Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta ste noćas sanjali?

+20
natasa.petrovic89
Natasha-77
malkav
Dunja
lado06
Blizanac
elaelena
Milica
Tajna
nolita
danijela
165
ivana..mansonxD
vedrana
smesko
Snezana
joki22
Astrotanja
David
Čarobnica
24 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Snezana Čet Jul 02, 2009 12:00 am

Čarobnica ::Ja sanjah prošle noći radnju punu cipela:)

oceš da putuješ Carobnice? Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Čarobnica Sre Jul 22, 2009 11:12 am

Snezana ::

oceš da putuješ Carobnice? Smile

Ja bih, ali sve nešto kratko što pokazuje i tranzit Ju0Ne kroz 3.kuću u trigonu s Marsom...pa su to kratka putovanja i vremenski i u kilometrima...zato toliko cipela:)

Nego, dok su noćas Azijati gledali pomračenje Sunca, ja sanjah mrak, bilo je nekih dešavanja u snu ali ja ne mogu da se setim radnje već samo da je bio mračan...inače zadnjih meseci su mi snovi jasni, bistri, tačno znam šta sam sanjala...prošle noći pomračina, noćas mrak affraid
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Snezana Sre Jul 22, 2009 11:20 am

I na avataru ti pomračina, razbistriće se:)), na temi Solarna eklipsa postavila sam tekst pa studiraj šta ti to ova donosi:)
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Čarobnica Sre Jul 22, 2009 4:16 pm

Snezana ::I na avataru ti pomračina, razbistriće se:)), na temi Solarna eklipsa postavila sam tekst pa studiraj šta ti to ova donosi:)

Videla sam hvala...pisaću tamo... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  165 Sub Jul 25, 2009 12:24 pm

opet svog oca... al ovog puta ništa uznemirujuće.
i otpadale su mi trepavice. lol!

165

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  danijela Sub Avg 01, 2009 11:10 am

Sanjala sam da sam trudna?,sto bi to moglo značiti??
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  nolita Sub Avg 01, 2009 12:39 pm

sto si tocno sanjala?
ja sam cesto sanjala da sam trudna, ili da imam malu bebu,vecinom je to bio dobar znak, no ovisi sto si tocno sanjala Wink
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  danijela Sub Avg 01, 2009 1:27 pm

sanjam kako sam trudna, i to dvije noći za redom,sve ostalo mi je mutno i nesjećam se detalja,čitala sam u sanjarici da to znači sreća i ispunjenje zelja.
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  165 Pet Avg 14, 2009 3:38 pm

bila sam zagrljena s nekom osobom suprotnog spola.
u snu mi je to bio dečko, ali zapravo ga nikada nisam vidjela i ne sjećam se lica.
u sanjarici piše da je grliti osobu suprotnog spola predznak velike sreće. Smile

i ja sam njega ljubila u rame. jel to isto nešto znači?
ako da, što? Smile

165

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  joki22 Sre Avg 19, 2009 2:43 pm

Ja sanjala nocas tatu i vozim auto, inace nemam polozenu voznju i nikad nisam vozila kola. Sta mislite da li je to mozda znak da polazem voznju? Da li cu ja ikada voziti kola?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Tajna Sre Avg 19, 2009 4:21 pm

joki22 ::Ja sanjala nocas tatu i vozim auto, inace nemam polozenu voznju i nikad nisam vozila kola. Sta mislite da li je to mozda znak da polazem voznju? Da li cu ja ikada voziti kola?

Voziti u snu opisuje neki poslovni projekat, kada ti vozis ti si u kontroli razvoja situacije, ako si vozena predstavlja nemogucnost da kontrolises sitaciju. Cak i ako nije posao moze biti neka odluka koju trba da doneses i trabas se osloniti na svoje razmisljanje.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Snezana Sre Avg 19, 2009 9:02 pm

Da se vozim pored odličnog vozača u veoma brzom automobilu i oslanjam na njegovu aktn tašnu, koja je između nas.

Poslom okupiran čovek. Koliko ne mogu da utičem na tok događaja, govori i to što on sve vreme priča putem mobilnog telefona i to na nemačkom, koji ja ni stvarnosti a ni u snu ne znam. Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Tajna Sre Avg 19, 2009 9:31 pm

Snezana ::Da se vozim pored odličnog vozača u veoma brzom automobilu i oslanjam na njegovu aktn tašnu, koja je između nas.

Poslom okupiran čovek. Koliko ne mogu da utičem na tok događaja, govori i to što on sve vreme priča putem mobilnog telefona i to na nemačkom, koji ja ni stvarnosti a ni u snu ne znam. Smile

Vazno je da se setis kakav si osecaj imala u odnosu na tog coveka da bi odredila na sta se odnosi. Da li si se plasila brzih kola? Da li si znala gde ides?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Snezana Sre Avg 19, 2009 9:53 pm

Tajna ::
Snezana ::Da se vozim pored odličnog vozača u veoma brzom automobilu i oslanjam na njegovu aktn tašnu, koja je između nas.

Poslom okupiran čovek. Koliko ne mogu da utičem na tok događaja, govori i to što on sve vreme priča putem mobilnog telefona i to na nemačkom, koji ja ni stvarnosti a ni u snu ne znam. Smile

Vazno je da se setis kakav si osecaj imala u odnosu na tog coveka da bi odredila na sta se odnosi. Da li si se plasila brzih kola? Da li si znala gde ides?

vrlo sam se lepo osećala, ni najmanje se nisam plašila te vožnje, uživala sam, nisam znala gde idem ali je postojalo puno poverenje i čak znanje da ne treba ni da pitam ništa , ono potpuno prepuštanje u smislu ima vremena za objašnjenja sada je posao najvažniji. Postojalo je i osećanje da nije bitno znati gde idem, samo bi me uznemiravalo bilo kakvo "čačkanje" na tu temu.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Tajna Sre Avg 19, 2009 9:57 pm

Snezana ::
vrlo sam se lepo osećala, ni najmanje se nisam plašila te vožnje, uživala sam, nisam znala gde idem ali je postojalo puno poverenje i čak znanje da ne treba ni da pitam ništa , ono potpuno prepuštanje u smislu ima vremena za objašnjenja sada je posao najvažniji. Postojalo je i osećanje da nije bitno znati gde idem, samo bi me uznemiravalo bilo kakvo "čačkanje" na tu temu.

To je super, znaci uci ces u nesto nepoznato i to ce ti vrlo prijati. Dalje ce znati koliki znacaj ima jer je jednak utisku koji ti je san ostavio, pa ako je jedan od onih sto ti se ceo dan vrzma po glavi i ne mozes ga se otresti, bice nesto bitno. Ukoliko je obican san, svakodnevni, nista znacajno, takav ce i efekat na tvoj zivot imati...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Snezana Sre Avg 19, 2009 10:00 pm

[quote="Tajna"]
Snezana ::

To je super, znaci uci ces u nesto nepoznato i to ce ti vrlo prijati. Dalje ce znati koliki znacaj ima jer je jednak utisku koji ti je san ostavio, pa ako je jedan od onih sto ti se ceo dan vrzma po glavi i ne mozes ga se otresti, bice nesto bitno. Ukoliko je obican san, svakodnevni, nista znacajno, takav ce i efekat na tvoj zivot imati...

razlikujem snove u tom smislu, bitno-nebitno, jedino po nekad dok čekam rezultate pomislim da me moj Ne možda zavarao Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  ivana..mansonxD Ned Okt 11, 2009 2:27 pm

Ovo sam odavno sanjala ali mi se komp pokvario pa nisam mogla da dolazim na forum Sad ..
Sanjala sam da se setam sa najboljom drugaricom negde na plazi i da mi ona pokazuje svoje knjige ... (ona inace stalno cita knjige Very Happy) i onda sam ja videla da ima "Satanisticku bibliju" (u posledje vreme sam propterecena razmisljanjem o religijama Very Happy ) pa sam joj trazila da mi je da da procitam .. i ja sam citala i onda sam iza neke stene videla nekog andjela koji je okrenuo palac na dole Very Happy ... i kad sam to videla pocela sam da bacam neke cigare koje su bile pored mene .. msm taj andjeo je bio siv i imao je neku cudnu facu ...
\Moze li neko da protumaci ovaj san .. Hvala unapred :**

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Milica Pon Okt 12, 2009 2:07 pm

Noćas nisam ništa sanjala, bar se ne sećam. Bila sam na svadbi juče ceo dan i toliko sam se vratila umorna, a kad sam jako umorna uglavom se ne sećam sanjanog.
Na fakultetu su nas učili da čovek obavezno sanja svaku noć, ali da se ne seća uvek šta sanja.
To su zaključili na osnovu moždane aktivnosti koju su snimali u toku spavanja.

Ali zato preksinoć sam sanjala cipele, mnoooogo pari cipela, novih, čistih, kako ih gledam u prodavnici.

Uvek mi to znači slaganje i vezi, sreću, lep period....a kad sanjam kaljave cipele- 100% sledi razilazak.
A kako je meni Uran zaposeo 5. kuću znajte da obično san bude jedina najava kraja ljubavne idile.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  elaelena Pon Okt 12, 2009 5:53 pm

pre par dana hvala bogu posle duzeg vremena nesto normalno da sanjam Very Happy Very Happy (saturn mi trenutno tranzitira dvanaestom ne znam da li je do njega ali u poslednje vreme bas cesto sanjam gluposti).sanjala sam pilice.ne znam sta bi to moglo da znaci?
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Blizanac Čet Okt 15, 2009 11:57 pm

Sanjao sam OCA... =) alien alien
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Blizanac Čet Okt 15, 2009 11:58 pm

To je neko kao veselje ili tako neshtoo..
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  joki22 Pon Okt 19, 2009 10:02 am

Ja sanjala subotu na nedelju mamu, brata, Svetu Petku i broj 7. Sta li to znaci?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  lado06 Pon Jul 12, 2010 9:36 pm

Ne mogu da se setim svih detalja ali ono sto sam upamtila cu prepricati.

Sanjala sam mirno vestacko jezero.Blizu neka betonska brana,Voda zelena ali prljava.Sedela sam *obali* koja je bila sva od betona.Posmatrala sam neke ljude koji su pricali.Odjednom u vodi je lep,sjajne braon dlake,krupnih ociju....KONJ.
Iz daljine cujem neki pucanj i neko komesanje...
Odjednom pored mene se stvori ranjeni konj.Bio je smrtno ranjen.Glavu je stavio pored mene a njegove krupne oci su me gledale....
Bila sam uplasena jer nisam odmah shvatila da je povredjen.
Miilovala sam mu glavu i u sebi se molila da ova divna zivotinja ne umre.

Nije mi jasno sta predstavlja konj?
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Dunja Pon Jul 12, 2010 11:46 pm

sanjala sam pre neku noc,pred svetog Jovana,da idem sa roditeljima negde...treba da kupimo kartu za negde , ne znamo za gde...i ja odjednom dolazim pred dve devojke,a roditelji mi se gube...odlaze ispred mene a one me zaustavljaju i kazu-kupi kartu! ja kazem da sam sa roditeljima i da su otisli,a ja nisam sigurna da li za to treba da kupimo kartu..one me ipak nagovaraju i daju i kartu,bez obzira sto ja kazem da je novac kod roditelja,i dovodi me do jednog kruga na zemlji,kao sahta i uzima me za ruke i kaze-zazmuri!! i odjednom,taj krug polazi na dole u zemlju!nenoprmalnom brzinom...i ja je shvatam da me vodi u smrt,u nesto skroz drugacije i pitam je da li cu da vidim ceo svoj zivot pred ocima??? ona mi kaze -da! medjutim, meni se to ne desava! ja samo jednom momentu dozivljavam nenormalno prijatan oseca * kao kad ti mrdne nesto u stomku* i ona mi odjednom kaze-vracamo se nazad! kad smo dose ponovo na vrh-pita me : jel ti bilo lepo?

mislim da cu da se secam ovog sna vecito!!
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  joki22 Pon Sep 20, 2010 10:21 am

Noćima imam košmare, dva puta u poslednje vreme sanjam da sam trudna. Šta li to znači?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta ste noćas sanjali? - Page 2 Empty Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu