Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom

3 posters

Ići dole

Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom Empty Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom

Počalji  Astrotanja Sub Jan 03, 2009 7:53 pm

Mesec od danas boravi u Ovnu i uprvo je pravio sekstil sa Merkurom u poslopodnevnim satima što je bilo dobro za kontakte, susrete, kretanje i sl. U večernjim satima pravi kvadrat sa Marsom, pa će biti više sukoba, borbe, moguće su svađe, a moguću su i povrede.Biće više dinamike, aktivnosti, enrgičnosti, ali i agresivnosti. Malo više konrtrole bi bilo poželjno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom Empty Re: Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom

Počalji  jupiter u raku Sub Jan 03, 2009 8:51 pm

sekstil meseca sa merkurom mi je doneo dobar susret i dogovor ,koji je dugo bio odlagan a danas je odrađen uspešno...
mesec je u mojoj 8 kao i natalno i doneo mi je novac od lika koji je predstavljen 7 kućom,a i merkur se nalazio u 7 kući..

sad je asc u lavu, a sunce u jarcu u 6 k. zajedno sa marsom u jarcu ...mesec u ovnu u 9 k.će kad uskoro napravi kvadrat sa marsom preneti svetlost od merkura do marsa ,pa ih tako dovesti u kontakt preko kvadrata,a mesec će stupiti u kvadrat sa svojim dispozitorom jakim egzaltiranim marsom u jarcu,posle toga mesec pravi kvadrat sa suncem opet prenoseći svetlost od marsa do sunca.....
znači imamo- ME separatvni 60 MO aplikativni 90 MA separativni 90 MO aplikativni 90 SO

može biti vrlo teških verbalnih sukoba sa nekom važnim ličnostima,mužem,ocem ,šefom,zatim srčanih udara,preloma kostiju,usled tuča,a takođe i težih saobraćajki i to na magistralnim putevima,jer mesec je u 9 kući......sa težim prelomima i krvarenjima,povredama glave...
zaista što kaže astrotanja, potrebna je večeras velika opreznost...u komunikacijama svake vrste...

pošto je mars vladar 5 i 10 kuće može doći do svađa sa ljubavnim partnerima ,sa decom,sa majkom,šefom,i narušavanje sopstvenog ugleda usled nekontrolisanog izliva gneva..
kako je mesec i prirodni vladar žena i doma,može doći do teških fizičkih nasrtaja i premlaćivanja žena i do požara u stambenim objektima..
veliki oprez ..teška noć..
jupiter u raku
jupiter u raku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom Empty Re: Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom

Počalji  smesko Sub Jan 03, 2009 10:23 pm

ja cu zato spavati sa crnim turmalinom, zastitnikom..koliko toliko da olaksam svoju noc!
mnogo vam hvala na kuckanju drage moje astrologice I love you
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom Empty Re: Mesec u Ovnu u kvadratu sa Marsom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu