Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

+2
Čarobnica
Astrotanja
6 posters

Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Astrotanja Pon Feb 09, 2009 3:34 pm

Današnje Pomrčenje Meseca odvija se u Lavu. Mesec će biti naravno u opoziciji sa Suncem upravo u ovim poslepodnevnim satima, a i u opoziciji sa Neptunom. Konfuzije, nejasnoća, pometnje, zabluda, obmana i samoobmana, rasejanosti, premora biće kako danas, tako i u narednim danima. Zbog toga nije mudro donositi odluke, otpčinjati nešto novo, ovih dana. Naaptost je pojačana, a promnljivo raspoloženje i pojačana senzibičlnost, sklonost ka tugi, ili neraspoloženju, kod nekih bezvoljnost, ili tendencija ka depresivnosti, bilo je ne samo danas, nego i u prethodnim danima. Emotivene krize i jaka osećanja su moguća, pa nastojte da ne isterujte nešto što nije neophodno, da ne forsirate, kako ne bi ste stvorili veće probleme, ili pojačali jaz, a možda i uslovili prekid nekog kontakta, ili izazvali neke psiho-fizčke zdrvstvene probleme.
Nastojte da ne ulazite u konflikte, da napetost smanjite na neki vama dostupan i moguć način i da se više odmarate, manje uzbuđujete, posebno ukoliko imate probleme sa kardiovaskularnim organima, cirkulacijom, vidom, kičmom.

Ovu Pomrčenje Meseca će najviše osetiti avgustovski Lavovi rođeni oko 12., 13. 14. avgusta, kao i oni koji su dan pre i posle, kao i oni koji su rođeni oko 9. februara, nekoliko dana pre i posel ovog datuma, zatim Škorpije rođen 12, 13., 14, 15 novembra, i Bikovi rođeni oko 9., 10., 11, 12, 13. maja , kao i svi oni koji imaju neku planetu ili As i MCe na oko 21. stepana fiksnih znakova pre svega.
Svi koji su osetljivi na Pun Mesec će ovo jače osetiti, a u kojoj oblasti može biti napetosti, problema i konflikta zavisi u kojim kućama će tranzitirati Mesec, Sunce i čvorovi u Vašem natalu.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Feb 09, 2009 9:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Čarobnica Pon Feb 09, 2009 3:47 pm

Au, a hoće li nešto dobro da donese ovo pomračenje? Exclamation Question
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Snezana Pon Feb 09, 2009 7:04 pm

Pomracenje Mo se dogodilo u 15.50 i Asc pomracenja je na u konjunkciji sa tranznim Mo čvorovima, u mojoj VII kuci, tranz Mo120 nat Ve0Mo u III. Moja natalna linija I-VII je aktuelna ovim pomracenjem. Odoh ja u svoju XII-cu, tamo mir i tisina Very Happy
U stvari najvise se radujem sto je Ur konacno presao preko nat So i vise se nece vracati Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Astrotanja Uto Feb 10, 2009 3:24 pm

Snežo, sa aktuelnom prvom i sedmom, teško ćeš ti otići u 12. Very Happy
Strasti Lavovske su jake, pa će nekima ovaj aspet doneti i zanos, zaljubljeonost,ili jaku privlačnost .Posebno ako pravi aspekte sa Venerom, ili Marsom i to kao kod tebe trigon iz treće. Mislim da će ti više izlaziti i komunicirati. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Snezana Uto Feb 10, 2009 3:30 pm

Very Happy , ako tako mora. Šalim se, naravno, al pomracenja su takva da je bolje sa oprezom primiti bilo kakve nagovestaje kao i same dogadjaje ma u kom smeru išli.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Izida Uto Feb 10, 2009 3:31 pm

meni bi to trebalo da bude u II kuci..znaci pare nista No

P.S na kapiram zasto mi se ne vidi karta, postavila sam je u potpisu...


Poslednji izmenio pandora* dana Sre Feb 11, 2009 12:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  smesko Uto Feb 10, 2009 5:45 pm

meni je ovaj tranzit doneo dve tri noci unazad ne spavanje.
plus blagu napetost, ali i raspravu sa deckom. Crying or Very sad
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Latica Uto Feb 10, 2009 6:48 pm

Ja sam nocas bas imala uznemiravajuci san.. No
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu Empty Re: 9. 02 .Pomrčenje Meseca u Lavu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu