Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu

2 posters

Ići dole

velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu Empty velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu

Počalji  mišica Pon Mar 13, 2017 9:57 pm

Pozdrav svima... Pokušat ću biti kratka, već mjesecima čekam odluku vezanu uz posao, radim zahtjevan i dobro plaćen posao, ali se osjećam pomalo zasićenom. Ipak, nisam do kraja riješila da želim odustati i zapravo ne znam hoće li to ovisiti o mojoj želji ili spletu svakakvih okolnosti. U međuvremenu, moj dečko je otišao raditi u inozemstvo, vjerujem privremeno, ali mnogi odu privremeno i nikad se do kraja ne vrate. Razmišljam čak i o preseljenju u državu u kojoj je on. Imam odraslu djecu, ali ne bih htjela sjediti doma i čekati muža. Što mi se savjetuje? Bila bih zahvalna za odgovor. Rođena sam 17. 08. 1968. u Bruchsalu, Njemačka, u 9.05 ujutro. Puno hvala unaprijed...

Here is the Astro Chart you requested:



velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu 2457827159162



mišica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu Empty Re: velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu

Počalji  logos Čet Mar 16, 2017 2:55 pm

mišica ::Pozdrav svima... Pokušat ću biti kratka, već mjesecima čekam odluku vezanu uz posao, radim zahtjevan i dobro plaćen posao, ali se osjećam pomalo zasićenom. Ipak, nisam do kraja riješila da želim odustati i zapravo ne znam hoće li to ovisiti o mojoj želji ili spletu svakakvih okolnosti. U međuvremenu, moj dečko je otišao raditi u inozemstvo, vjerujem privremeno, ali mnogi odu privremeno i nikad se do kraja ne vrate. Razmišljam čak i o preseljenju u državu u kojoj je on. Imam odraslu djecu, ali ne bih htjela sjediti doma i čekati muža. Što mi se savjetuje? Bila bih zahvalna za odgovor. Rođena sam 17. 08. 1968. u Bruchsalu, Njemačka, u 9.05 ujutro. Puno hvala unaprijed...

Šta i gde radiš "zahtjevan i dobro plaćen posao"? Da li radiš u struci? Od koga "već mjesecima čekaš odluku vezanu uz posao" i kakav bi to bio posao? Imaš dvoje odrasle dece pa bi bilo dobro znati da li si bila u nekoj bračnoj zajednici i kakav ti je trenutni status po tom pitanju? Pominješ dečka koji radi u inostranstvu a neznamo koja je zemlja u pitanju, šta tamo radi "privremeno"? Bitno je znati to jer "razmišljaš o preseljenju u državu u kojoj je on" i "ne bi htjela sjediti doma i čekati muža" (možda ponovni brak).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu