Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu?

3 posters

Ići dole

Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu? Empty Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu?

Počalji  Astrotanja Uto Okt 28, 2008 11:15 am

Tranzitna Venera u Strelcu mi je od subute pri kraju četvrte ušla ju kvadrat sa mojim nat. Saturnom u 8. to mi je donelo neki manji pad raspoloženja i tugu u subotu, dok je ulazila Venerica ulazila u kvadrat sa Saturnom. Neraspoloženje je bilo vezano za moju brigu za početak rada foruma.Inače Venra mi je vladar treć i 10. Potrudila sam se da pozovem osobe koje uvažavam i volim i sada sam zadovoljna. Željno očekujem njen ulazak u 5. kuću. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Uto Okt 28, 2008 8:39 pm

Jao, meni je ta VE donela uzhasno jedno iskustvo, daleko joj 10. kuca! Neutral
Inache, u Natalnu je VE vladar 3. i 10. kuce, i ima 180 sa UR, i 90 sa MO.
I shta se desi, fino nedeljno popodne, vracamo se kuci iz Banje svi porodichno, i u sred vozhnje na auto-putu moj otac dozhivi nekakav napad (za koji josh uvek ne znamo shta je konkretno), malo je falilo da tu i ostane, a pitanje je kako smo se izvukli da ne izginemo svi kolektivno. Poshli smo oko 19h, vratili se oko ponoci, i kad sam doshla kuci imala sam shta i da vidim, tr. VE je bila tachno na mom nat. UR, ma totalno slika tog dana, od 'a' do 'sh'. Normalno, nije se to desilo zbog tr. VE, ima tu josh milion drugih pokazatelja, ali je tad okinula samo tako, i definitivno jedan od odvratnijih polozhaja za VE u mom Natalu... Mad
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu?

Počalji  loptica Sre Okt 29, 2008 12:44 am

Meni tranzitira 6 poljem u konjukciji sa Uranom....za vikend sam se cula sa deckom koji zivi 500km od mene....kado ono BUM!!!!
Kaze on meni kao za sat vremena krece autobus prema Ulcinju sto se ne bi popela.....? I ja se popnem.... bounce bounce
To je ta VE u strelcu, jos kad umesa prste Uran ko zna gde mozes da zavrsis kroz par sati Smile

loptica

Broj poruka : 2
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje tranzitna Venera u Strelcu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu