Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

5 posters

Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  Astrotanja Uto Jan 20, 2009 8:02 pm

Večeras nešto posle 18. Mesec ulazi u Srteleca i pravi sekstil sa Suncem i Merkurom, što će doneti bolje raspoloženje, više pozitivne enrgije i sklada, povoljno je za kontakte sa onima koji su daleko, ali i rodbinom, povoljno je za druženja, okupljenja i sl. Sunce je u konjukciji sa Merkurom,te izaziva oslabljenost Merkura. Ovo nije povoljno za osobe koje su pod uticajem Merkura, kao i za Blizance i Device. Merkur je spržen,pa napetosti, nervoze i usplahranosti će biti kod nekih osoba.
Da li ste tokom današnjeg dana osetli ovaj uticaj Merkura, da li ste se osećali nametim ili psihički umorni, kakva vam je bila komunikacija?

Ovih dana ja sam imala mnogo poziva, poruka, i mnogi su se žalili da se psihički ne osećaju dobro.
Psihički umor sam i sama osetila, a vi?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  sofka Uto Jan 20, 2009 8:30 pm

Zasad nisam osjetila negativan utjecaj ove konjukcije. Ta sprženost više je donijela neko nenadano mentalno reagiranje – možda zato jer nisam ni Djevica, ni Blizanci, a možda i zato jer je konjukcija na mojem natalnom Merkuru? Mnogo sam se smijala s Davidom, po tomu ću zapamtit ovu konjukciju. Laughing

sofka

Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  Astrotanja Uto Jan 20, 2009 8:44 pm

David je i mene slatko nasmejao onim svojim predlogom u vezi sa Venerom u devetoj, odnsno želji za putovanjem. Laughing Eto, nama nekog ko nam donosi vedrinu na forum, Davida!. cheers sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  David Uto Jan 20, 2009 8:56 pm

Mi volimo Miru Škorić! jocolor Ljube vas i pozdravljaju Ciganka Čergarka i Zeleni Vitez! Very Happy

p.s. Već se oseća vedrina jer je Mesec ušao u Strelca.
David
David

Broj poruka : 38
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  Bambola Sre Jan 21, 2009 12:27 am

Mene je danas nazvala gazdarica , jako iznervirana, da mi kaze da sam joj poslala cek sa kirijom, ali nepotpisan! Twisted Evil
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  joki22 Sre Jan 21, 2009 12:32 am

Na mene bas utice ovaj tranzit, bas sam mnogo nervozna.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  Astrotanja Sre Jan 21, 2009 12:32 pm

Pozetka, to je uticaj retrogradnog Merkora, koji utiče da neke stvari ne prolaze iz prve, nege moramo da ih ponovimo, posebno još ako je vl. treće.

Joki, ti si Devica,pa je pored spaljenog, retrogradnog Merkura, na tebe uticao i Mesec koji ti je u večernjim satima ušavši u Strelaca gradio i kvadrat sa natalnim Suncem, što je uticalo na takvo raspoloženje.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  joki22 Sre Jan 21, 2009 3:02 pm

Astrotanja nadam se boljim tranzitima, koji ce mi popraviti raspolozenje i smanjiti nervozu.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME Empty Re: 20.01 u večernjim satima ulazi u Strelca gradi sestil sa Suncem,ME

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu