Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja karma i drugi brak

2 posters

Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Moja karma i drugi brak

Počalji  jovanas Pon Dec 12, 2016 11:53 am

Pozdrav svima,
Nova sam na forumu.
Moj datum rodjenja je 21.09.1963, 18.30h, Aleksinac, Srbija.
Dugo sam razvedena, jako bih zelela da ponovo udjem u brak.
Receno mi je da mi je ljubavna karma (ja ne znam sta to tacno znaci) losa, da to moze da se nosenjem kristala ispravi, da su mi planete slabe, sto ne znam sta znaci takodje, da je tesko da do drugog braka dodje itd...
Veoma sam se uplasila zbog toga. Volela bih ako ste raspolozeni da pogledate moje polje braka, ljubavi i da mi kazete nesto o tome, da li ipak postoji i kada, mogucnost za drugi brak jer celog zivota sam prakticno sama, bez partnera a sada su naisle godine kada jako zelim brak .
Imam tezak odnos sa majkom i iza sebe jednu veoma deprimirajucu vezu koja je i pocela i zavrsila se ove godine.
Da li cu konacno sresti coveka svog zivota i da li cu se i kada udati za njega? Ovo deluje srceparajuce, ali ja sam profesionalno ostvarena, kao roditelj takodje, ono sto nedostaje da bih bila "potpuna" je brak. Imala sam u mladosti kratak brak sa Skorpionom, iz ljubavi.

jovanas

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Re: Moja karma i drugi brak

Počalji  logos Čet Dec 15, 2016 3:48 pm

jovanas ::Dugo sam razvedena, jako bih zelela da ponovo udjem u brak.
Receno mi je da mi je ljubavna karma (ja ne znam sta to tacno znaci) losa, da to moze da se nosenjem kristala ispravi, da su mi planete slabe, sto ne znam sta znaci takodje, da je tesko da do drugog braka dodje itd...
Veoma sam se uplasila zbog toga.

Ne znam ko ti je rekao to što ti rekao ali je trebalo da insistiraš na objašnjenju da ti sve bude jasno jer u protivnom sve to nema većeg smisla osim zadovoljenja puke radoznalosti. Bez obzira bio u pravu ili ne, trebalo je argumentovano i rečima koje razumeš da ti sve potanko dokumentuje. Reči ponekad mogu biti ubojite pogotovo one teške i nerazumljive naročito ako je neko sklon verovanju (Mesec koji simbolizije emocije, dušu i psihu ti je na fiksnoj zvezdi Acrux koja simbolizuje interesovanje za astrologiju, duhovnost, metafiziku ali i žrtvovanje). Moj savet je da se osobi koja ti je to rekla ponovo obratiš i da ti sve obrazloži jer je to njena i moralna i profesionalna (ako je profesionalac) obaveza.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Re: Moja karma i drugi brak

Počalji  jovanas Čet Dec 15, 2016 4:27 pm

Jeste profesionalac i preporucila je nosenje poludragog kamenja. Medjutim nista konkretnije mi nije rekla. Mislim da negde na forumu imate moju natalnu kartu (Mesec je u Skorpiji u 7 kuci, gde je i Ne i Ma), imam konjukciju Me i Ma, Ne i Ma, kao i Ne i Me, kao i kvadrat izmedju Me i Sa, pri cemu je Sa u 11 kuci u Vodoliji. Dosta teskih aspekata, sto sam i sama vremenom osetila. Ipak bih volela da znam, da li to nosenje kristala zaista moze da pomogne i uopste, da li zamena energija moze da bude od koristi?

jovanas

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Re: Moja karma i drugi brak

Počalji  logos Čet Dec 15, 2016 6:13 pm

jovanas ::Jeste profesionalac i preporucila je nosenje poludragog kamenja. Medjutim nista konkretnije mi nije rekla. Mislim da negde na forumu imate moju natalnu kartu. Dosta teskih aspekata, sto sam i sama vremenom osetila. Ipak bih volela da znam, da li to nosenje kristala zaista moze da pomogne i uopste, da li zamena energija moze da bude od koristi?

Da, to što ti ništa konkretnije nije rekla jeste problem. Recimo, odeš kod lekara i on ti bez objašnjenja i naravoučenija nešto šturo kaže i da ti neki lek. Možda će ti biti bolje ali postoji velika verovatnoća da napraviš istu grešku i da se na sličan način ponovo razboliš jer neznaš uzrok tome. Ili, sa autom ti nešto nije u redu, mjstor ti ga popravi bez objašnjavanja uzroka problema i ti ćeš najverovatnije praviti iste greške jer ti nije objašnjeno kako da dalje upravljaš autom. Slično je i sa našim telom, ako neznamo uzroke problema teško ćemo se iz nekih situacija izvući pa je zato potrebno znati zašto smo došli u određenu situaciju da bi je prevazišli.

Tvoja natalna karta:

Moja karma i drugi brak 2mrfg3t

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Re: Moja karma i drugi brak

Počalji  jovanas Pet Dec 16, 2016 10:30 am

Koliko sam ja, kao laik, videla, ima dosta teskih aspekata, narocito mi je Mesec ugrozen.
Istina je da sam nervozna, da patim od nesanice, impulsivno reagujem, sve ono sto pise za kvadrat Neptun-Mesec i ostale muke vezane za ostale aspekte, su prisutni u mom zivotu a da nisam znala da se vide u horoskopu.
Zanima me sta bi u mom slucaju znacila zamena energija, odnosno nosenje dragog kamenja, to bi neutralisalo te lose aspekte valjda ili ih realizovalo kroz druga desavanja?
Osim toga, gledala sam svoj solar, MC mi pada u 7 kucu, cini mi se da ima pokazatelja drugog braka, no ono sto sam cula je da ja ne mogu da vidim svog "buduceg" zbog Neptuna i te lose karme. Osecam se dosta lose zbog toga sto sam cula. Zato sam htela da cujem jos necije misljenje.

jovanas

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Re: Moja karma i drugi brak

Počalji  logos Pet Dec 16, 2016 4:32 pm

jovanas ::Zanima me sta bi u mom slucaju znacila zamena energija, odnosno nosenje dragog kamenja, to bi neutralisalo te lose aspekte valjda ili ih realizovalo kroz druga desavanja?
... no ono sto sam cula je da ja ne mogu da vidim svog "buduceg" zbog Neptuna i te lose karme. Osecam se dosta lose zbog toga sto sam cula.
Jeste profesionalac i preporucila je nosenje poludragog kamenja. Medjutim nista konkretnije mi nije rekla.

I dalje mislim da to što ti ništa konkretnije nije rekla jeste tebi problem jer ga njeno tumačenje i tvoje ne prihvatanje takvog tumačenja dodatno komplikuje. Obzirom da profesionalci znaju da svoja tumačenja dobro naplate, kao i kod svake kupovine ili plaćanja usluga, imaš pravo dodatnog objašnjenja, tj. reklamacije ako sumnjaš u kvalitet usluge ili proizvoda. Imaš na to pravo pa ga iskoristi. Ona je profesionalac pa to njoj neće bitii problem.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Re: Moja karma i drugi brak

Počalji  jovanas Pon Dec 19, 2016 10:21 am

Ne radi se o tome da ja ne prihvatam njeno tumacenje, nego o tome da zelim da cujem jos necije misljenje, da li "radi" zamena energija, tj da li vredi da nosim te kristale. Bila bih zahvalna ako bi neko prokomentarisao.
Npr ja vidim da mi je Me ugrozen. Da li bi nosenje npr Mesecevog kamena "popravilo" opterecenje koje moj Mesec trpi?

jovanas

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Moja karma i drugi brak Empty Re: Moja karma i drugi brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu