Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

+2
Ascaron
Astrotanja
6 posters

Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Sub Jan 10, 2009 4:19 pm

Danas je Mesec u trigonu sa Venerom bio u ranim jutarnjim satima, a upravo u ranim poslepodnevnim satima biće u opoziciji sa Marsom, što će usloviti više uzbuđenja, mogućnost konflikata, svađa u porodičnim odnosima i uopšte u vezama. Biće više inaćenja, suprostavljanja.
Merkur od sutra kreće retrogradno, što će se već od danas početi da se oseća. Biće vraćanja na staro, problema u komunikaciji, ponavljanja, ili završavanja , nečega što je ranije bilo prisutno. Biće otežane komunikacije problema sa automibilima, mobilnim telefonima, internetom, kašnjenja vesti, poruka, odlaganja već ugovorenih stvari, odugovlačenja, čekannja, ponavljanja itd. Pripremite se za to i gledajte da ne započinjete novo, već da se usredsredite na ono što je već od ranije. Studenti će lakše obnavljati već naučeno gradivo itd. Ovaj aspekt će se osetiti od 11. do 1.februara.
Kako će se odraziti na vas sve zavisi u kom polju je tranzitni Merkur, kojom kućomupravlja u natalu i kkave tranzite pravi sa natalnim.
Meni je u 6., a vl je duge, pa će mi se pojavljivati osobe kojima sam već ranije sarađivala, radila, što je već počelo. Pojaviča se kljentkinja kojoj sam pre 10. godina radila horoskop.


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Jan 11, 2009 12:49 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty Re: 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  Ascaron Sub Jan 10, 2009 5:02 pm

na mene danas deluje fino Smile Valjda sto mi rodjendan pa se neshto osecam happy mada nije bilo proslih tako
Ascaron
Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty Re: 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  ArijeL Sub Jan 10, 2009 7:48 pm

ascaron, jeste da nije mjesto za čestitke, ali - srećan rođendan Like a Star @ heaven

samo da dodam par primjera u vezi retro Merkura, da potvrdim ono što je tanja već istakla:

1. kada je išao retro sredinom Februara prošle godine, ja sam išla u Banja Luku (pošto sam tamo rođena) da sređujem neka dokumenta, koja sam jako davno predala (2006), tako da je to u suštini bilo "vraćanje", tj. dovršavanje već započetog, i retro Merkur je tu odradio svoju pozitivnu simboliku.
možda bi se čak nešto iskomplikovalo da je išao direktno, jer sam se pojavila poslije dvije godine Very Happy

2.otprilike u isto vrijeme prijatelj moga dečka je pripremao otvaranje lokala, i našao je da za vrijeme retro Mekura kupuje ozvučenje i sl., ja sam rekla dečku da mu savjetuje da kupovinu ozvučenja odloži, i da završava neke druge stvari, već započete...naravno, niko me nije poslušao - kupio je ozvučenje, ali nije funkcionisalo kako treba, nešto se iskomplikovalo.
kasnije se sve sredilo - ali mogao je da izbjegne nepotrebne komplikacije.

3. kada je zadnji put išao retrogradno - krajem Septembra i početkom Oktobra, ja sam prepravljala predzadnju verziju Diplomskog rada, tako da je zadnja, dovršena za vrijeme retro Mekura bila savršena, i ubrzo pošto je krenuo direktno, zakazan mi je datum za Odbranu Diplomskog.
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty Re: 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  Čarobnica Sub Jan 10, 2009 9:48 pm

Očekujem da mi retro Merkur donese konačan prekid agonije s poslom, da konačno prekinem sve započeto i vratim se na poziciju od jula 2008! Ne očekujem nastavak započetog jer ima više PROTIV nego ZA nastavak...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty Re: 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  ~Silk~ Ned Jan 11, 2009 2:54 am

Sta da ocekujem ja sa retro ME u 1 u vodoliji ? Povratak na staru JA ?! Smile
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty Re: 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Ned Jan 11, 2009 12:54 pm

Moglo bi doneti preispitivanje, možda i razmišljanje o nekim stvarima vezanim za peticu, ili osmicu, bilo da je vezano za neka emotivna pitanja, ili u vezi sa detetom, nešto što je već bilo prisutna, ili pak u vezi osmice, novac drugih, ili nešto što je priimarno za 8. polje. U svakom slučaju to mogu biti prespitivanja, unutrašnja komunikacija, šta si to ranije želelam kakve su tvoje potrebe, šta treba da menjaš,ili završiš nešto što si ranije počela vezano z a 5. polje ili 8.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty Re: 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  smesko Ned Jan 11, 2009 12:57 pm

ja sam ovaj aspket mozda najvise nocas osetila..u kombinaciji sa punim mesecom probudila sma se oko 4-5h..i razmisljala, razmisljala..o tome sta mi treba da budem zadovoljna jos..sta treba da se menja..zatim napravila retrospektivu svega unazad..i bilo je malo uznemiravajuce..ali uglavnom pozitivno.kako meni moze da bude samo preispitivanje. Laughing
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

10.januar Mesec u tigonu sa Venerom Empty Re: 10.januar Mesec u tigonu sa Venerom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu