Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do kad ce trajati?

2 posters

Ići dole

Do kad ce trajati? Empty Do kad ce trajati?

Počalji  manuela Sre Nov 02, 2016 5:59 pm

U braku sam, sa muzem gotovo nikakav kontakt vec 9 godina, ne razilazimo se, da li nas veze neka karma...



Poslednji izmenio manuela dana Sub Nov 05, 2016 9:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Do kad ce trajati? Empty Koja je karta tačna?

Počalji  logos Čet Nov 03, 2016 3:22 am

Do kad ce trajati? 1zeinep

Ovu si kartu objavila 20. septembra 2014. u 10:18 pm na temo "RAZVOD?" i u njoj je vreme rođenja 10:16 am a mesto je Trebinje. U ovoj novoj je vreme rođenja 10:02 am a mesto rođenja je Beograd. Interesantno je da su karte iste a ne bi trebalo ako je vreme pravo i tačno a samo jedno je tačno. Očigledno je bilo "štimovanja". Koje je vreme i mesto rođenja tačno?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Do kad ce trajati? Empty Re: Do kad ce trajati?

Počalji  manuela Čet Nov 03, 2016 9:26 am

Tačna je karta sa 10 i 16, mesto Trebinje. Na poslu imam neka ogranicenja sa programom, tako da nisam uspela da unesem mesto Trebinje, pa sam malo nastelila. Vazno je da su karte iste.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Do kad ce trajati? Empty Re: Do kad ce trajati?

Počalji  logos Čet Nov 03, 2016 3:40 pm

manuela ::Tačna je karta sa 10 i 16, mesto Trebinje. Na poslu imam neka ogranicenja sa programom, tako da nisam uspela da unesem mesto Trebinje, pa sam malo nastelila. Vazno je da  su karte iste.

Lakše ti je bilo da samo iskopiraš već objavljivanu kartu nego da se uplićeš sa ograničenim programom i da koristiš drugačije podatke jer ima nas koji sve proveravamo, naročito vreme i mesto rođenja. Jeste važno da su karte iste ali je trebalo na drugoj prikazati samo sliku bez podataka obzirom da si već ranije prikazala kartu sa podacima.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Do kad ce trajati? Empty Re: Do kad ce trajati?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu