  treće   tranzitira  3. i  do  dogovora  je  došlo danas, kad aj Mesec tranzitni u mojoj drugoj bio u sekstilu sa Suncem u 4., donoseći mi i dobitaka. Za dogovor je bila zadužena i pomogla je čemu je  pomogla  i Venera trantitna u Vagu, u natalnoj trećoj i Sunce  vladar  prve u drugoj  kući  u trigonu sa  vladarem  treće i 10.  Venerom. Merkur retogradni je u konjukciji sa jupiterom i on je odigrao svoje. Predlog je bio juče, a završetak dogovranja danas. Mada ću nknodno još jedan ugovor da pripremim.

 Komšija  će    nakon renoviranja, Merkur  je  retrogradan  u Devici da se useli. Merkur će   doneti  prepravke i vrćanje u stanje kakvo je ranije bilo. To će   malo  da  se  malo  oduži, što  sam i predposatvila. Treća   kuća  se odnosi  i na  sestru, ili brata, kod  mene  sestru,  kojaje  svo  vreme  razgovara  sa  podstanarkom i  sa  novim  podstanarom    bila  telefonskim  putem učestvovala  i  pomagala  mi  u nekim infomacijama.  

Do useljenja  neće  doći odmah,  jer je  Merkur  retrogradnan, nego nakon  prepravki ,  kao i krečenja, koji  se  odvijaju kada   je Merkur  retogradan usporeno. Ispostavilo  se  da  će i  taj proces i  teći usporeno, jer  kako sam saznala treba  da  sačeka  svog  majstora  da  bude  slobadan,  da  bi započeo  radove. Dakle,  sve  se odvija   u skladu  sa planetarnim  kretanjem, sporo.

Kako   je  Pomarčenje  meni  u drugoj, do  promena   je  došlo  koje  su neke  bile  nepovoljne , a  druge  povoljne,  upravo  jer je  takve  aspekte  i pravilo Pomračenje  na moje  natalne  planete. Te  promene  ja  nisam  incirala,  već  su  one  došle  od  strane  drugih,  bivše  podstnareke i  novog  postanara, koji  mi je  sam predložio  da  se  on  useli. Mislim  da  sve  to  neće  ni  ići jako  glatko  zbog  retogradnog  Merkura, pa ću  čekati  da  se podmire  računi, dug  koji  je  napravljen, ali  da  u  svemu tome ima i nečeg povoljnog, jer  je  Pomračenje u  trigonu  sa   mojom  Venerom  natalnom, što je i dovelo do dobitka, plaćanja unapred i skalapanja ugovora. Samo, kako  je  Merkur  retogradan  dok  se ovo  sve  dešava  znam  da  u ovom obliku  to  neće  biti  jako  dugo, iako  je  on o  tome  govorio da namerava da tu bude duže vreme.  Očekujem  da  će  se  nešto promeniti  već  za  nekoliko  meseci,  verovatno kada  Merkur  opet  krene  retrogradno,  a bude  Mlad  Mesec  u  Jarcu  dakle  posle  28. 12.  Uostalom  i ugovor  je potpisan do  31.12.

Dajem  vam  zadatak  da otkrijete  šta  se  tada  može  desiti  u  vezi  sa  izdavanjem  kuće  koja  je  meni i  sestri  ostala  u  nasledstvu? Ja znam još nešto što vam neću sada otkriti, da bi ste mogli da se okušate koliko znate.   Wink Proverite  koliko  ste  dobri u   predviđanju. Smile bounce  Moj natal  je    tu, a  šta  će  se  desiti i ko je  bio  u pravu  obavestiću   vas  za  Novu  godinu.Ko  hoće  da  se okuša,  može  slobodno  da  se uključi  u ovu astološku  zagonetku. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu