Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom

3 posters

Ići dole

Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom Empty Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Astrotanja Ned Jan 04, 2009 4:37 pm

Mesec u Ovnu je upravu u ovim ranim poslepodnevnim satima u kvdratu sa suncem, što može n kratko da izazove nesklad, bilo unutrašnji, bilo u odnosima sa drugima, međutim, ovaj kratkotrjni uticaj, neće sprečiti da se tokom celog dana oseti pozitivan sekstil Venere u Ribama, sa Plutonom u Jarcu, koja će pojačati senzualnost i učiniti da ljubav i erotika danas zbliže parove. Nastojte da se nađete u blizini voljene osobe. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom Empty Re: Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Darko Ned Jan 04, 2009 7:43 pm

ja bi, al mi je daleko jako Very Happy

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom Empty Re: Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Nale 83 Ned Jan 04, 2009 9:22 pm

Darko ::ja bi, al mi je daleko jako Very Happy

I tebi? I moja draga osoba je daleko a i nisam u najboljim odnosima sa njim trenutno tako da ...
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom Empty Re: Mesec u Ovnu kvad. Sunce, a Venera u Ribama u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu