Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav

2 posters

Ići dole

Ljubav Empty Ljubav

Počalji  mima1984 Pet Feb 24, 2017 11:01 pm

Rodjena sam 11.03.1984.,23:50,Beograd.ocajna sam kad je u pitanju moj emotivni zivot.do pre dve godine sam zaista uvek bila emotivno ispunjena,ali onda su usledila razocarenja,tezak raskid,da bih se pre par meseci zaljubila u kolegu sa posla koji je zauzet,mada sam sigurna da i on ima emocije.interesuje me da li ce se nesto pozitivno desiti na ljubavnom planu u skorije vreme?plasi me pomisao da sam zagazila u tridesete a da nikad necu imati porodicu

mima1984

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav Empty Re: Ljubav

Počalji  logos Sre Mar 01, 2017 10:03 pm

mima1984 ::Rodjena sam 11.03.1984.,23:50,Beograd.ocajna sam kad je u pitanju moj emotivni zivot.do pre dve godine sam zaista uvek bila emotivno ispunjena,ali onda su usledila razocarenja,tezak raskid,da bih se pre par meseci zaljubila u kolegu sa posla koji je zauzet,mada sam sigurna da i on ima emocije.interesuje me da li ce se nesto pozitivno desiti na ljubavnom planu u skorije vreme?plasi me pomisao da sam zagazila u tridesete a da nikad necu imati porodicu

Ljubav 6jfxpg

V kuća (ljubav, zabavljanje) obuhvata dva znaka, Ovna i Bika, pa zato ima dva vladara, Marsa (aktivnost, muškarac, telesni kontakt) i Veneru (ljubav, sklad, lepota, prijatnost). Mars je u XII kući (skrivanje, tajno, nejasno, laž) u znaku Škorpije (u sedištu) i u aspektu kvadrata (nepovoljan aspekt) sa Venerom koja je u III kući (komuniciranje) u znaku Vodolije (naglo, prekid, svađa, impulsivno, hirovito, slobodno, iznenada) što može ukazivati na ljubavne probleme obično zbog problema u komuniciranju i nedostatka iskrenosti koji mogu dovesti do svađa i raskida. Inače, zbog velikog trigona koga čine Venera (ljubav, uživanje), Mesec (emocije, duša, psiha) i Pluton (stradanje i regeneracija) osoba teži ljubavnom ispunjenju i bez toga teško funkcioniše jer na takav način neutrališe negativnu energiju kvadrata Meseca i Sunca (osoba, život, imunitet) i opozicije (loš aspekt) Meseca i Jupitera (optimizam, stavovi, vera) koji je u padu (loša pozicija) u znaku Jarca (teškoće, problemi, teskoba, pesimizam) a koji vlada Asc (osoba) kao i negativnu energiju inkonjunkcije (velika prilagođavanja) Meseca i Asc.


Krajem 2014. godine je tranzitni Saturn bio u XII kući na natalnom Marsu čime je aktivirao pomenuti nepovoljni natalni kvadrat Marsa i Venere, tranzitni Pluton je bio na natalnom Jupiteru u znaku Jarca, tranzitni Jupiter je bio u opoziciji sa natalnom Venerom, u kvadratu sa natalnim Marsom i Saturnom iz XII kuće i u inkonjunkciji sa Suncem i Merkurom iz znaka Riba iz V kuće. Tada je natalna Venera prelazila preko natalnog Urana iz I kuće a odmah zatim je to činilo i tranzitno Sunce. Sve ovo je uglavnom ukazivalo na ljubavne teškoće koje su uveliko uticale na gubitak preko potrebnog optimizma što je rezultiralo dramatičnim prekidom veze. Inače, do jula meseca ove godine je povoljan astrološki period za ljubavne kontakte sa partnerom jer će Mesec, Mars, Venera i Merkur tranzitirati prvo V kuću (ljubav) a nešto kasnije i VII kuću (partneri, partnerski odnosi), prvo će svi oni biti u povoljnom aspektu sekstila a kasnije i trigona sa natalnom Venerom. Tranzitni Uran (sloboda, novo) je u V kući što može ukazivati na iznenadni i spontani kontakt sa osobom kojoj je važna sloboda i koja je možda bila u nekoj vezi tako da se vredi potruditi jer Uran pri kraju V kuće ulazi u skladan trigon sa natalnim Jupiterom (vladar Asc, telesno uvećanje) što može ponekad ukazivati na iznenadnu trudnoću (V kuća – prva trudnoća).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav Empty Re: Ljubav

Počalji  mima1984 Sre Mar 01, 2017 10:42 pm

hvala puno na tumacenju. Smile ako mogu samo jos da pitam ima li mogucnosti za brak u narednih par godina?i da li bih uopste mogla imati skladan brak s obzirom na ne bas sjajne natalne aspekte za ljubav?

mima1984

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav Empty Re: Ljubav

Počalji  logos Čet Mar 02, 2017 1:51 am

mima1984 ::hvala puno na tumacenju. Smile ako mogu samo jos da pitam ima li mogucnosti za brak u narednih par godina?i da li bih uopste mogla imati skladan brak s obzirom na ne bas sjajne natalne aspekte za ljubav?

Astrološki povoljan period za brak je polovina septembra 2018. godine kada tranzitno Sunce (osoba) i Merkur (vladar VII kuće braka) budu prelazili preko MC (status) i malo zatim budu ušli u znaka Vage (brak) a tranzitni Jupiter iz XII kuće bude prvo pravio povoljan trigon sa natalnom konjunkcijom Merkura i Sunca sa vrha IV kuće (dom, porodica) a nešto kasnije prelazio preko natalnog Marsa (vladar V kuće ljubavi i prve trudnoće), malo zatim prelazio preko Asc (osoba) i bio pozicioniran u I kući i u znaku Strelca (u svom sedištu) što je izuzetno povoljna astrološka pozicija i za samu trudnoću. Generalno, nisu loše astrološke predispozicije za brak. Dodao bih da si, obzirom na 8 planeta na "istoku" (levo od ose IC/MC), više okrenuta sebi a manje drugima (i partnerima) pa bi bilo dobro da se to počne menjati jer svako zaslužuje pažnju, pogotovo bračni partneri.

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav Empty Re: Ljubav

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu