Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

slaganje

2 posters

Ići dole

slaganje Empty slaganje

Počalji  Moonchild Ned Jan 29, 2017 4:39 pm

Da li bi neko mogao da mi kaze nesto malo o mom potencijalnom ljubavnom slaganju sa osobom koja ima:

-Su u Strelcu, Mo u Skorpiji, Veneru u Skorpiji
-Imamo konjunkciju njegovog Su i mog Mo, kao i moje Su sekstil njegov Mo
-Su su nam u kvadratu
-Saturn kvadrat Venera
-Moja Venera i Mars  u njegovoj 9. kuci

Kakve su odlike ovih aspekata?

Ne mora i ne moze precizno znam, ako su potrebni jos neki podaci napisacu.....Moji podaci 03.09.1992 Novi Sad 23:20, Podaci druge osobe 06.12.1988 Becej 07:40
Pa na osnovu natalnih kako bi neko procenio potencijal ovog odnosa...
Generalno Strelac i Devica ne idu bas zajedno, pa bih volela da cujem neka iskustva....Please ako neko moze nesto reci Smile confused Smile I love you

Moonchild

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

slaganje Empty Re: slaganje

Počalji  logos Sre Feb 15, 2017 4:26 pm

Moonchild ::Moji podaci 03.09.1992 Novi Sad 23:20, Podaci druge osobe 06.12.1988 Becej 07:40
Pa na osnovu natalnih kako bi neko procenio potencijal ovog odnosa...
Generalno Strelac i Devica ne idu bas zajedno, pa bih volela da cujem neka iskustva....Please ako neko moze nesto reci.

slaganje 2kiqtv

U tvojoj karti 9 planeta je zapadno od ose IC/MC što može ukazivati na veliku posvećenost drugima a kod partnera je suprotno, 9 planeta je istočno od ose IC/MC šo ukazuje, uglavnom, na veliku posvećenost sebi.
Ova karta ukazuje da sem emotivne veze sve drugo je pod znakom pitanja. Konkretno, njegov Mesec je u sekstilu sa tvojim Suncem i njegovo Sunce je na tvom Mesecu a to ukazuje na emocije jednog prema drugom. Sunca su vam u neugodnom kvadratu što može ukazivati na sklonost ka ispoljavanju negativne energije jednog prema drugom sa mogućnošću da se u sukobu koristi fizička energija. Njegova I (osoba) i tvoja VII (partneri, brak) i VIII kuća (telesni kontakti) su opterećene negativnom energijom njegovog Saturna (teškoće problemi, barijere, hladnoća), Urana (prekidi, svađe, nekotrolisano) i Neptuna (laži, prevare, zablude, ćutanje, skrivanje) i tvog Urana i Neptuna što bi moglo da se prevaziđe samo ako ste umetničke duše ili medicinske struke (Neptun), tehničke profesije (Uran) ili ako se oboje bavite astrologijom (Uran) uz obavezno maksimano uvažavanje ličnih sloboda (Uran).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu