Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uran trigon uran

2 posters

Ići dole

Uran trigon uran Empty Uran trigon uran

Počalji  milan.stojanovic Sub Avg 24, 2019 2:25 pm

Dobar dan svima. Drago mi je da se javim na forumu posto vidim da izgleda uzeo godisnji Smile Posto nisam uspeo da pronadjem neka objasnjenja za ovaj tranzit na forumu, a na internetu su obicno stura objasnjenja, resio sam da pitam sta moze da znaci na primeru moje natalne karte ovaj tranzit.
Trenutno mi je tranzitni uran u osmoj kuci i trebalo bi da u maju 2020 udje u moju devetu kucu. U julu je vec pravio egzaktni trigon sa natalnim uranom i pravice jos dva puta do aprila 2020. Istovremeno je i trigon sa natalnim merkurom. Moj natalni uran je retrogradni u cetvrtoj kuci, i vladar je seste. Dispozitor je Saturn u jarcu u petoj kuci.
Sve ovo me navodi da mora da dolaze neke promene oko posla (trenutno ne radim), ali posto je saturn dispozitor u petoj kuci upucuje me i na ljubavnu problematiku...Ono sto planiram je sledece godine da sluzim civilno vojni rok u Austriji, ali to je opet neki plan, a uran donosi iznenadne stvari, pa mi se ne uklapa u tumacenje. Sta bi moglo biti od toga, da li bi neko mogao da rascivija ovo? Very Happy
Moja karta:
Uran trigon uran Astro_11

milan.stojanovic

Broj poruka : 8
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

Uran trigon uran Empty Re: Uran trigon uran

Počalji  logos Uto Avg 27, 2019 9:52 am

Koje si škole završio?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Uran trigon uran Empty Re: Uran trigon uran

Počalji  milan.stojanovic Uto Avg 27, 2019 10:04 am

logos ::Koje si škole završio?


Muzicku gimnaziju u Bg i konzervatorijum u Becu, odsek harmonika...da nije oko posla?

milan.stojanovic

Broj poruka : 8
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

Uran trigon uran Empty Re: Uran trigon uran

Počalji  logos Uto Avg 27, 2019 2:34 pm

Uran trigon uran ZxuQ15u

Merkur (ruke, prsti) je vladar Asc (osoba) u Devici (posao, detalji, rad za drugog), nalazi se u XII kući (analogija znaka Riba - umetnost) na 5° (stepen V znaka Lava - važno, značajno, cenjeno, ugledno) blizu Asc.

Mars (rad, posao, vojska, oružje, aktivnost) je u IX kući (samoukost, inostranstvo, studiranje) na 13° (analogija znaka Ovna) znaka Bika (vrednosti, novac, umetnost iz koristi, glas, pevanje).

Neptun (umetnost) je u IV kući (nasleđe, genetika) i na 12° (stepen znaka Riba) znaka Jarca (staro, klasično, ozbiljno, tradicionalno, profesionalno).

Merkur, Mars i Neptun međusobno obrazuju snažan Veliki zemljani trigon sa lakim protokom energija koje simbolizuju a u konkretnom slučaju ukazuju na veliku energiju, brze i spretne ruke i sklonost ka umetničkoj profesiji i klasičnoj muzici. Neptun je u stelijumu sa Uranom (prekidi, oscilacije, novo, moderno, prijatelji) koji vlada VI kućom posla i Saturnom (teškoće, problemi, prepreke) drugim vladarom iste kuće što može ukazivati na teškoće u zaposlenju i privremeni karakter prvog zaposlenja. Inače, postoji astrološka mogućnost rada u nekoj vojnoj ustanovi u inostranstvu.

Uran trigon uran JcDCSoj

Obzirom da tranzitni Uran (vladar VI kuće posla, novo) uskoro ide preko natalnog Marsa iz IX kuće u znaku Bika, sledi period mogućnosti da se to i dogodi a tada će tranzitni Saturn da završi prelazak preko natalnog Urana i Neptuna a nešto kasnije i natalnog Saturna. Tu je i tranzitni Pluton koji ukazuje na neminovne transformativne promene po sistemu "što pre, to bolje".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Uran trigon uran Empty Re: Uran trigon uran

Počalji  milan.stojanovic Uto Avg 27, 2019 9:53 pm

Hvala Logos na objasnjenju i trudu. Jako lepo povezano.
Trebalo bi da i bude onda kako sam planirao vojnu obuku za posao u vojsci pocetak 2021, mart mesec...a do tada cu ici na civilno sluzenje od apria do decembra 2020, posto mogu oba, a prvo ovo da steknem neko iskustvo jos i da dam sebi malo lufta do tada, a taman ce i uran preko marsa da predje tek tada u maju 2021...
Privremeno zaposlenje koje si mi spomenuo kao prvo, a da ima veze sa umetnoscu moze biti posao koji sam radio ove skolske godine u muzickoj skoli na zameni. To je bio ugovor na odredjeno, ali opet ozbiljniji posao i prvi u struci jer je drzavna skola bila u pitanju. Reci mi da li bi se za drugo zaposljenje gledalo 7. polje natalne karte? po sistemu derivatnih.. I ovaj severni cvor sto tranzitira 10. poljem bi trebalo da mi donese resenje sa zaposlenjem konacno jer je natalno u sestom, ako nije tako ispravi me pls Smile
Procitao sam knjigu sto si mi preporucio za pocetnike u astrologiji, i ono sto sam razumeo odatle da prevedem nekako malo je opasno za vojsku ali nadam se da nece biti stetna kombinacija mars u 9 u kvadratu sa suncem vladarom 12 i opozicijom sa plutonom u 3 jer prevodim to da za oruzje nije dobro, kao ni za voznju (bukvalno bi rekao da privlacim metke pa da se drzim podalje od tih rodova vojske gde ima oruzja) ali posto je vojna muzika u pitanju mislim da necu ni duziti nikakvo oruzje. Reci mi jos molim te gde ima ovako dobar prikaz karte sa fiksnim zvezdama?


milan.stojanovic

Broj poruka : 8
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

Uran trigon uran Empty Re: Uran trigon uran

Počalji  logos Sre Avg 28, 2019 9:32 am

milan.stojanovic :: Reci mi da li bi se za drugo zaposljenje gledalo 7. polje natalne karte? po sistemu derivatnih.. I ovaj severni cvor sto tranzitira 10. poljem bi trebalo da mi donese resenje sa zaposlenjem konacno jer je natalno u sestom, ako nije tako ispravi me pls Smile
Procitao sam knjigu sto si mi preporucio za pocetnike u astrologiji, i ono sto sam razumeo odatle da prevedem nekako malo je opasno za vojsku ali nadam se da nece biti stetna kombinacija mars u 9 u kvadratu sa suncem vladarom 12 i opozicijom sa plutonom u 3 jer prevodim to da za oruzje nije dobro, kao ni za voznju (bukvalno bi rekao da privlacim metke pa da se drzim podalje od tih rodova vojske gde ima oruzja) ali posto je vojna muzika u pitanju mislim da necu ni duziti nikakvo oruzje. Reci mi jos molim te gde ima ovako dobar prikaz karte sa fiksnim zvezdama?

Prvi posao je predstavljen VI kućom, drugi VIII, treći X, itd. Princip derivatnih (izvedenih) kuća se primenjuje kada kroz nečiji horoskop analiziramo druge njemu važne, osobe - braću, sestre, majke, očeve, babe, dede, bračne partnere, itd.

Severni čvor ti je natalno u V kući i on naglašava važnost simbolika te kuće a tranzitno kroz X kuću može ukazivati na važnost simbolika X kuće - status, karijera, ugled, odgovornost, rukovođenje, lični posao i sl. Dakle, ima šire značenje od samog zaposlenja mada može ukazivati i na neki uspeh u ljubavnom životu zbog natalne pozicije.

Za Mars u IX i Pluton u III može ukazivati na kvarove i probleme na motornim vozilima na putovanjima ali i na opasnosti jer vladaju VIII (Mars) i III kućom (i Mars i Pluton).

Probaj da skineš ovaj program ZET9SETUP229-EN.exe na sajtu ZET - Astrology Software, Freeware Download.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Uran trigon uran Empty Re: Uran trigon uran

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu