Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika

3 posters

Ići dole

5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika Empty 5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika

Počalji  Astrotanja Pon Jan 05, 2009 5:09 pm

Mesec danas iz Ovna gde je upravo u ovim poslepodnevnim satima, oko 15. pravi kvadrat sa Jupiterom, što utiče na numerenost, preterivanje, neobuzdanost,apatčnost, ili bezvoljnost. Već nakn 16 sati, u ranim večernjim satima praviće trigon sa Plutonom, što će uticati na poztivnu energiju, a posebno što će biti u sekstilu sa venrom, pa će nam raspoloženje biti dobor, a i više sklada u ljubavnim i porodičnim odnosima.Kako Mesec u biku voli zadovoljstva, čulan je i emotivan, a teži i sigurnosti i stabilnosti, povoljno će uticati na sve nas. Oko ponoći i na prelasku u novi dan biće mogućnosti nerazumevanja, pa izbegavajte dogovore. Može doći do nesklada između misli i osećanja kratkotrajnog. Međutim kako odmah nakon toga ulazi u trigon sa Marsom, nekima će ovo biti i noć ljubavnih strasti, pojačane čulnosti i senzualnosti.

Jupiter danas ulazi u sazvežđe Vodolije i počinje vreme promena.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika Empty Re: 5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika

Počalji  Čarobnica Pon Jan 05, 2009 6:06 pm

Mene je "rasturio" dok je prelazio preko natalnog Meseca Sad
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika Empty Re: 5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika

Počalji  smesko Uto Jan 06, 2009 2:33 am

Jupiter danas ulazi u sazvežđe Vodolije i počinje vreme promena.

tanjice, da li ovo za mene znaci da krecu promene? cheers bounce

a moram da potvrdim da mi je prepodnevni deo dana bio jako jako cudan..i bas kako ste ga opisali.
a popodne sam poletela! Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika Empty Re: 5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika

Počalji  Astrotanja Uto Jan 06, 2009 2:37 am

Da, Smesko.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika Empty Re: 5. 01. Mesec prelazi iz Ovna u Bika

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu