Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brak

+6
yana147
Just Smile
sarita1234
logos
Naja
mucisimo
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Brak Empty Brak

Počalji  mucisimo Pet Feb 09, 2018 9:16 am

Poštovani Logos, može li tumačenje za mene, hoće li doći do braka, opis bračnog partnera? Nisam imala brak... Hvala!
https://2img.net/h/oi63.tinypic.com/2r6n03r.jpg

mucisimo

Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Sub Feb 10, 2018 4:10 pm

Postovani, moze li tumacenje i za mene. U dugom sam braku i vec zadnjih par godina osjecam nezadovoljstvo. Krajem godine dala sam otkaz i trenutno ne radim. Muz se brine za djecu i mene. S druge strane, on sad ima problema na poslu i sve je vrlo neizvjesno. Zanima me da li cemo ostati u braku ili ne.. jer osjecam da je i on nezadovoljan. Izmislja stalno samo da je sto vise odsutan. Kad je doma cesto se svadjamo.
P.s. prvi puta sam na formumu pa me ne znam.dali se podaci o rodj. Ostavljaju javno.
Unaprijed zahvaljujem

Moj datum - 01.09.1975 (06:37h), Njegov datum 21.10.1975 (03:15h)

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Sub Feb 10, 2018 11:19 pm

Naja ::Postovani, moze li tumacenje i za mene. U dugom sam braku i vec zadnjih par godina osjecam nezadovoljstvo. Krajem godine dala sam otkaz i trenutno ne radim. Muz se brine za djecu i mene. S druge strane, on sad ima problema na poslu i sve je  vrlo neizvjesno. Zanima me da li cemo ostati u braku ili ne.. jer osjecam da je i on nezadovoljan. Izmislja stalno samo da je sto vise odsutan. Kad je doma cesto se svadjamo.
P.s. prvi puta sam na formumu pa me ne znam.dali se podaci o rodj. Ostavljaju javno.
Unaprijed zahvaljujem

Moj datum - 01.09.1975 (06:37h), Njegov datum 21.10.1975 (03:15h)

Potrebna su mesta rođenja.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Ned Feb 11, 2018 10:33 pm

Postovana, malo citam i primjetila sam u jednom odgovoru da je osnovno pravilo da se priloze natalne karte. Ja ih nisam prilozila jer sam malo nespretna jer sam prvi puta na forumu. Pa me zanima da li za vas odgovor je potrebno priloziti ili mozete analizirati i na temelju podataka rodjenja?
Hvala unaprijed!

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  sarita1234 Sre Feb 14, 2018 1:24 pm

.


Poslednji izmenio sarita1234 dana Sre Feb 14, 2018 1:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

sarita1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty ..

Počalji  sarita1234 Sre Feb 14, 2018 1:27 pm

Poštovani,
Astrolozi su mi govorili da imam probleme sa muskarcima, da necu imati nekih momaka, te da cemo se muz i ja stalno svadjati, da ce on biti neko vrlo obrazovan, a jako nagao i svadljiv. Mozete li molim vas da pogledate polja ljubavi i braka i da mi kazete svoje vidjenje i je li sve tako crno Very Happy . Hvala! SmileBrak 20171210

sarita1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Čet Feb 22, 2018 7:02 pm

Mozete molim vas obrisati moj post. Posto mi ocito necete odgovoriti a ne zelim da ostane javan. Hvala.

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Pon Feb 26, 2018 11:22 am

Naja ::Postovani, moze li tumacenje i za mene. U dugom sam braku i vec zadnjih par godina osjecam nezadovoljstvo. Krajem godine dala sam otkaz i trenutno ne radim. Muz se brine za djecu i mene. S druge strane, on sad ima problema na poslu i sve je  vrlo neizvjesno. Zanima me da li cemo ostati u braku ili ne.. jer osjecam da je i on nezadovoljan. Izmislja stalno samo da je sto vise odsutan. Kad je doma cesto se svadjamo.
P.s. prvi puta sam na formumu pa me ne znam.dali se podaci o rodj. Ostavljaju javno.
Unaprijed zahvaljujem

Moj datum - 01.09.1975 (06:37h), Njegov datum 21.10.1975 (03:15h)

Obzirom da se skoro svi potpisuju raznim izmišljenim imenima niko nikog ne poznaje pa nema razloga ga se brineš zbog podataka potrebnih za izradu natalne karte. Može i u prilogu natalna karta ali, često se na njoj kriju podaci, nije dobro da se naročito bez mesta rođenja analizira samo na osnovu priložene karte. Podaci su potrebni za detaljnu i dinamičku analizu.

Brak 3Hsxpmx

Karakteristično je kod vas da ste rođeni u razmaku od nepunih dva meseca, da imate sem Sunca i Meseca sve planete na približno istim pozicijama i da su vam ascendenti na rastojanju od jednog stepena. Oboje imate po 8 planeta "na istoku" (levo od ose IC/MC) kao što se vidi u priloženoj sinastrijskoj karti. Samo na osnovu toga se mogu pretpostaviti vaši karakteristični problemi koje uzrokuju slične pozicije mnogih planeta i velika okrenutost sebi a manje drugima u koje spadaju i partneri pa je potrebno više pažnje posvećivati drugima. Ascendenti u analitičnoj i previše brižnoj Devici znaju ukazivati na previše nepotrebnih detaljisanja gde osoba često "od drveta ne vidi šumu". Obzirom da ti je Sunce u Devici i u XII kući (nesvesno) morala bi obratiti više pažnje tome jer to može drugu stranu ponekad da iritira iako ti to ponekad nesvesno činiš. Karakteristično je da su vam vrhovi VII kuća (partneri, partnerska zajednica) u znaku Riba pa ste vi jedno drugom u partnerskoj zajednici velika nepoznanica pogotovo što vladar Neptun oboma u III kući komunikacija.

Brak PnXNxEs

Pre dve godine, kada je nastalo nezadovoljstvo, tranzitni Neptun (psiha) je iz VI kuće (zdravlje, akutni problemi) i 7° (stepen VII kuće – parnerski odnosi) znaka Riba (psiha) je bio u opoziciji (nepovoljan aspekt) sa natalnim Suncem (osoba, zdravlje, imunitet) iz XII kuće (psiha) i znaka Device (prevelika brižnost, detaljisanje, sitničavost), Sunce, Mesec (psiha, duša, emocije) i Merkur (vladar Asc – osoba) iz znaka Jarca (teškoće, problemi, prepreke, depresivnost) su bili tranzitno u opoziciji sa loše pozicioniranim (u izgonu) Saturnom (teškoće, problemi, prepreke, depresivnost), tranzitni Saturn i Venera (drugi vladar I kuće – osoba) su bili na natalnom Neptunu iz III kuće (komuniciranje) i time aktivirali natalni promenljivi T-kvadrat u čiji sastav ulaze Neptun, Mars i Sunce kao njegova fokusna tačka u koju se sliva negativna energija opozicije Neptuna i Marsa a tranzitni Jupiter (uvećanje) je sa Asc bio u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa svojim natalom sa kojim je tranzitni Uran (prekidi, svađe, rastave, slobode, impulsivno, sloboda) sa kraja VII kuće (partnerski odnos) stupao u konjunkciju. Sve ovo je zajedno ukazivalo na nezadovoljstvo prvo sobom a onda i odnosom sa partnerom. VI kuća (posao) počinje u znaku Vodolije (prekidi) i većim delom je u znaku Riba (gugitak, nestajanje) a tranzitni Uran u zanaku Ovna (rad) ukazuju na prekid u radu a da sumnjaš da suprug izmišlja razloge da bude odsutan ukazuje tranzitni Neptun (laž, izmišljanje) kao vladar VII kuće u tvojoj VI kući u znaku Riba  a na svađanje, tranzitni Uran na natalnom Jupiteru u znaku Ovna (ratobornost, energičnost, reakcija na “prvu loptu”) koji je tradicionalni vladar Riba.

Da li ćete opstati u braku zavisi samo od vas, da li želite biti tolerantni i prilagodljivi. Previše ste astrološki slični pa vam je potrebno više obostranog razumevanja. Tranzitni Uran (svađe) više nije u VII kući braka ali ulazi u opoziciju sa svojim natalom iz II kuće novca i vrednosti pa bi vredelo još neko vreme biti strpljiv i tolerantan i pronaći neki drugi i kvlitetniji posao (“strpljen – spasen”, “na muci se poznaju junaci”).


Poslednji put izmenio logos dana Sre Mar 14, 2018 11:50 am, izmenio ukupno 2 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Pon Feb 26, 2018 8:32 pm

Postovana Tanja!
Puno vam hvala na odgovoru. Tocno ste nas opisali. Koliko sam shvatila tranzitni Uran vise nije u polju braka pa bi na tom polju trebalo biti bolje?

Jos jednom veliko hvala i lijepi pozdrav iz prehladnog Zg-a..

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Pon Feb 26, 2018 8:44 pm

Naja ::Postovana Tanja!
Puno vam hvala na odgovoru. Tocno ste nas opisali. Koliko sam shvatila tranzitni Uran vise nije u polju braka pa bi na tom polju trebalo biti bolje?

Jos jednom veliko hvala i lijepi pozdrav iz prehladnog Zg-a..
.

Da, donekle ce vam biti lakse ali uz oprez jos neko vreme. Ipak se zovem drugacije i to stoji u zaglavlju svakog posta.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Pon Feb 26, 2018 10:07 pm

Ajme! Moja isprika Logos. Nadsm se da necete zamjeriti.
Hvala jos jednom i lijepi pozdrav!

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Pon Feb 26, 2018 10:21 pm

A i sumljam da ima drugu. Zato se i pitam da li ce nas brak opstati. Gotovo sam sigurna da to traje barem godinu dana. Mozda i dulje. Stalno bjezi iz kuce.Ne znam..

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Uto Feb 27, 2018 3:19 pm

Naja ::A i sumljam da ima drugu. Zato se i pitam da li ce nas brak opstati. Gotovo sam sigurna da to traje barem godinu dana. Mozda i dulje. Stalno bjezi iz kuce.Ne znam..

Pošto su vam slični horoskopi, VII kuće (partner) su u znaku Riba (tajne, neverice, sumnje) a Neptun je kod oboje u III kući (komuniciranje), oboje sumnjate, ne verujete u reči onog drugog i predstavljate tajne jedno drugom a kako je u tvojoj karti Neptun u neugodnom kvadratu sa Suncem, to je kod tebe to malo više izraženo a tvoja konstatacija"...osjecam da je i on nezadovoljan. Izmislja stalno samo da je sto vise odsutan. Kad je doma cesto se svadjamo." ukazuje više da on slično oseća i razmišlja i da odlascima od kuće izbegava svađe koje nikud ne vode. Sa malo više taktike i lukavstva pokušaj da ga zadržiš kod kuće, da se kroz razgovore više otvorite jedno prema drugom, umesto što ga svađama na neki način juriš iz nje. Razlog više neka vam budu deca i briga o njima. Ovako oboje lako možete da se zainteresujete za drugu osobu tražeći ono što je u vašoj vezi izgubljeno ili čega nije ni bilo. Uostalom, zašto ga otvoreno ne pitaš? Iskrenost je jedna od osnova svakog odnosa pogotovo bračnog.

Brak 1c03LkY

Mada… U njegovom horoskopu prvi vladar V kuće (ljubav, zabavljanje, razonoda, rekreacija) je hladni, teški i surovi Saturn koji je u padu (nepovoljan položaj) u XI kući (prijatelji, društva) u znaku Lava (važnost, uživanje, razonoda, zabavljanje) a drugi je egzaltirani (povoljan položaj) Uran (nervoza, svađe, prekidi, prijateljstva, druženja, slobode u ponašanju pa i u vezama) koji je i prvi vladar VI kuće (posao), pozicioniran je u II kući (novac, vrednosti) u znaku Škorpije (ljubomora, strast, telesni kontakti), u konjunkciji je sa Suncem (osoba) iz znaka Vage (nesigurnost, neodređenost, kolebljivost, brak, partner) i u kvadratu (težak aspekt) sa pomenutim Saturnom. On ljubavi pristupa racionalno (Saturn), impulsivno i sklon je konfliktima (Uran), strastven i nepostojan (Uran u Škorpiji) i ima velike poteškoće i oscilacije sa novcem (Uran u II kući u kvadratu sa Saturnom). Uran u kvadratu sa Saturnom koji je u trigonu sa Neptunom može ukazivati na emotivnu aferu sa starom vezom koju krije ali i na probleme u vezi neke kocke ili igre na sreću (Sunce u opoziciji sa Jupiterom koji je u trigonu sa Neptunom iz znaka Strelca koji je, pak, u trigonu sa Saturnom iz znaka Lava a tranzitni Jupiter je u prethodnom periodu boravio u II kući i preko Sunca i Urana a tranzitni Uran je već duže vreme u opoziciji sa natalnim Suncem i Uranom iz II kuće).

Oprezno i trezveno sve ispitati pre donošenja zaključka i odluke jer su vam horoskopi mnogo slični. Što bi rekao poznati Mile Dupor : “Ništa ne vjerujte, provjerite.”

Svako dobro

P.S. - Mogao bih još dodati da on u svom horoskopu ima, osim Saturna koji je u izgonu u znaku Lava, još tri važne planete u lošim pozicijama, tj. u znaku svog pada: Marsa (muškost, testosteron, energija, snaga, aktivnost) u Raku (dom, porodica, kućevni poslovi), Veneru (ljubav, nežnost, uživanje, prijatnost) u znaku Device (posao, bolest, služenje, rad za drugog) i Sunce (osoba, dostojanstvo, ego, ugled) u znaku Vage (nesigurnost, kolebljivost, bez svog stava). Važno je napomenuti da mu je Mesec egzaltiran (povoljan položaj) u znaku Bika (vrednosti, novac, hrana) ali ima samo loše aspekte pa to utiče na kvalitet njegovog emotivnog, psihičkog i poslovnog života.


Poslednji izmenio logos dana Pet Mar 02, 2018 1:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Uto Feb 27, 2018 10:50 pm

Je, nije lako s njim. Dobro ste ga opisali. Prema meni je hladan ( nema intime), voli djecu i hoce se oko njih angazirati. A da li mi mozete reci koliko bi mogla potrajati njegova "emotivna avantura"?

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Uto Feb 27, 2018 11:09 pm

I dobro ste rekli. Voli se kockati ali na poslu sa poslovnim odlukama. Pa ga to i dovede u probleme. Kao sto trenutno mu se dogadja na poslu.

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Čet Mar 01, 2018 8:01 pm

Naja ::Je, nije lako s njim. Dobro ste ga opisali. Prema meni je hladan ( nema  intime), voli djecu i hoce se oko njih angazirati. A da li mi mozete reci koliko bi mogla potrajati njegova  "emotivna avantura"?

Astrološki gledano njegova "emotivna avantura" počeće da se gasi za oko godinu dana sve dok tranzitni Uran ne izađe iz znaka Ovna a sasvim nestati za još jednu godinu.

Naja ::I dobro ste rekli. Voli se kockati ali na poslu sa poslovnim odlukama. Pa ga to i dovede u probleme. Kao sto trenutno mu se dogadja na poslu.

Jupiter osim kušanja sreće simbolizuje i optimizam, stavove i ubeđenja pa nije isključeno da se kocka (iskušava sreću) sa svojim ličnim stavovima i ubeđenjima na poslu (Jupiter u opoziciji sa Merkurom (vladar Asc /osoba/ u znaku Device /posao, kolege/), konjunkcija Merkura sa Plutonom da posledice mogu biti fatalne a Jupiter u VIII kući da je u pitanju tuđi novac ili kredit.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Čet Mar 01, 2018 8:55 pm

logos ::
Naja ::Je, nije lako s njim. Dobro ste ga opisali. Prema meni je hladan ( nema  intime), voli djecu i hoce se oko njih angazirati. A da li mi mozete reci koliko bi mogla potrajati njegova  "emotivna avantura"?

Astrološki gledano njegova "emotivna avantura" počeće da se gasi za oko godinu dana sve dok tranzitni Uran ne izađe iz znaka Ovna a sasvim nestati za još jednu godinu.

Naja ::I dobro ste rekli. Voli se kockati ali na poslu sa poslovnim odlukama. Pa ga to i dovede u probleme. Kao sto trenutno mu se dogadja na poslu.

Jupiter osim kušanja sreće simbolizuje i optimizam, stavove i ubeđenja pa nije isključeno da se kocka (iskušava sreću) sa svojim ličnim stavovima i ubeđenjima na poslu (Jupiter u opoziciji sa Merkurom (vladar Asc /osoba/ u znaku Device /posao, kolege/), konjunkcija Merkura sa Plutonom da posledice mogu biti fatalne a Jupiter u VIII kući da je u pitanju tuđi novac ili kredit.

A da zaokruzimo pricu upitala bi vas samo jos jednu stvar.. Da li se moze vidjeti astroloski hocemo li na kraju ostati zajedno? ( tocnije hocu li ja moci to prevladati s njim ili ce mi puknut film? Ponekad mi dode i takvo razmisljanje) Ili ce mozda on mene ostaviti?
Logos predivni ste i neizmjerno vam se zahvaljujem na tumacenju, strpljenju i razgovoru ...

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Brak

Počalji  Just Smile Pet Mar 02, 2018 11:10 am


Poštovani,
Ako budete imali volje, jako bi mi značilo da pogledate moj Natal, i protumačite mi polje Braka...
Do sada nisam ulazila u bračnu zajednicu, niti sam, da budem iskrena, osetila da to želim, sve do skoro.
Da li raspored mojih planeta, govori nešto o potencijalnim mogućnostima, za skoriji ulazak u isti Smile , i o samom kvalitetu te moguće zajednice?
Nisam u vezi, trenutno. Poslednji pokušaj početka veze, negde u septembru prošle godine, se odugovlačio, pa na kraju nije ni došlo do nje... Rolling Eyes
Pozdrav veliki, i unapred zahvaljujem! I love you

Podaci: 13.05.1982, Krupanj, Srbija, 01.20h

Just Smile

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Pon Mar 05, 2018 11:55 am

Naja ::A da zaokruzimo pricu upitala bi vas samo jos jednu stvar.. Da li se moze vidjeti astroloski hocemo li na kraju ostati zajedno? ( tocnije hocu li ja moci to prevladati s njim ili ce mi puknut film? Ponekad mi dode i takvo razmisljanje) Ili ce mozda on mene  ostaviti?
Logos predivni ste i neizmjerno vam se zahvaljujem na tumacenju, strpljenju i razgovoru ...

Brak RiuERKp

Ovo je kompozitni horoskop za vas dvoje, tj. horoskop vašeg braka. I u njemu se vidi da je svako okrenut više sebi nego drugome (stelijum Sunca, Merkura i Plutona u I kući), da će biti teških i pogubnih (Pluton) reči (Merkur) sa emotivnim nabojem (trigon sa Mesecom iz znaka Blizanaca iz IX kuće u znaku Blizanaca - intelektualna prepucavanja) a Neptun iz III kuće iz znaka Strelca u opoziciji sa Mesecom i u sekstilu sa pomenutim stelijumom da ćete se ponekad gubiti u tom dijalogu bez razumevanja i da to može izgledati kao kad razgovaraju "gluv i mutav" (Neptun u III kući). Venera je u XII kući i žižna tačka je nesigurnog promenljivog T-kvadrata u koji ulazi i opozicija Meseca i Neptuna a kako je ona (Venera) u znaku svog pada tu je ljubav problematična od samog početka braka. Uran iz II kuće sa vrha Škorpije u nepovoljnom kvadratu sa Saturnom sa vrha Lava može ukazivati na nestabilne (Uran) novčane prihode (II kuća) do kojih je ponekad dosta teško doći (Saturn) što može dovesti do svađa (Uran) i ljubavnih problema (međusobni kvadrat oba vladara V kuće) pogotovo ako se želi živeti "na nivou" (Saturn na vrhu Lava) pa se može završiti na kreditima (egzaltirani Uran sa vrha Škorpije).

Trenutno je tranzitni Uran iz VIII kuće na natalnom Jupiteru koji je tradicionalni vladar VII kuće i u opoziciji sa svojim natalom iz II kuće što može nagoveštavati razmišljanja o rastavi (Uran) sa mogućim epilogom na sudu (VII kuća) zbog finansijskih problema (II kuća), zbog neverstva i prekinutih međusobnih telesnih kontakata. Tranzitni Merkur (vladar Asc) su zajedno sa Suncem iz znaka Riba i VI kuće bili u opoziciji sa Venerom iz XII kuće što je ukazivalo na verbalne, ljubavne i zdravstvene probleme a uskoro će biti u VII kući i u opoziciji sa stelijumom Sunca, Merkura i Plutona iz I kuće što može ukazivati na krah braka ali i na mogućnost prevazilaženja problema radikalnim promenama, a kako je i Chiron na vrhu VII kuće, moraće se podneti veća žrtva iako stanje u domu neće nikom potpuno odgovarati (prisustvo tranzitnog Marsa, Saturna i Plutona u IV kući i njihov kvadrat sa stelijumom iz I kuće kao i opozicija tranzitnog Marsa sa svojim natalon sa vrha X kuće iz znaka Blizanaca).

Nimalo laka bračna pozicija a da li ćete ostate ostati u njemu zavisi isključivo od vas, vaše dobre volje i spremnosti na ustupke, priznavanje ličnih grešaka i oproštaj uz istovremeno shvatanje da osim nas postoje i oni drugi jednako važni kao i mi (oboje imate natalno po 8 planeta na “istoku”).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Uto Mar 13, 2018 6:58 pm

Dobar dan Logos.
Moja isprika sto tek sada odgovaram.
Uh, uh, uh! Citate nas ko otvorenu knjigu. Istina je da se cesto svadjamo i prepucavamo. Tocnije brak se odrzava zbog financija i djece. A da je Napeto u kuci definitvno je. Malo sam ga stisla pa ne moze vise toliko svrljati ali nervozan je jako i zatvara se u sebe i tuzan je...vjerujem zbog svega (financije) a i zato sto nema vise toliko slobode. Nadam se da cu s time uspijeti ga odvojiti od njegove "prijateljice"..
Puno sam puta procitala vas odgovor... I ako dobro shvacam od danas za 2 godine bi se trebale dogoditi radikalne promjene. Ili cemo ostati zajedno ili svako svojim putem?

Hvala vam puno!

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Uto Mar 13, 2018 7:01 pm

Malo sam ga i istrazila i ne mogu 100 % biti sigurna ali mislim da znam tko je "prija". Dosta mladja djevojka. Nasla sam i njezin datum. 14.08.1982. Zagreb.ali ne znam tocan sat.. pa me cisto zanima astroloski sto on to vidi u njoj. I ne mogu reci lijepa je djevojka..

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  yana147 Sub Mar 17, 2018 7:57 am

logos dali moze u natalnoj karti dali suprug e sklon prevarima tajnama paralernim vezama neznam nekogvo tacno vreme rodzeje ni pa on nezna navecer e roden ali u kolku sati nezna dali moze to da se vidi preku mojoj natalni kakv e on mene ovo sedmo poje u ribama bas mi e misticno a u nego e lilit vladar e u petoj pole pa mozda znaci toa sto sam bila trudna kada sam se udala i isto tako me zanima sta znaci ova retrogradna venera u ovnu neli e venera planeta na ljubovta sta zanci to sto e retrogradana i osmoj kuci naravno u veze sa ljubovta a inace jas i on se upoznavme preku moderna tehnojogija socijalni mreza facebook a i to neznam kako se gleda u natalnoj hvala ti unapred Embarassed I love youBrak Astro_20

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Naja Sub Mar 17, 2018 9:41 pm

Naja ::Malo sam ga i istrazila i ne mogu 100 % biti sigurna ali mislim da znam tko je "prija". Dosta mladja djevojka. Nasla sam i njezin datum. 14.08.1982. Zagreb.ali ne znam tocan sat.. pa me cisto zanima astroloski sto on to vidi u njoj. I ne mogu reci lijepa je djevojka..
Da li bi mogli reci sto ga povezuje sa mnom a sto ga povezuje s njom i kakvu ima vezu s njom i koliko ce trajati?
Pokusavam shvatiti neke stvari i posloziti u glavi. Eto necu vise gnjaviti..
Hvala vam jos jednom na pomoci, razgovoru i strpljenju!

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Ned Mar 18, 2018 12:27 am

Naja ::
Naja ::Malo sam ga i istrazila i ne mogu 100 % biti sigurna ali mislim da znam tko je "prija". Dosta mladja djevojka. Nasla sam i njezin datum. 14.08.1982. Zagreb.ali ne znam tocan sat.. pa me cisto zanima astroloski sto on to vidi u njoj. I ne mogu reci lijepa je djevojka..
Da li bi mogli reci sto ga povezuje sa mnom a sto ga povezuje s njom i kakvu ima vezu s njom i koliko ce trajati?
Pokusavam shvatiti neke stvari i posloziti u glavi. Eto necu vise gnjaviti..
Hvala vam jos jednom na pomoci, razgovoru i strpljenju!

Kao što već napisah horoskopi su vam dosta slični i to vam je unekoliko pomoglo pri vašem povezivanju jer ste mnogo svojih karakteristika prepoznali kod svog partnera i to vam se učinilo kao povoljnost u razumevanju jedno drugog. Vremenom se to pokazalo kao nedovoljan kvalitet kao kod drugih veza kada su u pitanju suprotnosti koje su obično potrebne svakoj strani za nadogradnju sebe i zajedničke veze (u fizici se polovi "+ i -" privlače a "+ i +" kao "i - i -" odbijaju). Lako ste iscrpeli nedovoljne potencijale i ostali bez preko potrebnog "goriva" za "putovanje kroz život". Sada vam je potrebno više napora i veština da "održite svoj brod na pravom kursu". To jeste teško ali ne i nemoguće i zato je potrebno sa obe strane dobre volje, veštine, lukavstva i diplomatije ali problem se komplikuje izazovima u vidu drugih lepših, mlađih i "obećavajućih" potencijalnih i novih partnera. Uvek je muka sa izazovima još ako mi sami doprinosimo tome, muka je još veća. Dakle, treba sve trezveno i objektivno razmotriti i doneti odluku jer je partnerski odnos u astrologiji u suštini odnos I (mi) i VII kuće (oni drugi sa kojima stupamo u razne odnose pa i bračne a VII kuća je i kuća diplomatije). I kuća - vatra, VII kuća - vazduh, da bi vatra gorela potreban je vazduh pa je tako i nama (I kuća) potreban bračni partner (VII kuća).

Astrološki nemate dovoljno povoljnosti ali onog što imate trebate biti uvek svesni i "ne seći granu na kojoj ste". Njegova Venera (ljubav) je na tvom Suncu (ti) u često neugodnoj Devici (o tome sam pisao) i u tajanstvenoj i punoj tajni XII kući što može ukazivati da si ti njega privlačila. Njegov Mesec (emocije) je u lepom trigonu sa tvojim Suncem - emocionalno si ga pokrenula a tvoj kvadrat Sunca i Neptuna je istovremeno i kvadrat tvog Sunca sa njegovim Neptunom (tajne, misterije, skrivanja, nejasnoće, povlačenja u sebe i sl.), tvoj i njegov Mesec su u povoljnom sekstilu - obostrano emocionalno privlačenje, njegov Mars (muškost, muški hormon) na tvom Mesecu - on te privlači kao muškarac uprkos relativno lošem položaju Marsa koji je u Raku u znaku svog pada, i kvadrat njegove Venere sa tvojim Marsom - čini se da si ti više ulagala energije i napora u vašu vezu baš iz razloga karakterističnih za znak Device u kojoj se nalazi tvoje Sunce.

Inače, "prijina" Venera je na njegovom Saturnu (vladar njegove V kuće - ljubav, zabavljanje, provod) u XI kući (prijatelji) a Saturn je u trigonu sa njenim Uranom (prijatelji, paralelna veza, preljuba) koji je u tvojoj III kući (komuniciranje, razgovori, verbalno) i u znaku Strelca (teoretisanje, filozofiranje, ushićenost) a kako je vladar njenog Urana, Juputer, u konjunkciji sa njegovim Uranom i Suncem, postoje astrološke indicije za njihov kontakt, najpre kao verbalni prijateljski, koji bi mogao prerasti u burnu i ne dugu (Uran) emotivnu aferu.

Već sam ti napominjao da od tebe mnogo toga zavisi pa zato nemoj ga terati u zagrljaj druge već se potrudi, naravno, ako to želiš i tako osećaš (imate decu).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics
» Brak
» Brak
» brak
» Brak
» II brak

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu