Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav

2 posters

Ići dole

Ljubav Empty Ljubav

Počalji  astro3 Pet Nov 25, 2016 11:14 pm

Pozdrav svima! Ako je bilo ko raspolozen da mi malo protumaci moju natalnu kartu, mnogo bi mi znacilo flower Interesuje me konkretno situacija na polju ljubavi, gdje se ne desava nista duze vremena. Imala sam jednu tzv fatalnu ljubav kad sam bila mladja, i nakon toga dugu vezu koja se zavrsila raskidom. Da li me nesto ceka u buducnosti, jer sam vec digla ruke? Rodjena sam 01.12.1987. u 18:15 u Podgorici.

astro3

Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav Empty Re: Ljubav

Počalji  astro3 Sre Nov 30, 2016 9:43 pm

Ljubav 15g5ytc

astro3

Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav Empty Re: Ljubav

Počalji  logos Sre Nov 30, 2016 11:55 pm

astro3 ::Pozdrav svima! Ako je bilo ko raspolozen da mi malo protumaci moju natalnu kartu, mnogo bi mi znacilo flower Interesuje me konkretno situacija na polju ljubavi, gdje se ne desava nista duze vremena. Imala sam jednu tzv fatalnu ljubav kad sam bila mladja, i nakon toga dugu vezu koja se zavrsila raskidom. Da li me nesto ceka u buducnosti, jer sam vec digla ruke? Rodjena sam 01.12.1987. u 18:15 u Podgorici.

Nadam se da ovog puta nećeš da menjaš i obrišeš poruku kao prethodnu. Nadam se da više nemaš prtoblem sa očima.

Pre svega Srećan ti rođendan! Što se tiče ljubavi konjunkcija Plutona i Marsa u V kući u znaku Škorpije ukazuje na tu fatalnu ljubav kada si bila mlađa. Saturn kao vladar VII kuče u kojunkciji sa Uranom simbolizuje dugu vezu sa raskidom. Sledeća značajna veza se analizira kroz IX kuću koja je u znaku Vodolije a vladar Uran je upravo u konjunkciji sa Saturnom koji su bili glavni akteri prethodne veze. Obog puta je Uran vladar što ukazuje da ta osoba može voleti slobodnu vezu, možda je razvedena, modernih shvatanja i možda ima dosta prijatelja a jedan bi mu bila i ti, starija, zrela sa velikim iskustvom, možda malo tajanstvena, možda sklona piću i cigaretama a možda i neka umetnička duša (znak Riba u IX kući), verovatno je uspešan i dobro situiran (Jupite i Severni čvor u X kući) što možda krije (Ribe na vrhu X kuće), itd.

Dakle, treba da se družiš sa prijateljima a on može biti jedan od njih ili ga možeš upoznati preko prijatelja u nekom klubu i sl.


logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav Empty Re: Ljubav

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu