Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napadi panike

2 posters

Ići dole

Napadi panike Empty Napadi panike

Počalji  manuela Uto Feb 09, 2021 5:49 pm

Pre neki dan dok sam setala nisam mogla da uhvatim vazduh i tako sam se uplasila da sam zvala hitnu. Sva sam drhtala mislila sam da cu se oduzeti. U hitnoj uradili EKG i jos neke analize, sve bilo dobro i rekli mi da idem kuci. Sad me svaki dan hvata panika da mi se to opet ne desi, uznemirim se, ne mogu da se skoncentirsem i mislim da samo sto nisam pala u nesvest.
Uzasno se plasim i mislila sam da se ovo samo desava nestabilnim ljudima. Da li se vidi nesto iz tranzita zasto se to desava i do kad ce trajati i kakp se izboriri?
Link za natalnu kartu sam mnogo puta postavljala na forumu.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Napadi panike Empty Re: Napadi panike

Počalji  logos Pon Mar 15, 2021 1:28 pm

manuela ::Pre neki dan dok sam setala nisam mogla da uhvatim vazduh i tako sam se uplasila da sam zvala hitnu. Sva sam drhtala mislila sam da cu se oduzeti. U hitnoj uradili EKG i jos neke analize, sve bilo dobro i rekli mi da idem kuci. Sad me svaki dan hvata panika da mi se to opet ne desi, uznemirim se, ne mogu da se skoncentirsem i mislim da samo sto nisam pala u nesvest.
Uzasno se plasim i mislila sam da se ovo samo desava nestabilnim ljudima. Da li se vidi nesto iz tranzita zasto se to desava i do kad ce trajati i kakp se izboriri?
Link za natalnu kartu sam mnogo puta postavljala na forumu.

Napadi panike LwTXgHr
Obzirom da ovaj forum samo formalno postoji, slučajno sam ga danas posetio i video pitanje na koje treba astrološki reagovati, zato tek sada odgovaram.

Natalna konjunkcija Plutona i Urana u VIII kući u znaku Device može ukazivati na iznenadne izlive unutrašnjih strahova duboko usađenih koji najčešće eruptiraju zbog prevelike brižnosti za zdravlje, natalni Neptun u X kući kao većinski vladar II kuće u znaku Škorpije može predstavljati strahove od neizvesnosti za vođenje ličnog posla i meterijalne satisfakcije. Tranzitni Pluton je već duže vremena u I kući, trenutno je na natalnom Mesecu a tranzitni Neptun je u svom znaku u II kući što naglašava rečeno a petočlani stelijum u I kući i u znaku Vodolije u inkonjunkciji sa pomenutom natalnom konjunkcijom Plutona i Urana ukazuju na iznenadne napade panike u periodu ovog tranzita. Natalna i tranzitna pozicija Plutona u ovoj karti može ukativazi na hormonske promene koji, takođe, mogu izazivati promene u ponađanju osobe.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Napadi panike Empty Re: Napadi panike

Počalji  manuela Pet Mar 26, 2021 5:01 pm

Hvala Logos. Zaista imam hormonske promene zbog početka menopauze. najvažnije je da nije nešto ozbiljno sa srcem ili slično.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Napadi panike Empty Re: Napadi panike

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu