Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn konjunkcija Mars

+4
alea
Strelica
Astrotanja
Čarobnica
8 posters

Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Čarobnica Uto Feb 03, 2009 2:32 am

Šta može da donese ovaj aspekt u sinastriji, posebno ako je obostran?

Zanima me da li ima isti/sličan uticaj kao kada Saturn aspektira Ve ili Mo?

Recimo retro Saturn iz 7. pada u treću kuću partnera i pravi konjunkciju s Marsom, a Sa0retroVe iz 1. kuće, pada u 5 kuću partnera i pravi konjunkciju sa retro Marsom drugog partnera.
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Astrotanja Uto Feb 03, 2009 12:18 pm

Saturn hladi Marsove strasti, koči strasti,impuslivnost osobe koja tu ima Mars. Jedna drugoj postavljaju teške aspekte. Nisu retki konflikti, sukobi, posesivnist i ljubomora u vezi. Saturn uvk postavlja neke obaveze i ograničenja osobi koja tu ima Mars, ova se upravo zbog ograničenja, ili zahteva, ili discipline koja joj se daje ljuti. Osoba čijui je tu Saturn to čini često braneći svoj ugled, ili statatus koji ima, plašeći seda je Mars svojim ponašenjem ili postupcima to ne naruši. Ako je ta konjukcija napadnuta od još nekih planeta onda može biti ljubomore i sukoba vremenom sve više hlađanja.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Feb 03, 2009 3:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Čarobnica Uto Feb 03, 2009 3:08 pm

Astrotanja ::Duso,

Saturn hladi Marsove strasti, koči strasti,impuslivnost osobe koja tu ima Mars. Jedna drugoj postavljaju teške aspekte. Nisu retki konflikti, sukobi, posesivnist i ljubomora u vezi. Saturn uvk postavlja neke obaveze i ograničenja osobi koja tu ima Mars, ova se upravo zbog ograničenja, ili zahteva, ili discipline koja joj se daje ljuti. Osoba čijui je tu Saturn to čini često braneći svoj ugled, ili statatus koji ima, plašeći seda je Mars svojim ponašenjem ili postupcima to ne naruši. Ako je ta konjukcija napadnuta od još nekih planeta onda može biti ljubomore i sukoba vremenom sve više.

Hvala draga Tanja I love you

onda je ovde obostrano hlađenje, ako dodamo i da Saturn iz 1.kuće ima opzociju sa muškim Neptunom i Mesecom i kvadrat sa Uranom u 9. kući a muški Saturn trigon sa ženskim Neptunom na Dsc. Meseci možda u trigonu, ali muško Sunce u kvadratu sa Mesecom ženske osobe. Sunca u opoziciji....Muški vladar 7.kuće Mesec na ženskom Dsc u Strelcu...Muško Sunce konjunkcija s vladarom ženskog Dsc...

Ako ko ima šta da doda....

sunny flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 3:16 am

Skolski primer za trvenje! Stalno cete jedno u drugom da budite antagonizam!
Sem ako ne budete "presli" aspekte, pa zajedno gradili nesto kao skadar na Bojani Laughing
Ali to ne mora da znaci razlaz, pogotovo ako je Mars u Jarcu, on ce svog tat Saturna da razume...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Čarobnica Sub Feb 28, 2009 1:41 pm

Strelica ::Skolski primer za trvenje! Stalno cete jedno u drugom da budite antagonizam!
Sem ako ne budete "presli" aspekte, pa zajedno gradili nesto kao skadar na Bojani Laughing
Ali to ne mora da znaci razlaz, pogotovo ako je Mars u Jarcu, on ce svog tat Saturna da razume...

Sterilce, moram da ispravim podatke prethodnog posta, jer su dati na osnovu nepreciznog vremena rodjenja jedne od osoba. Sada je situacija sledeća, pa ako ti je zanimljivo pogledaj! Reč je muškom duplom Jarcu i ženskom Raku/Vaga!

Znači, dupla konjunkcija Saturna i Marsa. Ženski Sa 0 R Ve (9.kuća) u konjunkciji sa muškim R Marsom u 5. kući u Blizancima. Muški R Saturn u 7.kući u konjunkciji sa ženskim Ma0Me u 10. kući u Lavu. Sunca u opoziciji inače dispozitori ove konjunkcije u Lavu. Njeno Sunce kvadrat njegov Ju na njenom Dsc i njegov Pl na njenom Asc...Muški Pluton (vladar 8.kuće) na ženskom Asc u konjunkciji sa ž Uranom(vladarom 5. kuće) i opoziciji sa ž Mesecom, A njen Uran u opoziciji sa njegovim Jupiterom vladarem 11. Ž Mesec (vladar 10.kuće) i M Jupi (vladar 11. kuće) u konjunkciji na njenom Dsc. Njen Ju vladar treće u Jarcu u konjunkciji s njegovim Suncem u 12. kući. Njegov Uran u 9. kući u kvadratu sa njenim Ma0Me u 10. kući. Njegov Neptun u 11. kući (vladar 2.kuće) u opoziciji sa njenim Sa vladarom 4. kuće!

Eto, zanimljivog spoja za gradnju Skadra na Bojani:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 4:48 pm

Znači, dupla konjunkcija Saturna i Marsa. Ženski Sa 0 R Ve (9.kuća) u konjunkciji sa muškim R Marsom u 5. kući u Blizancima. Muški R Saturn u 7.kući u konjunkciji sa ženskim Ma0Me u 10. kući u Lavu. Sunca u opoziciji inače dispozitori ove konjunkcije u Lavu. Njeno Sunce kvadrat njegov Ju na njenom Dsc i njegov Pl na njenom Asc...Muški Pluton (vladar 8.kuće) na ženskom Asc u konjunkciji sa ž Uranom(vladarom 5. kuće) i opoziciji sa ž Mesecom, A njen Uran u opoziciji sa njegovim Jupiterom vladarem 11. Ž Mesec (vladar 10.kuće) i M Jupi (vladar 11. kuće) u konjunkciji na njenom Dsc. Njen Ju vladar treće u Jarcu u konjunkciji s njegovim Suncem u 12. kući. Njegov Uran u 9. kući u kvadratu sa njenim Ma0Me u 10. kući. Njegov Neptun u 11. kući (vladar 2.kuće) u opoziciji sa njenim Sa vladarom 4. kuće!

Eto, zanimljivog spoja za gradnju Skadra na Bojani:)[/quote]

Konjukcija Venere i Marsa i to retrogradnih (ako sam ukapirala) i to u necijem 5. znamo sta mogu da donesu... Again and again and again...Na stepenicama u prolazu itd, ako se Venera ne bude zalila, posto posle nece moci da se mazi Very Happy To malo nerazumevanje moze da natera Marsa da ode, ali posto je njegov Saturn u tvom 7. i to retro, on ce se vracati, jer je tu velikodusno Mesec, sa marsom, koji ce na trenutke da potre maznu Veneru Very Happy Ova opozicija sunca,daje da se dobro vidite i prilicno razumevanja (budi velika TI SI LAV-tvoj mesec)
Ova konjukcija vladara 5. i 8. jos na tvom asc ce da potvrdi onu sto sam rekla za konjukciju Marsa i Venere i Saturna i Meseca.
Konjukcija Vladara tvoje 3. i njegovog sunca u 12. ce ti pomoci da prodres do njega iako ti se ponekad cini da je to nemoguce...
Njegov Uran u kvadratu sa tvojim Mesecom i Marsom moze da te natera da zaurlas, kako to samo lavice umeju!
Neptun i vladar tvoje 4. nece vam biti dobar saveznik,za zajednicki zivot...vladar njegove 2. u 11. Njegovi drugari te nece voleti Laughing pa jos marsa u Blizancima u 5.ima...


Poslednji izmenio Strelica dana Sub Feb 28, 2009 4:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 4:49 pm

Ako ja to nisam dobro ukapirala,postavi uporedni, pa cu se ispraviti...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  alea Čet Maj 28, 2009 11:56 pm

Meni je ova konjunkcija donela totalnu paralisanost tela i duše!
Imala sam u sinastriji sa jednom osobom moja Ve 90 njegov Mo0Sa sve na mom Ma.
Taj teški Sa u ovnu, egoista i hedonista...izmučiće osobu Ma svojim ćutanjem, ignorisanjem, hladnoćom...Ma koji je aktivan, koji jurca i nema strpljenja ( još moj Ma 180 Ur u mom natalu)
Nikome ne bih savetovala da ga isprobava. Ja sam posle njega bolovala zaista, u svakom pgledu. Kao da me je vampir iscedio!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Izida Pon Jun 01, 2009 11:06 pm

alea ::Meni je ova konjunkcija donela totalnu paralisanost tela i duše!
Imala sam u sinastriji sa jednom osobom moja Ve 90 njegov Mo0Sa sve na mom Ma.
Taj teški Sa u ovnu, egoista i hedonista...izmučiće osobu Ma svojim ćutanjem, ignorisanjem, hladnoćom...Ma koji je aktivan, koji jurca i nema strpljenja ( još moj Ma 180 Ur u mom natalu)
Nikome ne bih savetovala da ga isprobava. Ja sam posle njega bolovala zaista, u svakom pgledu. Kao da me je vampir iscedio!

hahha..ova ti je dobra..ja imam sada u nekoj sinastriji njegov MA na moj SA i to njemu Mars u Ribama u 3 a meni SA u Ribama u 1..ne znam jos nije doslo do sukoba a i nece jer tako se retko vidjamo da nema sanse da se pokacimo a i ja nisam zainteresovana tako da..hvala bogu nece da me strefi nadam se;)
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  alea Pon Dec 14, 2009 10:58 am

Izida ::
alea ::Meni je ova konjunkcija donela totalnu paralisanost tela i duše!
Imala sam u sinastriji sa jednom osobom moja Ve 90 njegov Mo0Sa sve na mom Ma.
Taj teški Sa u ovnu, egoista i hedonista...izmučiće osobu Ma svojim ćutanjem, ignorisanjem, hladnoćom...Ma koji je aktivan, koji jurca i nema strpljenja ( još moj Ma 180 Ur u mom natalu)
Nikome ne bih savetovala da ga isprobava. Ja sam posle njega bolovala zaista, u svakom pgledu. Kao da me je vampir iscedio!

hahha..ova ti je dobra..ja imam sada u nekoj sinastriji njegov MA na moj SA i to njemu Mars u Ribama u 3 a meni SA u Ribama u 1..ne znam jos nije doslo do sukoba a i nece jer tako se retko vidjamo da nema sanse da se pokacimo a i ja nisam zainteresovana tako da..hvala bogu nece da me strefi nadam se;)

Da li je to možda moja draga prijateljica sa "onog drugog" foruma? Smile)

Baš te pa i briga, dobro je samo da nije tvoj MA!!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Angie Čet Dec 31, 2009 3:17 pm

alea ::Meni je ova konjunkcija donela totalnu paralisanost tela i duše!
Imala sam u sinastriji sa jednom osobom moja Ve 90 njegov Mo0Sa sve na mom Ma.
Taj teški Sa u ovnu, egoista i hedonista...izmučiće osobu Ma svojim ćutanjem, ignorisanjem, hladnoćom...Ma koji je aktivan, koji jurca i nema strpljenja ( još moj Ma 180 Ur u mom natalu)
Nikome ne bih savetovala da ga isprobava. Ja sam posle njega bolovala zaista, u svakom pgledu. Kao da me je vampir iscedio!
draga alea....i ja sam imala isto takvo iskustvo...moj bivsi muz ima SA0MO u ovnu i u konjukciji je sa mojim MA0JU u ovnu a takodje imam MA180UR i ja!...i sve je tako bilo kao sto kazes Crying or Very sad ali i ovo sto je napisala @Astrotanja :
Saturn hladi Marsove strasti, koči strasti,impuslivnost osobe koja tu ima Mars. Jedna drugoj postavljaju teške aspekte. Nisu retki konflikti, sukobi, posesivnist i ljubomora u vezi. Saturn uvk postavlja neke obaveze i ograničenja osobi koja tu ima Mars, ova se upravo zbog ograničenja, ili zahteva, ili discipline koja joj se daje ljuti. Osoba čijui je tu Saturn to čini često braneći svoj ugled, ili statatus koji ima, plašeći seda je Mars svojim ponašenjem ili postupcima to ne naruši. Ako je ta konjukcija napadnuta od još nekih planeta onda može biti ljubomore i sukoba vremenom sve više hlađanja.."


zaista je istina ..ne bih nikom preporucila da ima ovakve konjukcije sa partnerovim! Crying or Very sad
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Natasha-77 Uto Okt 12, 2010 6:35 pm

Mi imamo taj aspekt u sinastriji No ...pa to kako objasnjavate mi deluje strasno,ispada da cu ja njega da gusim posto je moj Saturn...nadam se da gresite ili da ce se to odraziti na nesto drugo a ne nas emotivni odnos...p.s...negde sam procitala da taj aspekt daje i sex do dugo u starost xi xi xi
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Gost Uto Okt 12, 2010 7:03 pm

Natasha-77 ::Mi imamo taj aspekt u sinastriji No ...pa to kako objasnjavate mi deluje strasno,ispada da cu ja njega da gusim posto je moj Saturn...nadam se da gresite ili da ce se to odraziti na nesto drugo a ne nas emotivni odnos...p.s...negde sam procitala da taj aspekt daje i sex do dugo u starost xi xi xi
Draga Natasha, a ova sinastrija je sa osobom s kojom ste duze u vezi, ozbiljnoj? ili...samo mi pojasnite odnos? Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Natasha-77 Uto Okt 12, 2010 7:59 pm

U vezi smo 3 god.,i skoro smo se verili...inace sama veza je bila na daljinu(dve razlicite zemlje),tako da je bilo malo teze za oboje...do sada smo se super slagali...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Gost Uto Okt 12, 2010 8:37 pm

Natasha-77 ::..p.s...negde sam procitala da taj aspekt daje i sex do dugo u starost xi xi xi
Pa nadam se da cete ispuniti simboliku na drugaciji nacin ove konjukcije, a ovo sto ste rekli nije taj aspekt u pitanju. Sa obicno hladi planetu nad kojom se nadje.
Recimo odnos Sa i VE i to 60 i 120 - govori o ljubavi i do duboko u starosti. Svaka karta je prica za sebe. Zato prvo odvojeno gledamo natale svakog partnera, pa tek onda mozemo preci na sinastrijske odnose.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Natasha-77 Uto Okt 12, 2010 10:15 pm

pa ovo je strasno onda...mi imamo kvadrat izmedju Saturna i Venera,a konjukciju Saturna i Marsa...pa sta sto onda da se vencamo ako smo osudjeni na propast Sad ...a da li nesto menja stvar ako su oni u razlicitim znacima njegov mars na 28 lava,a moj Saturn na 0 device...a da tu je i njegov jupiter
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Gost Uto Okt 12, 2010 10:25 pm

Natasha, niko nije rekao da ste "osudjeni na propast". dakle, ono sto ponavljamo jeste da ne treba bukvalno shvatati reci. Eto mene zanima ono sto sam Vas pitala, pa Vi ste ta koja imate ovaj odnos a ne mi. Ja ucim od Vas, a svoje iskustvo prenosim tako sto ovde kada mi se desi napisem. Molim Vas da ako sam napisala nesto sto vas je rastuzilo, primite izvinjenje. Ali jos jednom pitala sam i vezano za vladara vaseg DC? Jer ja ni ne znam kog vaseg vladara braka da gledamo? 7 polje ili ste imali vec neku vezu vrednu pomena koja je obelezila ovo polje, te pricamo o drugacijem rasporedu osa? Eto, nista bez vaseg odgovora ne moze se dalje ni stici. A napamet ne mozemo! No

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Natasha-77 Sre Okt 13, 2010 12:22 am

Ma naravno da se ucimo na iskustvu svih nas koji smo imali takve aspekte...jedan apekt kao sam nemora da znaci da je kraj,to znam...tu se svasta gleda i ja pokusavam da naucim ponesto,jer me astrologija zanima...nisam imala neku ozbiljniju vezu,bar ja ne mislim..mada je momak pre ovoga hteo da se zeni i mislio je kada se vratim iz Grcke da cemo ziveti zajedno,ali ja sam imala druge planove :-)..ali mislim da se to ne racuna...a negde sam procitala da taj aspekt moze biti i brz prinudjen ulazak u brak,sto cemo mi i uciniti,zbog papira..to smo resili pre neki dan
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 12:29 am

Natasha-77 ::Ma naravno da se ucimo na iskustvu svih nas koji smo imali takve aspekte...jedan apekt kao sam nemora da znaci da je kraj,to znam...tu se svasta gleda i ja pokusavam da naucim ponesto,jer me astrologija zanima...nisam imala neku ozbiljniju vezu,bar ja ne mislim..mada je momak pre ovoga hteo da se zeni i mislio je kada se vratim iz Grcke da cemo ziveti zajedno,ali ja sam imala druge planove :-)..ali mislim da se to ne racuna...a negde sam procitala da taj aspekt moze biti i brz prinudjen ulazak u brak,sto cemo mi i uciniti,zbog papira..to smo resili pre neki dan
Kao vladar tradicionalni Urana Sa(r), vladar 7 u 1, govori da partner obicno biva privucen i dolazi vama, a ako pogledamo Urana, on kaze u 4 polju(porodicno okruzenje, dom, kuca...domaci ili zemljak...neka me neko ispravi da li tu doalzi u obzir i Grcka i Grk? kao iste smo religijske ispovesti???). Jer to mora tako da bude ili to govori da cete ziveti u domovini muskarca? Ili Tvojoj? Sada sam skroz zbunjena? Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Natasha-77 Sre Okt 13, 2010 1:06 am

Vidis to sam negde proverila,ustvari nas prvi kontakt je bio preko telefona,a upoznali smo se u Makedoniji,u Skoplju sacekao me na autobusnoj stanici...a Makedonija je nekada bila Jugoslavija,gde sam ja i rodjena,znaci moja zemlja,a inace on Srbiju obozava :-)...mozda lupam ali ima smisla...ali koliko je Uran vazan,mislim da je i Saturn kao vladar bitan
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 1:30 am

Natasha-77 ::Vidis to sam negde proverila,ustvari nas prvi kontakt je bio preko telefona,a upoznali smo se u Makedoniji,u Skoplju sacekao me na autobusnoj stanici...a Makedonija je nekada bila Jugoslavija,gde sam ja i rodjena,znaci moja zemlja,a inace on Srbiju obozava :-)...mozda lupam ali ima smisla...ali koliko je Uran vazan,mislim da je i Saturn kao vladar bitan
Draga Natasa, a zasto Vam na karti stoji Slavonski brod i Hrvatska, ako ste rodjeni u Makedoniji? Pa vidite nije ni cudo sto cu Vam pricati pogresne podatke ako oni nisu pravi.
Da je Uran vladar komunikacije, telefona i velikih prevoznih sredstava, nove tehnologije stoji! Ali ja upravo se ustrucavam da kazem da u Vasoj karti stoji neko ko i NIJE GRK!
Ako ste Vi rodjeni u Makedoniji, Vasa karta ne daje tacne podatke. Besmisleno mi je...sad sve ispocetka.
Zaista mi je glupo da ovako nesto kazem, ali meni je malo hvalilo kada ste stavili tuznog smajlica da se povucem, a da Vam napisema da osoba pa bukvalno ne postoji u Vasoj karti, tj.ako ni on nije rodjen blize vasem rodnom gradu!
i izvinjavam se ako sam sad malo grublje reagovala, ali malo sam se vise neprijatno iznenadila. Suspect
Koji su dakle Vasi pravi podaci? Mesto rodjenja?
Ajmo sad sve ispocetka, omg. Rolling Eyes sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Natasha-77 Sre Okt 13, 2010 3:08 pm

Ocigledno se nismo razumele :-)...podaci su tacni,ja sam rodjena u Hrvatskoj(u Makedoniji smo se upoznali ja i on prvi put)...ali u to vreme to je bila Jugoslavija,pa zar onda nebismo trebali gledati i Makedoniju i Srbiju i Hrvatsku kao jednu domovinu...neznam da li si me sada razumela...mada i meni to bas nije jasno,to sada jesu odvojene drzave,ali u vreme mog rodjenje ja sam se rodila u jednoj drzavi...a i nemoguce je da u mojoj karti nestoji grk,jer cemo se mi za koji dan vencati...a on je inace rodjen u jednom grckom gradicu koji je na granici sa Makedonijom i gde skoro svi pricaju makedonski jezik..
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 3:35 pm

Ok.izvinjavam se. Meni je na nacin koji je napisan, a citirala sam ga izgledalo da ste napisali da ste rodjeni u toj drzavi, republici, Makedoniji.
Zaista, povlacim sve sto sam rekla. I ostavicu iskustvo na delu. sunny
pozdrav od mene. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  draganica Pet Jan 21, 2011 9:24 pm

šta se događa ako je tu upletena i Venera...Da pojasnim konjukcija Venere i Marsa sa mojim Saturnom, sve to u Devici ?

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Mars Empty Re: Saturn konjunkcija Mars

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu