Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija?

2 posters

Ići dole

Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija? Empty Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija?

Počalji  random name Sub Apr 21, 2018 9:55 pm

Pozdrav,
ovo je karta dečka koji mi je interesantan. Inače i sama pomalo učim astrologiju i zanima me možete li mi pomoći da jasno odredim o čemu se ovdje radi.
Dakle, ja ovdje vidim veliki manjak samopouzdanja, ali nisam točno sigurna u vezi čega. Čini mi se oko izgleda i u seksualnoj tehnici?
Također, je li moguće da je osoba bila seksualno uznemiravana od strane majke u djetinjstvu, te je razvila stockholm sindrom prema njoj?
Također, kakav je u krevetu i kakav seks voli? Jer meni nešto ovdje ukazuje na seksualnu disfunkciju, dok s druge strane vidim opsesiju prema seksu i vezama?

Bilo što drugo što vidite, a da bi mi moglo pomoći da bolje razumijem i približim se ovom čovjeku, molim recite...

Hvala

Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija? Untitl10

random name

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija? Empty Re: Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija?

Počalji  logos Ned Apr 22, 2018 10:11 pm

random name ::Pozdrav,
ovo je karta dečka koji mi je interesantan. Inače i sama pomalo učim astrologiju i zanima me možete li mi pomoći da jasno odredim o čemu se ovdje radi.
Dakle, ja ovdje vidim veliki manjak samopouzdanja, ali nisam točno sigurna u vezi čega. Čini mi se oko izgleda i u seksualnoj tehnici?
Također, je li moguće da je osoba bila seksualno uznemiravana od strane majke u djetinjstvu, te je razvila stockholm sindrom prema njoj?
Također, kakav je u krevetu i kakav seks voli? Jer meni nešto ovdje ukazuje na seksualnu disfunkciju, dok s druge strane vidim opsesiju prema seksu i vezama?

Bilo što drugo što vidite, a da bi mi moglo pomoći da bolje razumijem i približim se ovom čovjeku, molim recite...

Hvala

Da li si ti ovde zalutala (random)?

Pre svega za astrološku analizu su pored karte potrebni i podaci za njenu izradu, one koje ti nisi navela a trebalo je.

Ako se već pomalo baviš astrologijom bilo bi dobro da sve to što si napisala (kostatovala) potkrepiš astrološkim činjenicama. Konkretno, gde i kako si videla da on ima "veliki manjak samopouzdanja, ali nisi točno sigurna u vezi čega", i zbog čega ti se "čini da je to izgleda u seksualnoj tehnici"???!!!

Kako si zaključila "da je osoba bila seksualno uznemiravana od strane majke u djetinjstvu, te je razvila stockholm sindrom prema njoj?"

Na osnovu čega pitaš "kakav je u krevetu i kakav seks voli?" i zašto "tebi nešto ovdje ukazuje na seksualnu disfunkciju, dok s druge strane vidiš opsesiju prema seksu i vezama?"

Hajde ti lepo navedi sve astrološke činjenice za navedene konstatacije i sumnje pa da vidimo da li je to baš tako.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija? Empty Re: Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija?

Počalji  random name Pon Apr 23, 2018 8:43 pm

logos ::
Da li si ti ovde zalutala (random)?

Zalutala nisam.

logos ::Pre svega za astrološku analizu su pored karte potrebni i podaci za njenu izradu, one koje ti nisi navela a trebalo je.
Smatram da otkrivanje podataka poput mjesta boravka ili rođenja, imena i prezima, datuma i sl, nisu potrebni kada je karta već napravljena. Onaj tko zna čitati katru, koju sam ja već priložila u prvom postu, lako može vidjeti godine te osobe i sve druge stvari ako ga baš zanima, ali još uz kartu i napismeno dodavati podatke je apsolutno nepotrebno. Možda postoji razlog za to koji sam ja previdjela? Iako, ponavljam, karta je priložena, a to ili znaš ili ne znaš čitati.
Ako želiš možeš ovaj moj potez pripisati ekscesivnom škorpionu kojeg imam u svom natalu i koji me čini pomalo defenzivnom/tajnovitom/nazovi to kako već hoćeš, ali jednostavno ne volim otkrivati na pladnju takve podatke ako bas ne moram.

logos ::Ako se već pomalo baviš astrologijom bilo bi dobro da sve to što si napisala (kostatovala) potkrepiš astrološkim činjenicama. Konkretno, gde i kako si videla da on ima "veliki manjak samopouzdanja, ali nisi točno sigurna u vezi čega", i zbog čega ti se "čini da je to izgleda u seksualnoj tehnici"???!!!

Kako si zaključila "da je osoba bila seksualno uznemiravana od strane majke u djetinjstvu, te je razvila stockholm sindrom prema njoj?"

Na osnovu čega pitaš "kakav je u krevetu i kakav seks voli?" i zašto "tebi nešto ovdje ukazuje na seksualnu disfunkciju, dok s druge strane vidiš opsesiju prema seksu i vezama?"

Hajde ti lepo navedi sve astrološke činjenice za navedene konstatacije i sumnje pa da vidimo da li je to baš tako.

Mars je u desetoj kući, ali vlada petom, dakle veoma istaknut i upadljiv u javnosti, ali duboko u sebi super nesiguran. Nesigurnosti dodaju aspekti sa saturnom i osmom kućom, plus i on sam mi je priznao da ima jako velik manjak samopouzdanja ali nije rekao u vezi čega točno.
Seksualnoj disfunkciji, a ako niej u pitanju disfunkcija onda osoba ima oklijevanja kada je riječ o seksu, su tu zbog aspekta Marsa sa Saturnom, Marsa sa Chironom, te vladara osme kuće koji ej u kvadratu sa Saturnom.
Aspekt Mars-Pluton je dosta jak i zbog toga jednom kada prijeđe preko nesigurnosti može postati na neki način opčinjen/opsjednut seksom, inače mislim da se ovaj aspekt za sada realizira kod njega ako što ga veomaprivlače taboo teme.
Zbog planeta u desetoj kući, te Sunca i Marsa na najvišoj točci na karti, on se ponaša kao samopouzdana osoba, daje sliku alfa muzjaka, ali to je maska iza koje se skriva. na to ukazuje i sunce-neptun, u suštini njegov vanjski identitet je laž.
voli flertovati u društvu, vole ga na poslu, jer tu imamo svašta u desetoj kući i mars kao vladatelj pete pomaže dosta, ali čim je neka intimnija atmosfera tu je nula bodova.
Mjesec je u konjukciji sa chironom i ima aspekt sa plutonom koji je u dvanaestoj. dakle nesto je bilo s majkom, mozda nekakva scena koja mu je ostala zapamćena i zbog povezanosti osme s dvanaestom mu se urezala u podsvijest. e sad, zbog chirona mislim da je to moglo biti neko bolno iskustvo, ali zbog osme i dvanaeste kuće moguće je da je on to nekako zatomio u sebi, te sada ima ok odnos s majkom unatoč tome, iako je taj probem ostao neriješen. iskreno, moja prva pomisao je bila da je u djetinjstvu dozivio nekakvo seksualno maltretiranje (osma kuca i chiron), a zbog mjeseca je moguće da je to od strane majke. sad,ne mora biti to nesto brutalno, ali mozda je bila samo neka neugodna situacija koja je imala velik utjecaj na njega.
inače, t-kvadrati i aspekti sa saturnom daju veoma emocionalno zatvorenu osobu koja se boji emocionalnog odbijanja, u  to nema nimaolo sumnje. Mjesec u raku sa merkurom i venerom u vagi još više otežavaju situaciju jer mu treba dugo vremena da se otvori nekome.

random name

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija? Empty Re: Samopouzdanje, odnos s majkom i seksualna disfunkcija?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu